grsail.com

Dlaczego Picie wody może prowadzić do lepszego treningu

Jeśli chcesz mieć lepszy trening, należy upewnić się, że picie wystarczającej ilości wody przed i podczas treningu. Jeśli uniknąć wody pitnej, bo boisz się boczną ból, należy dowiedzieć się, dlaczego woda pitna może faktycznie doprowadzić do lepszego treningu.

Woda jest ważna dla wszystkich komórek, aby funkcjonować poprawnie. Ponieważ są około 70 procent wody, trzeba nadal wymienić wodę tracisz dla ciała, aby utrzymać pracę.

Dlaczego warto pić wodę?

Wiesz, że woda trzyma nawodniony podczas treningu, ale może nie wiedzieć, jak. Woda działa jako smar do mięśni, stawów i narządów życiowych. Woda jest niezbędna, aby mieć energię podczas treningu, ponieważ jest transporter tlenu i glukozy w całym organizmie. Twoje mięśnie potrzebują wody na wytrzymałość i elastyczność. Twoje stawy potrzebują wody, aby zapobiec sztywności i Twój mózg potrzebuje wody do wysyłania wiadomości, jak, jak regulować temperaturę ciała.

Objawy odwodnienia

Do czasu, można zauważyć, że jesteś spragniony, Twój organizm stracił już ważne płynów. Jeśli się odwodnić podczas treningu, możesz nawet nie rozpoznaje go. Może po prostu, że trening jest zbyt trudna lub że jest zbyt gorąco na zewnątrz. Gdy twoje ciało traci zbyt dużo płynu, staniesz się zmęczony i zawroty głowy. Możesz czuć nudności lub mieć dreszcze.

W ciężkich przypadkach, tętno wzrośnie, możesz stracić możliwość pot i stać się delirium. Jeśli wystąpi którykolwiek z tych objawów, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem.

Dona € ™ t Zastępca

Nie ma substytutu dla wody. Jeśli pijesz sok i sport pić zamiast wody, można robić sobie krzywdę. Wiele soki i napoje dla sportowców zawierają nadmierne ilości cukru i cukier powoduje organizm do odwodnienia. Picie napojów sportowych lub sok owocowy zamiast wody zwykle będzie można spragniony. Ogólnie rzecz biorąc, można wonâ € ™ t należy spożywać niczego poza wodą podczas treningu, chyba że angażowanie się w wytężonej aktywności i pracy na dłużej niż jedną godzinę.

Ile wody?

Ilość wody należy pić przed i podczas treningu różni się dla każdej osoby w zależności od masy ciała, rodzaju treningu robisz i Twojego klimatu. Zacznij od 8 do 16 uncji wody przed treningiem. Spożywaj jedną szklankę wody na każde 20 minut do pół godziny jesteś pracujących na zewnątrz.

Woda jest ważna dla każdego aspektu treningu i po treningu odzyskania swojej. Jeśli chcesz, aby osiągnąć maksymalną wydajność podczas treningu, upewnij się, że picie wody. Następnym razem, gdy wystąpią skurcze mięśni i nudności podczas treningu, nie tylko wzruszyć ich, mają szklankę wody. Będziesz wiedzieć, że są odpowiednio uwodniony, jeśli mocz jest jasny.