grsail.com

Druk: Kolor Porady Drukarnie

Rodzaje druk w kolorze

Istnieje kilka różnych rodzajów druku w kolorze dostępne do wyboru przy poszukiwaniu kolorowych wydruków. Druk kolorowy spot jest rodzaj druku w kolorze, który obejmuje używając kolor tuszu w jednym przebiegu. Te zdjęcia są powszechnie stosowane przy podejmowaniu element koloru, takie jak papier firmowy, gdzie znajdują się zazwyczaj tylko jeden lub dwa kolory używane. Podstawowe systemy, które są używane do wyboru koloru dodatkowego są znane jako Pantone, DIC, Toyo i ANPA, a każdy system używa innego systemu klasyfikacji przypisywania nazw do konkretnych kolorów. Druk barwny ma innej opcji, zwykle wykonywane za pomocą prasy offsetowej. Inne rodzaje druku kolorowego to wydruki atramentowe (drukarki atramentowe użyć kombinacji kolorowego tuszu stworzyć pełną gamę kolorów) i kopiarek kolorów (które wykorzystują szereg kolorowych proszków z tonerem, aby stworzyć pełną gamę kolorów).

Drukowanie w kolorze Ustaw jako domyślny? Save Your Ink

Czy dużo drukowania zrobić z komputera domowego? Jeśli tak, to wiesz, jak drogie tusz może być. Istnieją sposoby, aby zmniejszyć, jak często trzeba odświeżyć podaż, a przełączanie domyślnego ustawienia drukowania off druku kolorowego jest to świetny sposób, aby rozpocząć.

"Domyślne ustawienia drukowania" w swoich programach do przetwarzania tekstu, lub bezpośrednio na drukarce, jest zestaw parametrów, z którym drukarka będzie wykonywał zadania. Najwięcej razy, podczas pierwszej instalacji drukarki lub teraz programu, druk w kolorze jest opcja, że ​​zbiory producent jako początkowy lub błędów, ustawienia.

Większość zadań drukowania nie wymagają kolor. W przypadku większości dokumentów, czarny i biały zrobi. Drukarka drukuje zgodnie z ustawieniami, więc jeśli nie chcesz tracić wkład druku w kolorze, należy wybrać czarno-biały przed rozpoczęciem drukowania.

Nic nie je przez tusze jak niepotrzebnego drukowania w kolorze. Nawet jeśli to, co drukujesz nie ma kolory oprócz czarnego, drukarka będzie nadal korzystać z kasety druku w kolorze, chyba że zmienisz ustawienia. Nie zapomnij następnym razem.

Biuro Zastosowanie druk w kolorze

Jak każdy kierownik biura lub podmiot działający na rynku można powiedzieć, koszty druku może być duży koszt. Zbyt często zapominamy, że pracownicy Drukarka jest przeznaczona dla i opłacone przez, pracy biurowej. Jednym ze sposobów, aby lepiej kontrolować koszty drukowania jest ograniczenie możliwości drukowania z kolorów określonych pracowników.

Wielu pracowników pewno potrzeba drukowania w kolorze do składania ofert sprzedaży, specyfikacji projektowych, i tym podobne. Jednak wielu nie trzeba drukowania w kolorze na ich oficjalnej pracy, a jeśli kiedykolwiek wykorzystać to do celów osobistych. Ograniczanie drukowania w kolorze jest łatwe z dowolnego sieciowego systemu drukowania. Jeśli masz administratora sieci, który obsługuje ten typ problemu, należy skontaktować się z nimi o wszczęciu większą kontrolę nad tym, kto może korzystać z drukowania w kolorze, a kto nie.

Ten niewielki wysiłek może skończyć oszczędzając od niepotrzebnego drukowania w kolorze, co prowadzi do mniejszej zakup tuszu lub tonera. Nie marnuj, gdzie można zaoszczędzić.

Co to jest Full Color Printing?

Druk kolorowy jest procesem za pomocą farb do reprodukcji obrazu w kolorze, zamiast prawdziwej czerni i bieli. Druk kolorowy jest również znany jako druk CMYK lub czterech kolorów druku procesowego. CMYK oznacza cyjan, magenta, żółty i czarny (K jest skrótem czarny), a są cztery kolory, które są wykorzystywane w różnych mieszanek i wzorów do stworzenia pełnego efektu kopii. Ostatnio, nowy dodatek do pełnego druku kolorowego jest sześć kolorów procesu drukowania, który dodaje kolory pomarańczowy i zielony z cyjan, magenta, żółty i czarny. Pozwala to na pełniejsze gamy lub zakresu kolorów, stosowane w niektórych drukowania specjalne, zwłaszcza tych, które wykorzystują system Hexachrome. Zazwyczaj jednak system CMYK pełnego druku kolorowego jest używany - nawet w reprodukcji zdjęć i grafiki prawdziwe życie.

Pełny Kolor Druk na płytach CD i DVD

Tak powszechne, jak tworzenie własnych płyt CD i DVD stały się, nie było równe ulepszenia w druku etykiet dla swoich własnych multimediów. Oprócz etykiet, które można kupić i trzymać się na kreacji, jest teraz, również w pełnym kolorze poprzez bezpośrednie przeniesienie i to nie kosztuje rękę i nogę.

Wielu producentów drukarek obecnie wprowadziły osobowych drukarki termiczne pełnego druku kolorowego na płytach CD i DVD, a konkretnie. Te maszyny takich firm jak Primedia, nie są tak drogie, jak można pomyśleć i zrobić ostateczny produkt porównywalny z każdej firmie produkcyjnej.

Jeśli lubisz tworzyć własne muzyki lub wideo i chcesz kompletny pakiet, zajrzeć do tych osobistych, pakietów drukowania pełne kolorów. Jakość jest wyjątkowy i nie ma o coraz bardziej niepokojące, że naklejki na tylko w prawo.

Gotowe Kolory vs. Kolory Monitory komputerowe

Istnieją pewne niewielkie różnice między tym, co można zobaczyć na ekranie komputera, a co twój produkt końcowy będzie wyglądać. Skanery i aparaty cyfrowe tworzenie obrazów za pomocą kombinacji zaledwie trzech kolorach: czerwonym, zielonym i niebieskim (zwany "RGB"). Są to kolory, które komputery wykorzystują do wyświetlania obrazów na ekranie. Ale maszyny drukarskie drukować zdjęcia pełne kolorów za pomocą innego zestawu kolorów: Cyan (niebieski), Magenta (czerwony), żółty i czarny (o nazwie "CMYK").

Na pewnym etapie plik RGB muszą być przetłumaczone na CMYK, aby wydrukować go na maszynie drukarskiej. Można to łatwo zrobić za pomocą programu do edycji obrazu, takich jak Photoshop czy Corel PhotoPaint. Najlepiej jeśli zrobisz konwersji RGB do CMYK swoich yourself obrazów. Będziesz miał większą kontrolę nad wyglądem drukowanego kawałek konwertowania wszystkich obrazów z RGB do CMYK przed ich wysłaniem.

Pantone i Drukowanie w kolorze

Pantone to system dopasowywania kolorów, który został opracowany w 1960 roku dla branży poligraficznej. Pozwala drukarki (jak również projektantów) do wyboru kolory z palety na umówiony, a następnie użyć tego kolory, wiedząc, że będą one przełożyć sam na dowolnej drukarce lub prasy. Pantone pozwala ci w dziedzinie druku kolorowego albo mieszać farby bezpośrednio (jak w kolorze spot) lub na wydruku (jak w czterech kolorów druku procesowym), aby dopasować kolor Pantone (znany przez jego numer). Pantone karty Swatch pozwalają projektantom wybrać kolor i używać, że w ich konstrukcji, a każdy ma swój kolor Pantone CMYK (cyjan, magenta, żółty i czarny) równoważne proporcje podane na jego próbkę, tak aby drukarka może poprawnie odtworzyć kolor. Kolory Pantone są doskonałym sposobem, aby upewnić się, że Twój pomysł na kolor i kolor, który jest drukowany mecz.

Nawet więcej koloru? Postępy w druk w kolorze

Tradycyjny kolorowy druk jest ograniczone przez liczbę dostępnych kolorów w procesie drukowania. Wszyscy widzieliśmy system czterech kolorów, które są używane w większości drukarek domowych i biurowych. Dziś jednak, niesamowite rzeczy są na krawędzi druku w kolorze.

Z nowych sześcio- i siedem kolorowych procesów drukowania, zwanego hexachromatic i drukowania w kolorze HiFi, zaliczki te w druku kolorowym rozszerzyliśmy zakres kolorów dostępnych na zadrukowanej stronie, produkcji obrazów drukowanych z więcej niż konwencjonalne czterech kolorów w procesie CMYK. Z tych rozszerzonych kolorów tuszu, drukowanie na papierze może przekraczać oczekiwania większości widzów.

Jest rzeczą oczywistą, że drukowanie w sześciu lub siedmiu kolorach wymaga bardziej złożonego procesu separacji kolorów i proces drukowania siedmiu kolorów, ale wyniki są imponujące. Wkrótce więcej drukarek wykona te zdolności, więc miej oko na to i inne osiągnięcia w technologii kolorowego druku.

Druk CMYK

Czterech kolorów proces jest układ, w którym kolorowy obraz dzieli się na 4 różnych wartości koloru przez stosowanie filtrów i ekranów (zwykle wykonanych cyfrowo). Wynik jest separacja kolorów z 4 zdjęć, które po przesłaniu do płyt drukarskich i drukowane na maszynie drukarskiej z kolorowych farb cyan (niebieski), magenta (czerwony), żółty i czarny, odwzorowanie oryginalnej kolorowy obraz.

W przeciwieństwie do drukarek atramentowych lub kolorowych kserokopiarek, pełny kolor (CMYK) drukowanie zapewnia dokładne i szczegółowe, genialny reprodukcji oryginałów na niskim arkusza kosztu. Spójrz na każdej okładce magazynu (Czas, Ludzie, National Geographic) na przykład druku procesowego 4 kolorów.

* Jest to rodzaj druku znaleźć na "poligrafii", a nie lokalnym sklepie szybkiej drukarki.

Full Color Printing Defined

Drukowanie terminologii komplikuje się, gdy pojawi się w masowych, profesjonalnych usług poligraficznych. Z wszystkich wyborów, wiedząc właściwy kierunek ma wiedzę o tej terminologii. Jeśli szukasz pełnego druku kolorowego, pozwól mi pomóc zrozumieć, co to jest szukasz.

W przeciwieństwie do wydruków czarno-białych, w pełnym kolorze używa czterech kolorów standardowych. Są to żółty, cyjan (kolor między niebieskim i zielonym), magenta i czarny. Te pierwsze trzy kolory są komplementarne do odcieni czerwieni, niebieskiego i zielonego. Przez warstwy te kolory na górze na siebie, można tworzyć kolory z ogromnym spektrum. Stąd termin "pełnym kolorze".

Czarny jest nadal stosowany w pełnym kolorze, ponieważ dobrze, czarny kolor jest nadal. Większość kolorowe wydruki zawierają przynajmniej niektóre czarne potrzebne. Mam nadzieję, że to pomogło zrozumieć pełny druk w kolorze trochę lepiej, ale jest znacznie więcej wiedzieć. Skonsultuj się z profesjonalną firmą drukowania za porady, jak można znaleźć odpowiednie pełne wyborów drukowania Kolor dla ciebie.

Koszty Druk barwny

Kiedy ludzie szukają do tworzenia nowych materiałów marketingowych dla ich działalności, decyzje muszą być wykonane, aby pomóc utrzymać się w granicach budżetu. Wybór, aby przejść z pełnego druku kolorowego jest, że zwiększy koszty, ale daje swoje materiały przewagę, że tylko pochodzi z pełnego druku kolorowego.

Większość firm chce się wyróżniać od reszty poprzez innowacje i obrazu. Druk barwny swoich materiałów, wniosków i innych dystrybuowanych towarów sprawi, że koszty idą w górę aż o 50%. Te wzrosty są, oczywiście, na podstawie innych czynników. Luzem w pełnym kolorze będzie znacznie mniej z kilku wydruków zamówić.

Jeśli szukasz pełnego druku kolorowego, ale obawiają się o cenę, nie. Skonsultuj się z drukarni, które mogą zapewnić Państwu pełną druku w kolorze dla Ciebie kolejny zestaw materiałów i będzie wyposażona w środki, aby wiedzieć dokładnie, co koszty są i czy działają one w ramach budżetu. Żyjemy w świecie, w kolorze; nie przedstawi swoją działalność w czerni i bieli.

Cztery Drukowanie w kolorze

Cztery drukowanie w kolorze, znany również jako wydruk w pełnym kolorze, wykorzystuje cyjan, magenta, żółty i czarny (CMYK) tuszów do produkcji pełnej gamy kolorów na wydrukach pozycji. Wydruki są za pomocą czterech kolorów usługi poligraficzne w procesie separacji. Separacje są tworzone, zwykle cyfrowo, ciągnąc za sobą różnych kolorów tuszu i podkreślając je. Na przykład, na zdjęciu, w celu uzyskania separacji potrzebne do prowadzenia drukowanie 4 kolorów, pigmenty z CMYK zostaną przedstawione na czterech różnych obrazów (po jednym dla cyjan, magenta, żółty i czarny). Te odrębne obrazy, wysyłane pliku cyfrowego do drukarni, pozwoli drukarki do interpretacji, gdzie tusz powinny być ustalone iw jakich ilościach, w celu odtworzenia pełnego kolorów obrazu. Separacje używane mają być wykonane przy serię aparatów i obiektywów, ale dzisiejsze programy cyfrowe pozwalają na tworzenie tych przewodników w prawo w ramach oprogramowania.

Druk w kolorze lub czerni i bieli

Ustawienie, ustawienie, ustawienie jest kluczem do drukowania żądany uchwał. Przed rozpoczęciem drukowania upewnij się, że Poniższe są w kolejności: Strona konfiguracji, kolor tła, pożądany kolor; Czarno-białe lub kolorowe. Te menu można znaleźć w oknie Drukuj, które zwykle pojawia się po kliknięciu na wydruku. Podgląd wydruku jest innym sposobem, aby upewnić się drukowanie wychodzi w wybranym kolorze. Czy drukujesz jesteś autorem pracy lub jeden stworzony gdzieś indziej, kluczem do uzyskania pożądanej rozdzielczości lub koloru, jest zrobić własne ustawienia przed wydrukowaniem. Czasami, gdy wydruk z sieci lub lokalnym, praca jest w określonych ustawień. Chyba, że ​​ustawienia te są zablokowane, możesz je zmienić na własną rękę. Jest bardzo łatwy w ustawieniach zaniedbania i podgląd pracy przed drukowaniem, ale jest najlepszy.

Oszczędność pieniędzy na druk w kolorze

Druk barwny może być świetnym narzędziem do promowania swojej firmy lub firmy. Niestety, to nie jest tanie - w rzeczywistości może to być bardzo drogie, w zależności od liczby przedmiotów potrzebnych w drukowane oraz rodzaj przedmiotów drukujesz. Istnieje kilka sposobów, aby wyciąć z powrotem na koszt druku w kolorze, jednak i Pierwszym sposobem jest poszukiwanie dobrej drukarki zawodowej. Kolorowe drukarki online są często w stanie zaoferować najlepsze ceny na wydruk w pełnym kolorze, a także może mieć sprzedaż i inne promocje, aby obniżyć cenę. Kolejna wskazówka jest w pełni korzystać z drukowania w kolorze jako akcent na wydrukowanym sztukę - można zaoszczędzić pieniądze, tylko po wydrukowaniu pokrywę i kilka grafiki w kolorze do wniosku lub katalogu, a po prostu drukowanie fragmentów tekstu w czerni i bieli. Używanie kolorów jako akcent wzrok może być świetnym sposobem, aby zapisać w porównaniu całego zadania drukowania w kolorze.

Drukowanie w kolorze w domu

Wiele mniejszych firm lub użytkowników domowych, chciałby, aby kolorowe wydruki, ale nie ma potrzeby ani pieniędzy na profesjonalnej drukarce. Dziś, druk kolorowy w domu jest tańsze niż kiedykolwiek - z kolorowych drukarek atramentowych często kosztuje mniej niż 75 dolarów. Druk w kolorze Home oparty jest na tej samej barwy, który cztery procesu drukowania Professional jest - tylko na mniejszą skalę i przy niższej rozdzielczości. Cyjan, magenta, żółty i czarny (CMYK) tusze są używane w połączeniu na drukarce atramentowej, i są natryskiwane na papierze w układzie punktowym. Pokrywającego punkty składają się na pełne spektrum kolorów, ale nie są one tak dokładne, jak innych metod drukowania. To wyjaśnia, dlaczego w domu wydruki atramentowe czasem nie pasują do oryginału. Druk atramentowy jest nadal cennym źródłem dla małych ilości wydruków kolorowych i za tani sposób zrobić zaledwie kilka kolorowych wydruków w czasie.

Znalezienie Kolor Usługi poligraficzne

Usługi drukowania Kolor stały się łatwiejsze do znalezienia się w ostatnich latach, ale jest kilka rzeczy do rozważenia przed wyborem profesjonalną drukarkę. Przede wszystkim, jeśli chcesz mieć w pełnym kolorze zrobić (w przeciwieństwie do wykrycia koloru zaledwie jednego lub dwóch farb), musisz znaleźć drukarkę, która używa czterech kolorów procesu, aby wiernie odtworzyć obrazy. Większość czterech kolorów (pełny kolor) drukarki oferują druk offsetowy, który wymaga użycia farb i prasy drukarskiej w celu stworzenia dokumentu. Cztery kolorowy druk może być droższe niż w niektórych innych metod drukowania, więc przedmioty cen online i osobiście przed wyborem drukarki do obsługi pracy. Online druk kolor są często tańsze niż ich cegły i zaprawy odpowiedników, z powodu dużej ilości wydruków one zajmują, a dolną napowietrznej nie mając fizycznego sklepu, aby uruchomić.