grsail.com

DJ Gry dla wesela

DJ Gry dla wesela
DJ ślubne zabawić gości.

Gry DJ na wesela to świetny sposób, aby zaangażować gości i wesele podobne. Działania te są również fantastyczny sposób, aby stworzyć wspomnienia ludzi, których kochasz.

Gry dla Wedding Reception DJ

Jeśli chcesz włączyć gry DJ na wesela w wielki dzień, to dobry pomysł, aby wspomnieć o tym do oczekiwanej DJ ślubu. Wiele dżokejów tarczowe może dać listę gier, że już podczas poprzednich gospodarzem wesela. Jest to dobre miejsce, aby rozpocząć, gdy stara się zdecydować, jaki rodzaj gry chcesz umieścić w swoim własnym dni.

Oto kilka popularnych gier, które pomogą utrzymać goście rozrywkę:

  • Ślub Bingo: Ślub bingo jest bardzo często gra na przyjęcia weselne. Twój DJ może już zapasy niezbędne do zorganizowania porywający gry bingo ślubu. Jeśli nie, istnieje wiele sklepów internetowych, które zaspokajają weselnych gry dostaw.
  • Krzesła muzyczne: Jest to świetny sposób, aby każdy udział, od najmłodszych do najstarsze. Najlepszy ze wszystkich, w tym zwłaszcza gra nie wymaga żadnego dodatkowego sprzętu lub materiałów eksploatacyjnych. Wszystko czego potrzebujesz to disc jockey, aby gra będzie.
  • Dolar Taniec: Ta gra, wspierali przez DJ-a, zaprasza do tańca młodej pary odpowiednio, ale jest tylko jeden haczyk. Goście muszą płacić za taniec z pieniędzy idzie do młodej pary, aby rozpocząć nowe życie razem. DJ zagra popularne piosenki weselne, zazwyczaj przez minutę lub dwie, zanim zatrzymując aby następnego gościa swojej tury. Jednak niektórzy ludzie czują to nie jest właściwa do recepcji, więc należy wspomnieć o tym do DJ, jeśli nie chcesz, to działanie na swój ślub.
  • Nagroda: drzwi Gry mniej rąk na rodzaj gry jest gra nagroda. Drzwi Jako goście wchodzą, będą mogli wejść w wersji pudełkowej rysunku. Podczas przyjęcia, DJ rysować i ogłosić zwycięzcę, który zwykle dostać nagrodę. Innym wziąć na to jest użycie słoik mennice, słodycze, lub kulki. Każdy z gości będzie odgadnąć, ile jednostek są w słoiku. DJ poda numer, a kto jest najbliżej dostaje nagrodę.

Inne DJ Rozrywka

Dj'ów są zazwyczaj utalentowany w zabawny gości. On lub ona może nie tylko kopać gry, ale powinien być w stanie obudzić gości w inny sposób. Oto jeszcze kilka wspaniałych sposobów, aby zachować gościom rozrywkę podczas odbioru:

  • Taniec: Wybierając muzykę, która przemawia do gości i wesele, DJ może zachować część nocy całą noc.
  • Conga Line: popularny działalności recepcji, linia conga może zawierać wiele gości i członków wesele.
  • Ślub Grzanki: dobry DJ wesele powinny inicjować i popularnych toasty weselne.

Gry DJ na wesela to tylko jeden świetny sposób, aby utrzymać gości na wesele rozrywkę. Istnieje wiele sposobów tworzenia cenionych wspomnienia i sprawiają, dzień ślubu doświadczenia, że ​​wszyscy zaangażowani będą korzystać.