grsail.com

Disney World jest idealny dla Seniorów

Disney World jest idealny dla Seniorów


Znajduje się w Orlando na Florydzie, Disney World jest idealny dla starszych obywateli, którzy chcą urlop, który przywołuje wspomnienia z dzieciństwa i poczucie zabawy.

Zniżki w Disney

Chociaż Disney World nie oferuje konkretne zniżki dla seniorów, możesz skorzystać z podróży poza sezonem i super ceny dla lotów, hoteli i pakietów wakacyjnych z niektórych z najlepszych ośrodków. Istnieje wiele sposobów, aby uzyskać dobre oferty, takie jak zakup biletów z internetowych biur i planowaniu. Korzystanie z tych zniżek mogą Disneylandu idealne miejsce wypoczynku dla pierwszej klasy podróży i ameniteis dla seniorów. Istnieje wiele sposobów, aby dostać zniżki na podróż, a także skorzystać z bycia gościem w Disney World.

Zaplanować działania z wyprzedzeniem

Disney World jest nie tylko działalność Myszki Miki i dzieci. Starsi dorośli, którzy podróżują tam regularnie wiadomo, że istnieje mnóstwo opcji w parku rozrywki i kurortów, które odwołują się do starszych ludzi. Planowanie z wyprzedzeniem może pomóc zaoszczędzić sporo pieniędzy i zrobić większość podróży. Niektóre rzeczy do rozważenia przed opuszczeniem domu są:

  • Przygotuj się do szczególnych potrzeb: Jeśli potrzebujesz rzeczy jak dostęp dla wózków inwalidzkich i specjalne udogodnienia w Disney World, planuje skorzystać z rzeczy, takich jak bezpłatny parking usługi dla osób niepełnosprawnych, wynajem wózka lub elektryczne Convenience pojazdu, a korzystając z usług, dla seniorzy, którzy są wizualnie lub niedosłyszących. Wydrukuj kopię usług specjalnych potrzeb gości, aby zabrać ze sobą na wakacje, tak, że można odwołać nie tylko usługi dostępne, ale również numery telefonów i inne sposoby organizowania tych usług.
  • Zapraszamy na pełen zakres usług spa i najwyższej klasy udogodnienia: Walt Disney World ośrodków, takich jak Disney Wielkiego Florydy Spa i Saratoga Springs Disney Resort mają ekskluzywne spa dla wczasowiczów Disneya i reputacji marką. Zadzwońcie i zapytać o zniżki przed przyjazdem.
  • Pobierz niesamowitą rozrywkę: strona rabatu MouseSavers ma listę opcji rozrywki w Disney World i ulicach. Chociaż nie jest szeroki zakres opcji, zdecydować, co chcesz zrobić z wyprzedzeniem i pracować w ramach budżetu, tak aby w pełni wykorzystać swój urlop, jak również budżetu.

Bilety online

Zamiast kupować bilety Disney World w bramie, je z wyprzedzeniem o zniżkę. Wypróbuj poniższe strony internetowe dla dobrych ofert, które udowodnią, że nawet finansowo, Disney World jest idealny dla seniorów, którzy kochają podróżować:

  • Undercover turystyczny jest niezawodny broker bilet bilety Disney World i oferuje zniżki cenowe.
  • Maple Leaf Bilety to autoryzowany agent bilet Disney.
  • Dziennik Centrum biletów ma zniżkę na rzeczy do zrobienia w Orlando.
  • Porównaj ceny biletów lub kupić bezpośrednio od firmy, przechodząc na stronę biletów Walt Disney World Resort.

Jedna uwaga uwaga przy zakupie biletów z agencji jest, aby zapytać o żadnych ukrytych opłat. Czasami agencje te będą dołączać dodatkowe opłaty za korzystanie z usługi wygodę zniżki, świadczenia cena taka sama, jak kupowanie w bramie.

Disney World jest idealny dla Seniorów

Seniorzy docenią wszystko, co sprawia, że ​​łatwiej ich wakacje Disney World i bezstresowe. Oto kilka sposobów, aby stworzyć jak najlepsze wyniki dla Ciebie:

  • Otrzymuj Fastpass: opcja Fastpass pozwala dokonać rezerwacji na przejazdy, tak że nie trzeba stać w długich kolejkach.
  • Porozmawiaj z lokalnego biura podróży: Spróbuj skontaktować się z lokalnym biurem podróży Orlando i prosząc o sugestie i pomysły zniżkami. Zacznij dzwoniąc konwencji Orlando i Visitors Bureau, aby poprosić o rekomendacje na 1-800-215-2213.

Więcej można przygotować z wyprzedzeniem, tym bardziej prawdopodobne Twoje wakacje spełni Państwa oczekiwania. Choć może wydawać się w Disney World w przeważającej duże lub może masz pomysł, że Disney jest tylko dla dzieci, park jest naprawdę doskonałe miejsce dla osób starszych, zwłaszcza jeśli planować i iść po rabatów, które są powszechnie dostępne.