grsail.com

Dzialania: Działając Praca Porady

Działając Praca i połączenia Przemysł

Bądź w kontakcie ze środowiskiem przemysłowym. Będą swoich rówieśników, swoje grupy wsparcia, i miejmy nadzieję połączeń do lepszych występów aktorskich. Idź do dramatów znajomych i poznać obsadę, załogi i wszelkie zarządzanie. Obserwuj nowe filmy i telewizji wynika, aby zobaczyć, który sposób przemysł zmierza. Jeśli chcesz pokazać, dowiedzieć się, kto go rzuca. Istnieje kilka seminariów w większych miastach można uczestniczyć i poznać czynniki, odlewania dyrektorów i kierowników. Idź na tyle ile to możliwe do sieci i dowiedzieć się nazwiska ważnych aktorów w filmie i / lub środowiska teatralnego.

Odzyskiwanie od jej odrzucenia Pracy

Nie należy odrzucenia od działania zadania osobiście. Jeśli masz zły przesłuchanie, lub jeśli botch spektakl, nie dostać depresji, po prostu przejść do następnego przesłuchania. Jeśli nie dostać pracę, to nic osobistego. Nie dostaję część po prostu oznacza, że ​​nie dostać pracę, to nie znaczy, że jesteś złym człowiekiem. Pamiętaj, że każdy ma wolną okres w swoim życiu działającą. Podczas trudnym miejscu, zachować się koncentrować, i pamiętaj, swoją pasję dla sztuki (z powodu jesteś w branży w pierwszej kolejności).

Działając Praca w Pilot Sezon

Pilot Sezon trwa od stycznia do marca co roku w Los Angeles i Nowym Jorku. Jeśli chcesz dostać się na niego, należy zaplanować przyjazd w grudniu, tak, że można założyć bazę wsparcia. Dostać się do Nowego Jorku w grudniu, i zacząć robić monologi do odlewania dyrektorów i agentów. Zapytaj o ogólnych przesłuchań. Wyślij na headshot pocztówki przypomnieć swoje kontakty, że nadal jesteś w branży, aktywne i dostępne.

Spłacać swoje długi w Działając zatrudnienia

Musisz płacić składki w przemyśle przed lądować ostateczną pracę aktorską. Tak, można pomyśleć, że masz zamiar lądować pracy po pracy, ale prawdziwa historia jest taka: Nie ma czegoś takiego, jak jego sukcesu. Musisz być przez jakiś czas, i pokazać, że jesteś gotów do pracy, zanim rozpocznie się uzasadnione przerwy. Tak działają na tym filmie za darmo. Czy jakieś przysługi. Ludzie będą cię pamiętać, a potem będzie bardziej skłonny zatrudnić cię później.

Postęp Przez Działając zatrudnienia

Gdy zaczynasz w karierze aktorskiej, wziąć tyle pracy, ile możesz. Tak, trzeba strzelać do doskonałych ról z początku, ale spodziewać się należy odrzucić na początku. Czy dodatkowej pracy, zrobić przysługę, i zrobić pracę niełączących, dopóki nie są w stanie dołączyć do SAG, AFTRA i / lub praw własności. Jeśli można uzyskać tylko do filmów studenckich, niż zrobić jak najwięcej. Jak długo pracujesz, nauki, wykonywania połączeń i uzyskania ekspozycji, nie jest zmarnowany doświadczenie. Dobre miejsca pracy działające przyjdzie z czasem, a kiedy je spotkać, będziesz bardziej doświadczony aktor.

Działając Praca i Trwałość

Przy ubieganiu działając miejsc pracy, utrzymywanie się liczy. Przede wszystkim, należy wyświetlić wytrwałości w treningu. Nigdy się nie poddawaj gładzenia swojego rzemiosła. Po drugie, trzeba wyświetlić wytrwałości w kontaktach. Zawsze rynku się, spójrz na wykonywanie połączeń. Wreszcie pokazać wytrwałość w aplikacji. Gdy mailing dyrektorów odlewniczych, zadzwonić, aby potwierdzić, że otrzymaliśmy zgłoszenie. Następnie wysłać pocztówkę headshot co sześć tygodni.

Profesjonalizm w działaniu Praca

Jeden z twoich największych aktywów w pracy działających jest profesjonalizm. Pokazać profesjonalizm zarówno poprzez swoje postawy i swoich działań. Zawsze uprzejmy, bez względu na to, jak są traktowane. Zawsze przyjeżdżają do zestawu lub próby (lub wykonania!) Na czas. Utrzymuj dobre notatki na swoich połączeń, aby relacje bardziej osobiste. Zawsze stosuj się do góry; to pokazuje, że zależy. Szanuj zarówno swoich rówieśników i profesjonalistów z branży, z którym jesteś spotkań.

Cykl Działając zatrudnienia

Istnieje naturalny cykl w procesie przechodzenia przez pracy aktorskiej. To zaczyna się od zbadania Ciebie. Musisz wiedzieć, co twoja motywacja jest, gdzie są Twoje cele, a co się słabych i mocnych stron są. Musisz też wiedzieć, co przemysł chce: jakie są dostępne rodzaje ról i jakiego rodzaju podmiotów jest popyt. Prawie zawsze, lato uderza załamanie przesłuchań. Nie trać nadziei; firma odbiera ponownie jesienią!