grsail.com

Dobre Porady Dieting, że praca

Dobre Porady Dieting, że praca


Jeden po drugim, moda dieta prowadzi do niczego, ale rozczarowanie; trzeba dobrych wskazówek odchudzania, które działają. Niestety, nie ma magiczne połączenie żywności można jeść lub tabletki, które można podjąć, że będzie funtów spaść.

Czy matematyki

Utrata wagi jest o matematyce: kalorii w porównaniu kalorii na zewnątrz. Po pierwsze, należy obliczyć, ile kalorii organizm potrzebuje do utrzymania się, w zależności od poziomu wieku, wzrostu, masy ciała i aktywności. Użyj kalkulatora jak ten opracowany przez Mayo Clinic. Gdy już wiesz, ile kalorii dziennie należy podjąć w celu utrzymania masy ciała, będziesz wiedzieć, jak wiele należy wyciąć i spalić, aby osiągnąć swoje cele utrata masy ciała. Na przykład, w celu utraty kilograma w ciągu jednego tygodnia, należy wyciąć 500 kalorii dziennie.

Wyznaczać cele i nagrody

Zdrowe celem jest utrata masy ciała około 2 funtów tygodniowo. Skorzystaj z kalkulatora BMI do określenia zdrowego zakres masy i ustawić cel dla siebie. Jeśli masz więcej niż 20 funtów do stracenia, spróbuj złomowania swoich celów odchudzania na mniejsze cele. Upewnij się, że twój cel jest realny, bo jeśli się przytłoczony, jest bardziej prawdopodobne, aby zrezygnować.

Spotkać się do osiągnięcia każdego z celów odchudzania. Oczywiście, nie powinno spotkać się przechodząc szalony i jeść, co chcesz, ale zapraszamy na nowy strój do ćwiczeń albo manicure. Najlepsze nagrody są te, które reenforce zaufanie w organizmie i inspirować do kontynuowania.

Dobre Porady Dieting, że praca: Małe Zmiany w duże wyniki

Jednym z największych błędów ludzie popełniają mówi się, że są na "diecie". Zamiast torturować się z wizjami wszystkich produktów, które są poza granice, które zwykle jest konfiguracja do awarii, koncentrować na małą zmianę, która ostatecznie dodać do zdrowszego stylu życia i szczuplejsze talii. Oto kilka dobrych rad diety, które działają:

  • Jedz kalorii, nie je pić. Wyciąć słodkich napojów gazowanych, pije kawę czarny lub z odrobiną chudego mleka, i spróbować przełączania z regularnych na światło piwa. Prawdopodobnie nie przegap tych napojów, że dużo, i to jest łatwy sposób ciąć, nie pozbawiając siebie.
  • Bądź aktywny, nie iść na siłownię. Poświęć 15 minut spacerem, kiedy trzeba sobie przerwę od pracy; zaparkować na tyłach parkingu i po schodach; rozwiązania prace wokół domu i zagrodzie. To wszystko są skuteczne sposoby, aby spalić kalorie i stres, nawet wprowadzenie czasu na siłowni. Spróbuj zmieścić się w co najmniej 20 minut aktywności dziennie.
  • Jedz to, co kochasz, po prostu jeść mniej. Niektórzy ludzie robią błąd kupując niskokaloryczne i niskie wersje tłuszczu swoich ulubionych smakołyków i używając go jako pretekst do jedzenia całe pole. Oni w końcu biorąc więcej kalorii, niż gdyby po prostu pozwolił sobie mały, ale udany część prawdziwych.
  • Zacznij dziennika żywności. Mając napisać wszystko można umieścić w ustach może dać wstrzymać przed taje zgryz ..
  • Zdobądź bramkę buddy. Zadzwoń do tej osoby, gdy czujesz motywacji i są poddani jeść cały karton lodów, lub zadzwoń do chwalić, kiedy już w końcu złamał plateau i stracił te brzydkie pięć funtów. Należy także rozważyć zamieszczenie na tablicach odchudzania online lub rozpoczęcie własnej bloga udokumentować swój sukces i przytrzymaj się odpowiedzialny.
  • Nie rób nic poza granice, ale nauczyć się podejmować lepsze decyzje.

Najlepsze porady diety są te, które można trwale przyjąć jako część stylu życia. Jesteś bardziej prawdopodobne, aby stracić tę wagę i utrzymać ją, niż jo-yoing między skrajnościami.