grsail.com

Dokonywanie Czas na ćwiczenia: 4 ćwiczenia po pracy

Dokonywanie czasu na ćwiczenia po pracy jest ważne, jeśli chcesz schudnąć i poprawić kondycję. Jeśli jesteś jak większość ludzi, to prawdopodobnie masz napięty harmonogram i trudno się wcisnąć w czasie wykonywania. Po pracy jest dobry czas na trening. Oto kilka ćwiczeń, które możesz zrobić, po godzinach pracy.

1. Bieg

Idąc na metę po pracy to nie tylko dobry sposób, aby stać się bardziej aktywne fizycznie, ale również daje szansę na odstresowanie. Bieg można zrobić na bieżni lub na zewnątrz, jeśli pogoda na to pozwala. Wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć to dobrych parę butów do biegania, sportowy biustonosz dla maksymalnego wsparcia i przenośny odtwarzacz muzyczny, jeśli wolisz treningu na melodię swojej ulubionej muzyki. Bieganie jest szczególnie przydatne, jeśli szukasz dobrego treningu, które mogą pomóc Ci schudnąć. W rzeczywistości, wśród wszystkich ćwiczeń sercowo-naczyniowych, bieganie jest udowodnione spalić największą ilość kalorii. Bieg posiada również anti-aging korzyści, poprawia funkcjonowanie układu krążenia i chroni przed utratą masy kostnej. Jeśli wypróbowałeś uruchomiony wcześniej też pewnie wiesz, że bieganie oferuje korzyści psychologiczne. To ćwiczenie pomaga radzić sobie ze stresem, a także zwiększa pewność siebie.

2. szybki marsz

Jeśli szukasz prostego i łatwego ćwiczenia, które możesz zrobić po pracy to szybki marsz może być idealne ćwiczenie dla Ciebie. Zwiedzanie jest niewielki wpływ ćwiczeń, co właściwe, jeśli masz nadwagę, w ciąży lub cierpi na przewlekły ból, który uniemożliwia wykonanie ćwiczenia bardziej zdecydowane. Jeśli chcesz zaangażować się w chodzeniu, upewnij się, że warto zainwestować w dobre buty do chodzenia, ponieważ jest to jedyny sprzęt trzeba. Upewnij się, że buty do chodzenia zapewniają mnóstwo wsparcia łuku i są wykonane z trwałego materiału. Po pracy, można po prostu zmienić w wygodne ubrania, buty slip do pieszych i uderzył w chodnik. Walking regularnie pomaga obniżyć ryzyko chorób układu krążenia i raka piersi.

Szkolenia 3. Siła

Jeśli jest siłownia w pobliżu biura, to możesz zapisać się do członkostwa. Pozwoli to, aby zaangażować się w jakiś regularny trening siłowy po pracy. Być może najbardziej błędne przekonanie o treningu siłowego dla kobiet jest to, że dzięki niej będzie można rozwijać mięśnie kulturysta. Ta wiara jest rzeczywiście błędem. Kobiety nie mają ilość testosteronu niezbędnych do zwiększenia masy mięśniowej poprzez trening siłowy. W rzeczywistości, jeśli Twoim celem jest nie tylko schudnąć, ale także, aby dać swoje ciało i stonowanych wygląd to trzeba będzie zrobić jakiś trening siłowy cardio wraz z ćwiczeniami.

4. Joga

Innym dobrym pomysłem jest, aby zapisać się na zajęcia jogi, które spełnia po swoich godzinach pracy. Joga to kolejny niewielki wpływ ćwiczeń, które można spróbować, jeśli chcesz, aby dźwięk ciała. Ponieważ obejmuje ruchy powolne i delikatne, ale również wymaga mniej wysiłku z Twojej strony. Ze względu na jego naciskiem na medytacji, jogi pomaga osiągnąć wewnętrzny spokój i relaks, które są niezbędne po stresującym dniu w pracy.