grsail.com

Dokonywanie Comfrey Maść

Dokonywanie Comfrey Maść

Dokonywanie maść żywokost jest dość proste, ale mieć pewność, że używasz go poprawnie. Nieprawidłowe zastosowanie i wykorzystanie maści żywokostu lekarskiego może prowadzić do poważnych konsekwencji, ponieważ niektóre ze składników chemicznych występujących w żywokost mogą być trujące. To nie powinno być stosowane wewnętrznie, a przed rośnie lub zbierając je, należy dowiedzieć się, jak to wygląda lub kupić suszone żywokost od renomowanego producenta.

O Comfrey

Żywokost lekarski (Symphytum officinale) ma długą historię stosowania nagrany jako medycynie. Grecy i Rzymianie używali go do leczenia złamanych kości i silne krwawienie. Mieli zrobić okład z żywokostu i zastosować go do rany. Obecnie naukowcy wiedzą, że podczas gdy może to być skuteczne, bezpośrednie stosowanie żywokostu pozostawia otwartą ranę może być niebezpieczne. Żywokost zawiera substancję chemiczną o nazwie alkaloidy, które są trujące pirolizydynowych. Dlatego preparaty Comfrey nie są już przyjmować doustnie, w Stanach Zjednoczonych, jest nielegalne sprzedawać tabletki, suplementy lub nalewki z żywokostu, które mają być przyjmowane doustnie.

Maści, balsamów i Comfrey skóry, jednakże wciąż mogą być bez przeszkód stosowane zgodnie z prawem. Handlowe preparaty są sprzedawane bez recepty w całym kraju. Wielu miłośników naturalnego zdrowia również korzystać co maść żywokost i innych preparatów skórnych.

Dokonywanie Comfrey Maść

Dokonywanie maść żywokost jest zwodniczo prosta. Wszystko czego potrzebujesz to słoik wazeliny, takich jak marki wazelina wazelina i dwie filiżanki suszonych liści żywokostu. Miarka się wazelinę do podwójnej kotła i delikatnie i powoli podgrzewać, aż się roztopi. Dodaj liści żywokostu i mieszać to często gdy wazelina topi. Oglądaj mieszaninę dokładnie i upewnij się, że nie gotuje. To zajmie około pół godziny do stopienia średniej wielkości słoik wazeliny.

Wlać mieszaninę przez sitko z drobnymi otworami, aby złapać wszystkie bity żywokostu. Bądź bardzo ostrożny podczas nalewania gorącej wazeliny mieszanki, gdyż może to spalić. Możesz nosić grube rękawice użytkowych podczas tej czynności. Przelać do szklanej miski żaroodpornym, aby pozostawić do ostygnięcia. Po ostygnięciu jeszcze znacząco nadal jest płynny, wlać wazelinę, która jest teraz parze z istotą żywokost, do słoików do przechowywania w obcisłe powiekami. Wytwórnia słoiki z nazwą produktu ziołowego i daty. Odrzucić napięte żywokost liście, gałązki i łodygi.

Korzystanie Homemade Comfrey Maść

Następnie maść żywokost dokonane za pomocą tej metody można stosować do prostych zarysowania i zadrapania, ale nie stosuje się go na otwarte rany lub głębokich cięć. Pomaga skórze goją się szybko, ale otwarte rany i skaleczenia powinny otrzymać właściwą pomoc medyczną.

Maść z żywokostu komercyjne

Zamiast tworzyć własne maść żywokost, czy świeże Comfrey liście nie są dostępne, można kupić gotową maść żywokost w naturalnych sklepów zdrowia, aptekach oraz sklepach internetowych.

Bezpieczeństwa, ostrzeżenia i przeciwwskazania

Uniwersytet Maryland Medical Center oferuje kilka środków ostrożności i przeciwwskazania przed użyciem produktów, żywokost lekarski. Ze względu na potencjalnie trujących związków chemicznych w żywokost, to nie powinien być stosowany przez osoby z problemem alkoholowym lub chorobą wątroby, która upośledza zdolność organizmu do przetwarzania, neutralizacji i usunięcia substancji potencjalnie trujących. Polecam również, że osoby z rakiem i małych dzieci unikać produktów, żywokost lekarski. Maść z żywokostu również nie powinny być wykorzystywane na głębokich cięć i ran. Żywokost nigdy nie należy przyjmować doustnie, ze względu na potencjalnie trujących związków zawartych w tej roślinie.

Jeśli zauważysz, cięcie, złom lub ścieranie się czerwona, uczucie gorąca, lub z linii obracających się z niego, idź na pogotowie lub udać się do lekarza jak najszybciej. Może to być objawem poważnych infekcji, które muszą być traktowane konwencjonalnych leków, jak tylko to możliwe.

Wybór używać produktów żywokost jest twoje, i z uwagą i ostrożnością, można stworzyć własną maść żywokost lub użyć preparatu handlowego zgodnie z instrukcją. To powiedział, aby pomóc rany goją się szybko, i tak długo, jak podjąć odpowiednie środki ostrożności podczas wykonywania go, oferuje prosty sposób na wykorzystanie zioła tworzą ogród, aby maści skóry i maści.