grsail.com

Disneylandu Parki wodne

Disneylandu Parki wodne
Blizzard Plaża w Disney World

To może być gorąca praca o magiczny czas pod słońcem Florydy. Po doświadczeniu legendarne Space Mountain oraz inne przejażdżki, gdzie czas oczekiwania często są trzydzieści minut lub więcej, będziemy chcieli, aby ochłodzić się w jedynym miejscu w Disney, gdzie możesz: Typhoon Lagoon i Blizzard Beach Parki wodne. Od zjeżdżalniami do laguny, są one dość najfajniejsze miejsce w Disney, aby odpocząć i po prostu odpocząć.

O Parki wodne Disney World

Ponieważ jest to Disney World, parki wodne muszą być więcej wrażeń niż małych wodnych atrakcji. Zarówno Blizzard Typhoon Lagoon Plaża i woda dla zapewnienia emocje zwiedzających w każdym wieku.

Typhoon Lagoon

Disney stworzył Typhoon Lagoon powtórzyć wyniki burzy w stylu Disneya, w tym wraków i desek surfingowych dmuchanych w koronach drzew. Po burzy wyczyszczone, to park wodny zawierający dziewięć zjeżdżalnie, obszar wodny dla dzieci ", i ogromny basen fala pozostali w tyle.

Goście będą mieć uciechę z tych zabawnych atrakcji wodnych.

 • Ketchakiddee Creek: Maluchy będą rozkoszować się dziecka wielkości wodnej zabawy. W rzeczywistości, nie może być w stanie wyrwać ich z dala! Dzieci mogą bawić się grać w fontannach i wybrać się na przejażdżkę w dół zjeżdżalniami i kaskady przeznaczonych tylko dla nich.
 • Crush 'n' gusher: To spływu górską jest jak żadna inna, z bicze wodne pchanie zawodników dzięki wielu ciekawych zwrotów akcji.
 • Disneylandu Parki wodne

  Castaway Creek w Typhoon Lagoon

  Seks deski Falls: Doświadczenie cztery osoby wewnętrzna rury jazdy rapids, że pozostawia każdy nasączonej!

 • Humunga Kowabunga: Ten szybki zjeżdżalnia zamknięta woda trzyma Domyślam się, kiedy ostatecznie trafić do końca, więc trzeba powiesić na do wielkiego końca zaskoczenia.
 • Bay Slajdy: Młodsze dzieci będą zjeżdżać łagodne stoki i krzywe tej jazdy w płytkiej części basenu surfingu wielką zabawę. Bay Slide to mini wersja Storm Slajd poniżej.
 • Castaway Cree k: Jazda na dętki, można dryfować lub wyścig wzdłuż tego potoku, który okrąża cały park. Jeśli zdecydujesz się dryfować, będziesz miał więcej czasu na podjęcie w bujnej scenerii wzdłuż brzegu.
 • Keelhaul Falls: Jak trzymać mocno do boków Twojego cztery człowieka tratwie, można powiększyć swoją drogę przez upadkiem wody i jaskiń, kończąc na końcu z wielkim pluskiem. Z trzech szybkich przejazdów, w tym Maja i trapie, Keelhaul jest najmniej intensywne.
 • Mayday Falls: Bardziej odpowiednie dla starszych dzieci, Szybkie przenoszenie Rapids będą powiększać swoją tratwę wokół Mayday góry przez wodospady i jaskinie.
 • Burza Slajdy: Te tradycyjne zjeżdżalnie są szybka, wysyłanie zawodników latania z prędkością 30 kilometrów na godzinę przez wodospady, jaskinie, zwrotów akcji.
 • Shark Reef: Goście mogą doświadczyć z bliska doświadczenie z rekinów i ryb tropikalnych, jak nurkować w tym wyjątkowym parku rozrywki atrakcji.
 • Surf Basen: ukoronowaniem każdej park wodny, basen Typhoon Lagoon Surf jest jednym z najlepszych, wraz z białym piaskiem plaży.

Blizzard Plaża

To jest trochę zimową na miejscu w słonecznej Florydzie, ale mile widziane rozrywki dla wielu turystów Disneya. Z tematem wraz z sypkiego białego śniegu, ale goście nie mogą pomóc, ale poczuć dreszcz emocji z tym chłodnym parku wodnego. Poniżej znajduje się przegląd zabawnych przejażdżek wodnych oferowanych.

 • Tike Peak: Małe dzieci będą cieszyć się zjeżdżalnie, fontanny i brodzik pośród śnieżnej scenerii.
 • Szczyt Pionownik: To ekscytująca zjeżdżalnia dostaje serca walenie, gdy zawodnicy podróżować od 120 metrów aż do głębokości poniżej na oszałamiające 55 mil na godzinę.
 • Stormers śnieżne: To jak jazda na dziki chłodny slalom podczas schodzenia w dół jedną z trzech zjazdowych kursów na matę.
 • Teamboat Springs: Podawanie się "jednym z najdłuższych na świecie przejażdżki tratwą rodziny," goście mogą być pewni, że dostaną pieniądze warto. Od trzech do sześciu osób, wskakują na niezapomniane białym wodnej przygody.
 • Błoto pośniegowe Gusher: Góra Gushmore przywołuje gości do podjęcia faliste podróż ze szczytu tej 90-metrowej wysokości giganta.
 • Downhill Pokój Niedźwiedzica: Ta wewnętrzna metrem jest na pewno należy jeźdźców, jak ścigać się w 25 mil na godzinę na mokrej końca.
 • Wyciąg krzesełkowy: Jak również utrzymanie słońce off plecach, te wyciągi parasol krzesło przeniesie Cię na szczycie Mount Gushmore gdzie można uzyskać widok takich jazd jak Slush gejzer i Teamboat Springs.
 • Cross Country Creek: Jazda dętki, będzie dryfować przez jaskinie polarnych i wodospadami. Z siedmiu punktów transportowych, jest to świetny sposób na podróż do następnego jazdy.
 • Melt-Away Bay: W tym jednym-hektarowej światowej puli, nie ma wiele do zrobienia zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Można jeździć kilka fal na pokładzie dętki, zrelaksować się na sunbather, zwiedzanie basenów skalnych lub odświeżyć się pod wodospadem.
 • Rapids spływu: spływania Rapids ma trzy slajdy. Slajdy centrum zabierze Cię w dół ciemny tunel do wody na dnie. W dwóch zewnętrznych zjeżdżalni, można zwijać i pętli wokół slajdu centrum aż do ziemi z pluskiem w poniższej laguny.
 • Patrol Ski Training Camp: W tym plac zabaw dla dzieci, dzieci będą się cieszyć liczne przeszkody w tym Fahrenheita Drops i opady śniegu. Na Kursie Tin Ice, to im przejść przez trudne przepływów lodu.
 • Saneczkowe Racers: Będziesz ścigać brzuch pierwszy przeciwko siedmiu innych gości dół stoku 250 stóp do mety.

Inne atrakcje wodne

Disneylandu Parki wodne

Splash Mountain

Podczas parki wodne Disneylandu są Typhoon Lagoon i Blizzard Beach, mieć świadomość, że istnieją inne atrakcje wodne w parkach Disneya.

 • Kali Rzeka Rapids w Animal Kingdom pomieścić 12 pasażerów tratwy, gdy przechodzą one przez gejzery, walki wodospad i zip dół szaleje bystrza w Azji lasy deszczowe.
 • Splash Mountain w Magic Kingdom to klasyczny dziennik jazdy koryta, że nie chcesz przegapić. Na podstawie utworu filmowego Południa, będzie zachęcać do udziału w śpiewać. Jednak, kiedy najmniej się tego spodziewasz, będzie zanurzyć się w basenie z wodą. Świetna zabawa dla wszystkich grup wiekowych.

Bilety

Goście zainteresowani zwiedzaniem parków wodnych Disneylandu mają wiele opcji biletów, w zależności od tego, ile dni chcesz uczestniczyć.

 • Dostosuj swój sposób "Magia" bilety z Water Park Fun i Więcej Opcji na dodatkowe 57 dolarów.
 • Pojedyncze bilety można kupić w każdym parku wodnego na 52 dolarów dla dorosłych i 44 USD za dziecko.
 • Roczny karnet obejmuje opcję wstęp do obu parków wodnych.

Lokalizacje

Skorzystaj z tych adresów GPS, aby się do obu parku wodnego.

Typhoon Lagoon

1494 E Buena Vista Dr,
Lake Buena Vista 32830
Numer telefonu: (407) WDW-MAGIC

Blizzard Plaża

1500 Buena Vista Dr.
Lake Buena Vista 32830
Numer telefonu: (407) 560-9283

Świetny dodatek do Disney World Experience

Na własną rękę, bar ich nowość, Parki wodne Disneylandu oferują te same podstawowe rodzaje atrakcji jak inne duże parki wodne, a przy podobnej lub wyższej cenie. W połączeniu z całego doświadczenia Disney World, jednak są one wspaniałym dodatkiem do jednego z najbardziej popularnych parków rozrywki na świecie. Po ciężkim tygodniu zabawy w takich dziedzinach, jak Magic Kingdom lub Centrum Epcot, bardziej spokojnie tempie atmosfera sprawia, że ​​te parki wodne to idealne miejsce, aby przyjść i wyciszenie.