grsail.com

Długie suknie noszone przez Halle Berry

Długie suknie noszone przez Halle Berry


Dla każdego strażnika sławna który jest także do wspaniałych mody, patrząc na retrospektywę suknie noszone przez Halle Berry jest jak spacer w dół niezwykle stylowy - i piękne - lane.

Halle Berry Mystique

Piękna aktorka Halle Berry już dawno zachwycił publiczność filmów i obserwatorów stylu podobne. Zagrała w filmach hit takich jak Flintstonowie, samochód Jamesa Bonda Die Another Day, miecznik, Boomerang i potrząsnąć, że zdobyła Oscara dla najlepszej aktorki, Czekając na wyrok. Ona również zdobyła kilka nagród za swoją telewizję kablową portret zmarłego Dorothy Dandridge gwiazdy, z którymi dzieli pewne uderzające podobieństwa. Choć krytycy mogą debatować działające kotlety pani Berry, nikt nie zaprzeczy, że ona jest uważana za jedną z najpiękniejszych kobiet pracujących w Hollywood już dziś. Ilekroć uderza czerwony dywan, obserwatorzy stylu chętnie skupić się na to, co ma na sobie.

Pamiętne suknie noszone przez Halle Berry

Przez lata, Halle Berry ma nosić niektóre z najpiękniejszych sukienek podczas spaceru po czerwonym dywanie. Niektóre z najbardziej mówił o suknie noszone przez Halle Berry to:

  • Prawdopodobnie jednym z najbardziej pamiętnych suknie nosiła był Elie Saab przebojem w 2002 roku, kiedy zdobył nagrodę dla Najlepszej Aktorki za rolę w filmie Monster Ball. Było to szczególnie wzruszający moment dla niej, ponieważ była pierwszym African-American kobieta, aby wygrać w tej kategorii. Jej emocjonalne mowy nie zostaną szybko zapomniane i nie będzie jej wygranej sukienkę: jest opisywany rękawów i sama stanik z kwiatowymi aplikacjami pomysłowo umieszczone. Następnie wtargnie do pełnego i dramatycznej długiej spódnicy, że za nią zaczepiana pięknie, kiedy szła po scenie. Spódnica burgund w połączeniu z gorsetu bordowym odcieniu i dotknął z zielonych i złotych kwiatów sztuk stał się wielkim hitem i przyniosła natychmiastową sławę dla projektanta.
  • W 2003 roku Halle Berry sobie Elie Saab kolejny projekt do Oscara, tym razem złoty suknia z chudymi paskami, złożonej dekolt i plisowaną spódnicę, że głęboko w ziemię zaczepianych w hipnotyzujący sposób.
  • Innym z jej sukienek Oscara był jednym ramionach nosiła numer Versace w 2005 roku miał subtelny ciemnoszary suknia ruching na stanik, postrzępione w talii i długości, płynące spódnica. Stonowane kolor działa dobrze ze swoim miodowym cery. Spojrzenie było klasyczne, eleganckie i nie przesadzone.
  • W tym samym roku, miała na sobie niebieską suknię do Ungaro nagrody Emmy. Ostro kontrastuje z Versace, ta sukienka Hollywood było żywe, przyciągające wzrok niebieskim. Konstrukcja bez ramiączek popisywał ramiona i biust w pochlebne sposób. Dekolt następnie płynęła bezpośrednio do niezwykłej nanoszone szczegółowo żabotem, że poszedł w dół na środku sukni. Głębiej niebieski wzburzyć została sama, przeplatane marszczenia baby blue.
  • Bardzo ciąży Berry sobie niebieską suknię kolejny piękny do premiery 2007 swojego filmu, Druga szansa. Ekstremalne, dekolt i zwiększających stanik imperium talii płynęła do pełnej spódnicy z lekkim spotkania w centrum. Z tyłu sukni było, jeśli to możliwe, jeszcze bardziej interesujące, z mnóstwem drapowania, pasm i szczegółowo.

Pobierz Look Halle

Podczas gdy większość kobiet nie ma dostępu do tego samego projektanta stylu, że gwiazdy robią, nadal można skopiować niektóre z najgorętszych czerwony dywan sukienki noszone przez gwiazdy jak Halle Berry. Ona zawsze wygląda bez zarzutu częściowo dlatego, że wie, co działa na jej ciele (choć zapewne nie ma dużo, że nie będzie wyglądać dobrze na niej!).

Jeśli chcesz naśladować niektóre z wyglądu Halle, przejdź do eleganckich, klasycznych utworów. Niskie dekolty nosi tak często są pochlebne dla wielu kobiet, ponieważ są wyposażone talie dla kobiet o kształtach klepsydry; kobiety, które nie chcą, aby podkreślić ich obwód talii może wybrać style imperium talii. Długie, płynące spódnice, które wyglądają tak dobrze w Halle wygląda dobrze na prawie każdy. Z takimi pięknymi stylów, to nie ma znaczenia, jaki rodzaj nogi masz.

Podobnie jak wiele innych stylowych gwiazd, Halle Berry mody rozsądek może stanowić inspirację dla każdej kobiety.