grsail.com

Dlaczego Take Acidophilus

Dlaczego Take Acidophilus


Z wszystkich probiotyków wokół, po co acidophilus? Acidophilus otrzymuje wysokie noty jako dodatek, ale to jest fakt - czy fikcja?

Co to jest Acidophilus?

Acidophilus można stosować w połączeniu z pewnymi bakterie, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus bulgaricus, i czy może on być stosowany w monoterapii. Wszystkie te bakterie mają podobne korzyści dla zdrowia, ale były początkowo wykorzystywane jako trawiennych środków dróg.

Bakterie takie jak acidophilus naturalnie występuje w wielu produktach żywnościowych, takich jak fermentowanych produktów żywnościowych. To był spożywany przez tysiące lat i znany jako tonik zdrowia. Dziś, suplementy Lactobacillus acidophilus, proszki itp są dostępne w celu sztucznie powielić to bakterie, więc nasz organizm może czerpać korzyści.

Pomoce acidophilus w ochronę naszego organizmu przed szkodliwym działaniem bakterii, pasożytów i organizmów z naturalnym uwalniania nadtlenku wodoru, który pomaga tworzyć toksyczne ustawienie tych nie chciał stworzeń, zmuszając je z daleka.

Korzyści zdrowotne wynikające z acidophilus jest wiele, i oferują ulgi nie tylko dla ludzi, ale także psy i koty

Dlaczego Take Acidophilus?

Acidophilus i Zwierzęta

Zapytaj jakiegokolwiek zielarza lub lekarza weterynarii i najprawdopodobniej polecam acidophilus dla psa lub kota, gdy mają problemy z żołądkiem. Nawet pies i kot specjaliści raka rozpoznać, jak również różne formy pracy chemioterapii z acidophilus jako dodatek do pomocy psów i kotów odzyskać apetyt. Czy twój pies lub kot ma rozstrój żołądka z czymś zjedzone w stoczni lub cierpi z powodu skutków chemioterapii, zapytaj zielarza lub weterynarza o leczeniu problemów żołądkowych z acidophilus.

Korzyści dla zdrowia ludzi

Wraz z takiing codziennie witaminy, korzyści zdrowotne wynikające z acidophilus dla ludzi został uznany przez lata, więc jeśli zastanawiasz się, po co acidophilus, oto kilka dobrych powodów:

  • IBS - zespół jelita drażliwego lub IBS powoduje wzdęcia, skurcze i biegunka.
  • Symptomatyczne Biegunka - Często musi-potrzebne leki na receptę mogą powodować biegunkę. Korzystanie acidophilus może pomóc biegunkę sterowania i skutków ubocznych.
  • Wzdęcia - Jeśli gaz jest dla Ciebie problem, poza diecie, acidophilus może pomóc. Równoważy to bakterie w przewodzie pokarmowym i pomaga zachować duże jelita wolne od gazu-producentów.
  • Drożdżycy - Od lat, jeżeli lekarz przepisał antybiotyku, które mogą powodować infekcje drożdżowe, pacjenci powiedziano jeść jogurt. Dlaczego? Jogurt zawiera dobrych bakterii acidophilus nie, a zatem przyczynia się do zapobiegania drożdżycy podczas stosowania antybiotyków. Nauka stało się łatwiejsze, jednak i teraz można podjąć acidophilus doustnie w postaci kapsułek, tabletek lub mieszane w postaci proszku do ulubionego drinka.
  • UT Zakażenia - Jeśli cierpisz z dróg moczowych (UT) infekcje, acidophilus może pomóc, jak również. Acidophilus może pomóc kontrolować ilość lub Escherichia coli (E.) w swoim dróg moczowych, która często jest przyczyną wielu zakażeń UT.
  • Kwaśny Oddech - Można zmniejszyć ilość bakterii wytwarzających zapach w ustach, biorąc acidophilus każdego dnia.
  • Rozstrój żołądka - Acidophilus jest to świetny sposób, aby zmniejszyć dolegliwości żołądkowe od nadmierne jedzenie lub z objawami grypy związane.

Ile acidophilus należy podjąć?

Chociaż zielarzy i tradycyjne lekarze dostrzegają korzyści płynące z acidophilus, FDA nie akceptuje go jako lekarstwo na jakiekolwiek choroby. Jeśli zastanawiasz się, po co acidophilus i ile, najlepiej zwrócić się do lekarza lub zielarza. Większość środków acidophilus przyjdzie z ilościach zalecanych należy stosować każdego dnia, więc trzymać się tych instrukcji. Wreszcie, jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub masz przewlekłą chorobę, najlepiej skonsultować się z lekarzem, aby ustalić, ile acidophilus należy take.Why podjąć acidophilus? Odpowiedź na to pytanie jest, aby pomóc organizmowi w utrzymaniu dobrych bakterii, pomoc w problemach układu pokarmowego, a nawet łagodzi rozstrój żołądka u ludzi, psów i kotów.