grsail.com

Dlaczego nauka Łup Taniec?

Geniusbeauty.com poświęca ten artykuł do swoich najbardziej odważnych czytelników, którzy są stale dążących do doskonałości w zakresie kobiecości. Chodzi o booty dance - nowym kierunku tańca, który wywodzi się z tradycji afrykańskich. Dlaczego nauka Łup Taniec?

Co to jest Łup Taniec?

Dziś, ten styl jest uprawiany w wielu krajach Ameryki Łacińskiej i ma wielu fanów wśród mieszkańców Europy. Powodem takiej żywej zainteresowania egzotycznym stylu tańca jest okazja, aby podkreślić piękno i seksualność za pomocą niego.

Beyonce Łup Taniec - Wideo

Dlaczego Booty Shaking Taniec?

Ekstrawagancki tańca nie pozostawia nikogo obojętnym. Przyciąga nieskrywaną seksualności, ruchów pierwotnych miesza się z nowoczesnością i prostotą. Istnieje wiele powodów do tego rodzaju tańca.

  • Te dziewczyny, którzy uczą się tańca booty nigdy nie zabraknie męskiej uwagi. Niewątpliwie będą poza konkursem na parkiecie żadnego klubu.
  • Zmiennego napięcia i rozluźnienia mięśni pośladkowych, podnoszenie i opuszczanie miednicy, intensywny ruch obrotowy bioder - wszystkie te działania wymagają znacznego wysiłku fizycznego. Ten taniec jest najlepszym sposobem na spalanie kalorii i ćwiczenia brzuch, pośladki i mięśnie ud.
  • Łup taniec pomaga kobietom opanować swoje ciało, aby ich ruchy plastiku i wdzięku.
  • Łup taniec poprawia krążenie krwi w miednicy, co jest dobre, profilaktyka chorób kobiecych narządów płciowych.
  • Kiedy dziewczęta uczą booty tańca, stają się bardziej wyzwolone i pewne siebie.

Dlaczego nauka Łup Taniec?

Łup Teorii Tańca

Łup tańca opiera się na kilku podstawowych typów ruchów: Hip tocznych - ruch brzucha i ud, przypominających elementy bellydance. Gdy to zrobisz te ruchy płynących, biodra kołyszą się zgodnie z określonym rytmicznej. Praktykowanie taki wzór jest jednym z istotnych elementów lekcji dla tych, którzy chcą nauczyć się wykonywania booty taniec. Łup wstrząsnąć lub kupra potrząsając środki przemian napinając i rozluźniając mięśnie pośladków, a także podnoszenie i opuszczanie miednicy. Ruchy te dają wrażenie "potrząsanie" i są najczęściej przez booty dance. Nauka tego elementu jest dość prosta. Najważniejsze tutaj jest dobre i właściwe rozciąganie trening fizyczny.

Podstawowe ruchy Łup Taniec

Jak nauczyć się taniec w domu Booty?

Według doświadczonych nauczycieli tańca, aby opanować podstawowe elementy tańca booty, wystarczy wziąć udział 2-3 lekcje tańca.

Shakiry Łup Taniec / Taniec Brzucha

Najważniejszym warunkiem efektywnego uczenia się jest twoje życzenie. Dlatego też zaleca się, aby rozpocząć od motywacji. Możesz użyć wideo z Shakira i Beyonce motywować siebie. Ich ruchy rzeźbione plastikowe zainspirować początkujących i wpadająca w ucho muzyka taneczna będzie cię rozweselić i zwiększyć swój nastrój. Łup taniec wymaga właściwego wyboru muzyki. Piosenki w stylu hip-hop, reggae, funk, Brazylii i garnitur R'n'B najlepszych. Musisz być odpowiednio ubrany na zajęcia. Łup tańca odbywa się w pięknych strojach z szorty ujawniających akcentując pośladki. Może po prostu znaleźć kilka lekcji wideo online na jak wykonać taniec lub booty zapisać się do szkoły tańca.

Łup Taniec Klasa

  • Warto poszukać duże lustro, dzięki czemu można oglądać siebie z boku.
  • Zajęcia rozpoczynają się od rozgrzewki niezbędnych do przygotowania mięśni. Na początku, w środku każdej klasy należy również od rozciągania.
  • Należy uczestniczyć lekcje tańca łupy co najmniej 3 razy w tygodniu, nie mniej niż 40 minut każdy.

Łup taniec korzystnie wpływa zarówno na zdrowie fizyczne i psychiczne, co czyni kobiety piękna, seksowna, i pewnie.