grsail.com

Domy dla osób starszych z Alzheimera

Domy dla osób starszych z Alzheimera
Znalezienie opieki właściwej siłownia zapewnia spokój dla każdego.

Rodziny z kochanej cierpiącemu na chorobę Alzheimera mają możliwości, jeśli chodzi o wybór domy dla osób starszych z chorobą Alzheimera we wczesnym, umiarkowaną i późnych stadiach.

Pielęgnacja domu na wszystkich etapach choroby Alzheimera

Pacjenci z chorobą Alzheimera wymaga stałej opieki i nadzoru w celu zachowania bezpieczeństwa w ich środowisku. To często staje się niemożliwe dla członków rodziny, aby zapewnić opiekę, która jest potrzebna dla ich ukochanej osoby. Alternatywnych sposobów życia dla osób z chorobą Alzheimera różnią się w zależności od stopnia zaawansowania choroby. Większość domów dla osób z chorobą Alzheimera są dla ludzi, na początku do umiarkowanego etapach rozwoju choroby.

Gdy choroba postępuje na późnym etapie, pacjenci są następnie przeniosła się do domu opieki za opiekę w pełnym wymiarze godzin. Jednak są domy, które oferują ciągłej opieki przez wszystkie etapy życia pacjentów Alzheimera.

Assisted Living Wczesne do umiarkowanego pacjentów Stage Alzheimera

Atrakcyjną alternatywą dla osób, na początku do umiarkowanego stadium choroby Alzheimera są specjalnie wyposażone wspierana żywych. Obiekty te, znane jako specjalne jednostki opieki, lub modele SCU, pracują z ludźmi specjalnie wyszkolonych do opieki dla osób z chorobą Alzheimera i innych form demencji. Te rodzaje pomocą żywych obiektów zaoferować pacjentom Alzheimera opieki i nadzoru muszą oprócz stymulacji, który jest wymagany, aby utrzymać je aktywne i zaangażowane w ich życiu.

Na co zwrócić uwagę w domu opieki

Rozważając wspomaganiem domu życia dla ukochanej osoby z chorobą Alzheimera, istnieje kilka ważnych i szczególne kryteria, które powinny być spełnione.

  • Środowisko życia powinno być dobrze nadzorowane, bezpieczne, czyste i wygodne.
  • Placówki i pracownicy spełniają wymagania niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa wędrówki pacjentów.
  • Nie powinno być uporządkowane rutyna.
  • Znajome zadania, takie jak dokonanie łóżko, sadzenie kwiatów lub pieczenia ciastek, należy zachęcać więc mieszkańcy osiągnąć poczucie sukcesu i spełnienia.
  • Działania strukturalne powinny być nastawione na znanych zwyczajów i rozrywek mieszkańców.

Modele SCU w wspomaganych żywych obiektów różnią się rodzajem pacjentów z chorobą Alzheimera są wyposażone w pielęgnacji. Wielu przyjmuje tylko pacjentów we wczesnych stadiach choroby, podczas gdy inni akceptują tych, na początku do umiarkowanego stadium. Ponieważ coraz więcej osób starszych stać dotkniętych chorobą Alzheimera, modele SCU w wielu zakładach stają wyposażone, aby ich mieszkańcom pozostanie w domach na całym późnych stadiach choroby, jak również zapewnienie opieki hospicyjnej. Przykłady alternatywnych ustawień domowych, które zapewniają opiekę przez cały życia pacjentów Alzheimera obejmują:

  • Sunrise Senior Living
  • Allcare dorosłych rodzinne Domy

Koszt Assisted Living Opieki Jednostki Specjalne

Koszt życia w SCU w domu opieki jest generalnie opłacane prywatnie przez rodziny, ubezpieczenia lub osiedla pacjenta. Koszty tych usług w zakresie od 3,000- 8,000 dolarów dolarów miesięcznie, w zależności od wyposażenia i położenia.

Domy opieki dla pacjentów późnym stadium choroby Alzheimera

Gdy progresja choroby Alzheimera osiągnął późnym stadium, opieka w domach pomocy jest często jedynym rozwiązaniem. Ci pacjenci potrzebują dookoła zegara opieki medycznej i nadzoru, jak ich spadek stan.

Zasoby dotyczące znajdowania domów dla osób starszych z chorobą Alzheimera

  • Miejsce dla mamy oferuje pomoc w znalezieniu wspierana żywych dla pacjentów z chorobą Alzheimera w całych Stanach Zjednoczonych.
  • Doskonałym źródłem znalezienie domów dla pacjentów z chorobą Alzheimera jest Seniorzy dla Życia. Ta strona internetowa oferuje również artykułów informacyjnych i zasoby dotyczące innych rodzajów wyższych sytuacji mieszkaniowej.
  • Innym jako zasób, Elder Care zapewnia pomoc we wszystkich aspektach choroby Alzheimera, w tym znalezienie alternatywnych ustawień domu.

Wniosek

Domy dla osób starszych z chorobą Alzheimera różnią się oferowane na podstawie etapu jednostki choroby usług. Znalezienie odpowiedniego domu dla ukochanej dotkniętego chorobą Alzheimera będzie zapewnić im bezpieczeństwo w nadzorowanym ustawienia pozwalając im zachować swoją niezależność i godność całej progresji choroby.