grsail.com

Dlaczego nie należy używać tych ćwiczeń w siłowni

Czy kiedykolwiek wyobrażał sobie użyciu potencjalnie niebezpiecznych ćwiczeń w treningu? Trzeba być bardzo ostrożnym z urządzeń treningu siłowego, ponieważ nie może być najbardziej skuteczne i funkcjonalne dostępne.

Skąd wiesz, że ćwiczenia wykonujesz są bezpieczne? Znaleziono poniżej kilka potencjalnie niebezpieczne ćwiczenia z sugestii, w jaki sposób powinny być one wykonane poprawnie lub całkowicie uniknąć.

Brzuszki

Tradycyjne ćwiczenia brzucha, takie jak Brzuszki, nachylenia Brzuszki i hip podbić są ćwiczenia, które są używane do szkolenia skośne i górne i dolne mięśnie brzucha.

Są one wykonywane przez pierwsze kotwienia stopy na pokładzie brzucha, który zapobiega zsuwaniu powrotem. Poprzez podnoszenie ramiona w górę w kierunku stóp, napnij mięśnie brzucha w górnej części ruchu. Powoli opuść ramiona z powrotem w dół, a następnie ponownie wykonać ruch.

Niebezpieczeństwa związane z wykonaniem tego ruchu są siły ścinające na kręgi i kręgosłup, gdy masz zgięte i zaokrąglony kręgosłup. W tym położeniu, ciśnienie jest w większości umieszczona na bardzo małej powierzchni tarczy, co może powodować niewielkie pęknięcia.

Najbezpieczniejszym i najbardziej produktywny sposób trenować abs jest użycie nawiasów i techniki wydrążony. Jest to podstawowe ćwiczenia izometryczne, które pomaga wzmocnić mięśnie brzucha i mięśni pas wokół talii.

Pec Deck

Pokład pec jest ćwiczenie, które trenuje w klatce piersiowej (Pectorals) i ramion (przód naramienny) mięśni.

To ćwiczenie jest wykonywane przez siedzi przy maszynie z tyłu płaskiej z podkładu. Umieść przedramiona na wyściełanych dźwigni i pozycji ramiona równolegle do podłoża.

Naciśnij dźwignie powoli razem i ściśnij mięśnie klatki piersiowej pod koniec ruchu. Powolnego do pozycji wyjściowej.

To ćwiczenie jest potencjalnie niebezpieczne, ponieważ umieszcza ramię w jedną z jego najmniej stabilnych stanowisk, stanowiska dyslokacji. Ze względu na skrajne położenie podczas wykonywania tego ćwiczenia w pozycji wyjściowej może również spowodować rozerwanie więzadeł i kontuzjom ROTAR mankietów ścięgien.

Bardziej skuteczne i mniej niebezpieczne jest wyciskaniu. Trzymając ręce na szerokość barków i ćwiczenia w najsilniejszym zakresie ruchu (częściowych powtórzeń), mają równoległe bar kąpieli z łokciami na zewnątrz.

Za szyi Prasy

To ćwiczenie trenuje szyi (pułapek) i ramię (naramienny) mięśnie i jest wykonywana poprzez umieszczenie załadowany sztangą na górnej części pleców (tuż powyżej mięśnia pułapki).

To ćwiczenie jest wykonywane przez stojących z nogami o rozstawione na szerokość ramion. Połóż ręce na pasku około trzech centymetrów szersze niż szerokość barków.

Pushing narzut bar uzbroić na długość, przytrzymaj, a następnie powoli w dół do dolnej części pleców ramion. To ćwiczenie może być wykonywane w pozycji siedzącej. Spróbuj wykonać ją w maszyny lub zasilania smith stojaku dla zwiększenia bezpieczeństwa.

Jest to ćwiczenie, które umieszcza stawu barkowego do pozycji dyslokacji i zakres ruchu stawia niepotrzebnego stresu na ścięgien stożka rotatorów w ramionach.

Wielu stażystów mogą wystąpić obrażenia od tego ruchu za-szyjnej. Podobnie jak w przypadku spadków i wyciskania na pracy ramion.

Wyciąg Martwego

Martwe winda jest związkiem, który działa ruch bioder, dolnej części pleców, a także ćwiczenia na ścięgna i pośladków (pośladki).

Możesz wykonać martwy windy zbliżając załadowany sztangę i ustosunkowania się tak szeroko jak ramiona. Grip pasek tak, że ramiona są lekko na zewnątrz uda.

Twoje stopy powinny być skierowane prosto do przodu z goleni około dwóch do trzech cali z baru. Dźwignąć ciężar w górę za pomocą bioder i pleców, utrzymując plecy proste i pasek jak najbliżej goleni, jak to możliwe.

W górnej części ładowni ruchu przez kilka sekund, a następnie obniżyć poprzeczkę do pozycji wyjściowej. Ćwiczenie ma wpływ na zwiększenie wzrostu na całym ciele, gdy ciężko pracował.

Problem z windą, że jeśli zostanie zaokrąglona w czasie kręgosłupa windą to staje się niebezpieczne. Ponieważ sił działa na kręgów może prowadzić do obrażeń kręgosłupa.

Wiele z tych problemów można rozwiązać utrzymując plecy tak prosto jak to możliwe podczas wyciągu i utrzymanie paska odbyło się blisko ciała podczas wyciągu jako siły nie są tak wygórowane.

Rozszerzenia nóg

Rozszerzenia nóg są prawdopodobnie jednym z najbardziej popularnych ćwiczeń na nogach na wzmocnienie czworogłowego (udo) mięśni.

Są one wykonane przy użyciu maszyny do rozszerzenia nogi i siedzi w fotelu z nogami zaczepione pod dźwignią wyściełane. Podnieść ciężar na nogach, aż są skierowane na zewnątrz przed tobą. Krótko przechowywania, a następnie powoli obniżają ciężar z powrotem do położenia początkowego.

Rozszerzenia nóg są potencjalnie niebezpieczne, bo gdy tylko ćwiczenia goleni jest w ruchu, ćwiczeń zwraca rzepkę z powrotem do kości udowej rosnącej wspólnych sił ściskających, które mogą uszkodzić tkanki łącznej i więzadeł wspierających stawu kolanowego.

Może także powodować ból kolana przedniej więc ludzie z istniejących problemów z kolanem może pogorszyć ich wykonując to ćwiczenie.

Dla większego bezpieczeństwa i równego skuteczności, spróbować zrobić przysiadu, Leg Press, i sięgać do bezpieczniejszego i bardziej funkcjonalnego użytkowania.

Niektórzy do myślenia nie jest to. Staraj się unikać tych ćwiczeń, jeśli to możliwe, lub spróbować wykonać alternatywy podanych.

Gary Matthews jest autorką popularnych siłowni eBooks Maksymalna Weight Loss i maksymalnej masy ciała.
maksymalny