grsail.com

Długie suknie noszone przez Jennifer Lopez

Długie suknie noszone przez Jennifer Lopez


Ona pojawiła się na dużym ekranie, śpiewał swoje serce na scenach całego świata i miał ogromny wpływ na przemysł rozrywkowy, ale w świecie mody to suknie noszone przez Jennifer Lopez, które poczyniły największe wrażenie. Wieloaspektowe gwiazda znana jest jej nieskazitelnym wyczuciem stylu, jak i poza czerwonym dywanie!

W przeciwieństwie do innych stylów

Jennifer Lopez jest znany jako coś z maverick w branży rozrywkowej. Ona wykorzystała muzyki, filmu, tańca i mody, i to nie mało, że nie było skuteczne w większości jej staraniach. Oczywiście, nic nie przyciąga uwagę społeczeństwa na więcej niż sposób, w którym zaprezentują się gwiazdy. W przypadku Lopez, nie ma obawy: kobieta zmieniły jej Bronx-wpływem stylu ulicy w konsekwentnie czarujący, polerowanego i eleganckiej gwiazdka wszyscy jesteśmy tak dobrze znane z dzisiaj.

Jest rzeczą oczywistą, że jej wygląd były pożywką dla dużą uwagę mediów. Niektórzy, oczywiście, były błyskawiczne sukcesy, podczas gdy inne były brwi świadomości wystarczy pozostawić niezatarte wrażenie na publiczności. Niezależnie od tego, jak dobrze odebrane jej zespołów może być w dowolnym momencie, jednak jedno jest pewne: Jennifer Lopez zdobył sobie trwałe miejsce w annałach historii sławna mody.

Długie suknie noszone przez Jennifer Lopez przez lata

Długie suknie noszone przez Jennifer Lopez

Nieważne, że ona ponosi dwoje dzieci, przeszła kilka bardzo nagłośnione (i niewątpliwie stresujące) rozpadów i było pod kontrolą mediów i opinii publicznej od lat. Żadne z nich stopniowo piękno na zewnątrz, że Jennifer Lopez niezmiennie emanuje. To nie tylko jej bezbłędne włosy i makijaż, który zdobywać punkty dla swojej doskonałości (i ona może podziękować jej arsenał specjalistów za to!), To również jej szafa. Przez lata Lopez ma nosić kilka naprawdę pamiętnych suknie wieczorowe na ceremonię wręczenia nagród, premiery filmowe oraz pędów magazyn zdjęć. Jest jakaś poważna historia, i jak każda kobieta, część z nich jest świetna, a niektóre z nich najlepiej pozostawić odległym wspomnieniem. Rzućmy okiem na niektóre suknie noszone przez Jennifer Lopez w ciągu ostatniej dekady i pół.

  • W 1994 roku, w stylu Lopez wciąż odbija zdecydowanie dorywczo, ulica-smart ducha. Jej premiera zespół na otwarcie Mi Vida Hollywood Loca, na przykład, była luźna, przycisk w dół, letnia sukienka bez rękawów, czarne wsuwane buty i plecak dziecka. Główne zmiany były tuż za rogiem!
  • W 1997 roku Lopez pokazał się bardziej kobiecą stronę na Independent Spirit Awards. Zsunęła się w długiej, białej liczby kwiatów, ozdobione wlewie winorośli metalicznych i niebiesko-zielonych roślin. Biały T-strap obcasy i słodkie updo zakończone wygląd.
  • W 1998 roku Lopez przyjęła znacznie bardziej seksownego obejrzenia Rady Fashion Designers of America Awards. Jej eleganckie, długie, czarne suknie sama zdobiły odrobinę kryształów dół jego przodu. Wygląd był dramatyczny i intrygujący - odważniejsze pokazano na Lopez.
  • W 2000 roku Lopez trafił w dziesiątkę mody na Grammy Awards. Przybyła w przepięknej sukni Versace 15,000 dolarów ozdobiony zielonym i niebieskim motywem kwiatowym. Sheer od stóp do głów, sukienka jej pępku spadł poniżej i ujawnił wiele dekoltu, brzucha i przepony. Suknia została umieszczona na jej ciało z taśmy mody i spowodował spore skandal. Można spokojnie powiedzieć, sukienka miała swoje własne życie, a teraz cieszy się honorowe miejsce w Muzeum Grammy.
  • W 2002 roku Lopez uderzył spokojniejszą nutę na Oscara z jasnoróżowym, bez ramiączek suknia Versace. Stosunkowo prosta w porównaniu do niektórych z jej poprzednich suknie, liczba ta figura przytulanie, zademonstrował swoje krzywe i brązową skórę.
  • W 2003 roku, fani byli traktowani na zupełnie nowy wygląd z Lopez. Przyjechała do Oscara w vintage kaftan zaprojektowanego przez Valentino i zainspirowany sukienkę raz noszone przez Jacqueline Kennedy Onassis w 1968 roku! Blada pistacji odcień sukni wziął tylnym siedzeniu do musującego kwiatowym wykończeniem, który biegł wzdłuż boków. Spojrzenie było świeże, nieskazitelne i nieoczekiwane.
  • W 2006 roku, był to kolejny godny odbioru przez Lopez, jak dotarł do Oscara w sukni rocznika zbudowane z 50 metrów z szyfonu! Marszczonej spódnicy przytulił jej krzywych, a zasłony wzdłuż boku pożyczył sukni intrygującą skręt. Jasne barwy był nieco oliwy różni się od zwykłego czerwonego dywanu taryfy.
  • W 2007 roku Lopez pokazał się jej ci postać w pięknym, modnej sukni uprzejmości Versace. Styl jeden ramię było proste w kolorze białym, a jednocześnie na tyle intrygujące przyciąga wzrok z jego krótkim, cicho zamiatanie pociągu.
  • W 2008 roku Lopez pokazał się jej nowo smukły, po dziecko rysunek. Jedno ramię Alberta Ferretti-suknię miała na sobie w Metropolitan Museum of Art w Costume Institute Gala odwrócił głowy z bogatą niebiesko-szarym odcieniu i biustem rhinestone inkrustowane.

Przyszłość

Można spokojnie powiedzieć, że jest to tylko wierzchołek góry lodowej, jeśli chodzi o dynamiczne, często omawiane w stylu Jennifer Lopez wychodzi. Z licznych działań na jej coraz większej porządku obrad, Lopez jest gwarantowane, aby pokazać jeszcze więcej pozazdroszczenia, style efektowne, a może nawet kontrowersyjne przez lata.