grsail.com

Dlaczego nie jest tak dużo cukru w ​​suszonych owoców?

Jeśli lubisz jeść suszone owoce, to możesz już sobie sprawę, że ma dużo cukru. Wydaje się, że mają więcej cukru niż zwykła owoców. Cukier ten może być dodawany do niektórych owoców, ale może być także naturalnie występujące. To ważne, aby dowiedzieć się o różnych rodzajów suszonych owoców dostępnych dzięki czemu można podejmować właściwe decyzje.

Dodatku cukru

Suszone owoce, czasem dodała cukru. To jest w przypadku kwaśnych lub tarta owoców w tym żurawiną. Ten dodatek cukru nie jest tak dobre dla ciebie, jak naturalnie występujące cukry, ponieważ jest bardzo wyrafinowane. Oznacza to, że cukier będzie szybko wchłaniany przez organizm i powodują wysoki poziom glukozy. Nie jest to szczególnie dobrze, ponieważ będzie ona uwalniała gwałtowny wzrost energii przez krótki okres czasu.

Należy unikać wszelkich suszone owoce, które dodatku cukru, bo to będzie o wiele mniej zdrowego. Ten dodatek cukru sprawia, że ​​niektóre owoce o wiele łatwiejszym. Jednak dodatku cukru dodaje również kalorii, które mogą uczynić je bardziej tuczące.

Naturalny cukier

Wszystkie owoce zawierają naturalne cukry, są albo fruktozy lub glukozy. Te naturalnie występujące cukry są znacznie lepiej dla ciebie niż wysoko rafinowanego cukru. Cukry te mogą nadal powodują próchnicę, ale tak długo, jak zęby są prawidłowo czyszczone są poza odpowiednie dla Ciebie.

Naturalne cukry w owocach będzie koncentrowała gdy owoce suszone. To dlatego, że większość masy i objętości owoców zwykle składa się z wody. Osuszanie zmniejszy wody, które zwiększą ilość cukru na sto gramów. Rodzynki są najlepszym przykładem. Kubek pełen rodzynek zawiera znacznie więcej cukru niż Pucharze pełnego winogron. Jednakże dodaje żadna z tych cukru. To po prostu dlatego, że więcej rodzynek zmieści w filiżance, ponieważ są one mniejsze.

Identyfikowanie Rodzaje Cukry

Naturalnie występujące cukry są dobrze zjeść, jak można normalnie jeść to tak, gdy gryzie do świeżych owoców. Trzeba jednak unikać jedzenia suszone owoce, które zostały dodane cukry. Jest to dość łatwe do zidentyfikowania, które suszone owoce są zdrowe, a które nie powinny jeść.

Informacje o wartości odżywczej będzie lista zawartości cukru, ale to zawsze będzie naturalnie występujące cukry, o ile nie jest wpisany jako dodatku cukru. Aby upewnić się, że kupujesz owoce, które jest zdrowe wyboru, że składniki nie wymieniają żadnych dodanych cukrów. Chociaż owoce z dodatkiem cukru ma takie same korzyści jak inne owoce to nie jest tak dobry, ze względu na wysoki poziom cukru.

Zrównoważona dieta

Suszone owoce są dobrym sposobem, aby dostać się niektóre z owoców i warzyw, które trzeba codziennie. Jednak ważne jest, że owoce i warzywa pochodzą z różnych źródeł. Przekąski tylko na chipsy bananowe na przykład przyzwyczajenie się, jak wiele korzyści jak jedzenie szeroki zakres różnych owoców i warzyw. Suszone owoce są ładne, ale to na pewno nie zastąpi świeżych owoców.