grsail.com

Dlaczego Twoje Treningi nie są coraz You Wyniki

To chyba jeden z najgorszych uczuć na świecie. Byłaś uderzając siłownię regularnie, starając się w kształt do tego ślubu, wakacje lub inne szczególne wydarzenie masz zbliża się. Przez kilka tygodni, a może nawet kilka miesięcy, wszystko było puchną. Funtów są spadając, cali zostały utracone, ale potem wszystko nagle uderzył w ścianę ... nie utrata masy, cale zatrzymujący się ten sam, bez widocznych zmian w swoje ciała. To wystarczy, żeby doprowadzić cię do szaleństwa, albo jeszcze gorzej, aby zniechęcić cię przed dalszą drogą fitness.

Ale niestety, jest nadzieja. Oto kilka powodów, dlaczego nie może być uzyskiwanie pożądanych wyników z treningów i jak można podjąć działania, aby je zmienić.

Dlaczego Twoje Treningi nie są coraz You Wyniki

Not Enough Intensywność

Jednym z najczęstszych błędów, że ludzie znaleźli się w przypadku nie uzyskania wyników z treningów jest to, że brakuje im intensywny trening. Monitorowanie tętno (i określającym intensywność treningu) to dwa bardzo ważne kroki w upewniając treningi opłacać. Dla efektywnego treningu, tętno docelowe, które należy utrzymywać w treningu powinna wynosić od 50 do 85 procent maksymalnego tętna (220 minus twój wiek). Dla spójny pomiaru oraz zapewnić maksymalne rezultaty, należy kupić pulsometr dobrej jakości, a także starają się osiągnąć i utrzymać około 70 procent maksymalnego tętna w treningu.

Mięśnie nie są zdezorientowani

Jednym z największych zasad szkolenia dla wzrostu mięśni i zmiany składu ciała jest błąd mięśni, lub pomysł, że trzeba stale naciskać i męczy mięśni, aby mogły się rozwijać i, w istocie, zmienić swoją sylwetkę. Jeśli podnosząc te same wagi lub wykonując te same ćwiczenia w tym samym wzorze, twoje ciało będzie w końcu dostosować się i przyzwyczaić się do treningów, jesteś wykonujących. Spowoduje to wzrost mięśni i zanegować zmiany składu ciała, dzięki czemu treningi mniej skuteczne. Aby tego uniknąć, co pięć do sześciu tygodni należy się zmienia się, jak ci trening, jakie ćwiczenia można wykonywać, a także, upewniając się, że zwiększenie ilości oporu, którego używasz. Nie musisz zrobić drastyczne zmiany, ale należy utrzymać mięśnie "zgadywania" i ich pracy dla Ciebie.

Jedzenie jak żyjesz

Inne (i często pomijany) kawałek układanki treningu jest odżywcza i dieta stronie rzeczy. Jeśli biegunach treningi, ale pompowanie organizm pełen śmieci, nie będzie zoptymalizować pobór paliwa, a tym samym może zniweczyć postęp robicie w planie ćwiczeń. To może być tak proste, jak zapewnienie wziąć w więcej zieleni, owoców i warzyw, chudego białka lub dodanie do swojej diety zamiast smażonych. Jednak, jeśli masz pewien stan zdrowia lub inne problemy zdrowotne, diety i odżywiania plany mogą potrzebować pomocy specjalisty. Nie sabotować swoje wyniki ćwiczeń z złym jedzeniem. To najłatwiejsza rzecz do zmiany, ale także z powodu złych najtrudniejsze) nawyki żywieniowe (są trudne do zmiany.

Inne czynniki

Nie może być innych powodów, dla których nie widzą wyników więcej, zwłaszcza jeśli zrobiłeś większość lub wszystkie z powyższych. Można mieć zaburzenia przemiany materii, który ma wpływ postęp lub inny stan, który może wymagać, aby skonsultować się z lekarzem. Może też nie są kreatywni, jeśli chodzi o projektowanie treningu. To jest OK, też! Lokalny trener osobisty lub biegły ćwiczeń na siłowni, YMCA, a nawet lekarza lub szpitala, może pomóc stworzyć solidną, wykonalne, a osiągnięte rezultaty plan ćwiczeń, które pomogą Ci w Twoich celów.

Dlaczego Twoje Treningi nie są coraz You Wyniki

3 rzeczy nigdy nie należy robić w siłowni