grsail.com

Domeny: Sprzedaj swoje domeny Porady

Sortowanie Spam Zielony

Zabezpiecz się! Ludzie może zwrócić Ci sprawdzanie, czy chcesz sprzedać swoją domenę. Każdego dnia ludzie, którzy są właścicielami małych firm w Internecie szukają przewagi konkurencyjnej, a większość ludzi chce sprzedać nazwę domeny, że nie mają planów na użyciu.

* W przypadku, gdy ktoś prosi, aby przejść na swoje książki do aktywnej stronie, upewnij się, aby dostać umowę o poufności pierwszy.

Twoje ceny mogą się różnić

Jeśli jesteś w stanie skontaktować się osoby do zakupu nazwy domeny od, można spodziewać się zapłacić symboliczną opłatą (zwykle co najmniej 50 dolarów za domenę). Jeśli kupisz nazwę domeny z firmy aukcji, składki mogą być znacznie wyższe ... w niektórych przypadkach minimalna stawka wynosi 10x kwota.

* Zalecamy próbuje pierwszy kontakt jednostkę wykonując whois domeny na swojej stronie internetowej.

Brokerzy Domen Poradnik

Jasne, że brzmi dobrze, ale upewnij się, że wiesz wszystko o szczegółach! Są firmy w Internecie, które sprzedają nazwy domen dla ludzi, którzy chcą rozładować niepotrzebne lub niechciane domen i stron internetowych. Firmy te będą listy nazwę domeny na swojej stronie internetowej i biuletyny w próbie zakończenia sprzedaży.

* W przypadku sprzedaży, Spółka będzie na bieżąco procent, więc upewnij się, że wiesz, wszystkie opłaty górę przodu.

Poznaj mojego agenta

Kiedy sprzedać swoją domenę, znajdziesz może to być trudne, by wzbudzić zainteresowanie. Z ponad 300 tysięcy domen na sprzedaż w każdym miesiącu, to łatwo się zgubić w tłumie. Możesz skorzystać z pomocy nazwę domeny brokera.

Nazwa domeny pośrednik jest środek, który zajmuje się promocją i sprzedażą swojej domeny. Ponieważ pośrednicy pracy poza zasadzie prowizji, będą kontaktować się ludzi w tej samej kategorii, co nazwę domeny i spróbuj sprzedać swoje nazwisko.

* Biorąc pod uwagę, jest to ich specjalność, najlepiej jest skorzystać z pośrednika domeny na początku procesu.

Miłość na sprzedaż, lub przynajmniej Domeny

Domeny na sprzedaż są wszędzie w Internecie. Jeśli wyszukiwarki Google, znajdziesz ponad czterech milionów wyników. Bądź ostrożny przy wyborze nazwy domeny. Jeśli wybierzesz nazwę, która jest powszechnie błędnie, jesteś ruchu może podjąć się hitem. Wybierz nazwę, która jest prosta i niezapomniany.

* Gdy szukasz nazwy domeny, najlepiej jest iść z nazwami uznawanych w branży pierwszy, i swój sposób pracy w łańcuchu.