grsail.com

Dental Plany: Dental Insurance Porady

Znaki zapalenie dziąseł

Spłukać płukania jamy ustnej X lub innego! Prawdopodobnie miał zapalenie dziąseł słowo używane do grozić zanim handlowa, ale czy kiedykolwiek zastanawialiście się, co tak naprawdę jest?

Zapalenie dziąseł jest zapalenie dziąseł i jej objawy to ból, zaczerwienienie, obrzęk, krwawienie z dziąseł i łatwo. Gumy cierpiących na zapalenie dziąseł może być nawet znieczulenia, a nie ból. Chociaż choroby może być spowodowany przez brak higieny jamy ustnej, która przyczynia się do gromadzenia się płytki nazębnej, podrażniają i zakażenia dziąseł choroba ta może być również spowodowane przez szczotkowanie zbyt twarde.

Nieleczone zapalenie dziąseł jest bolesne i może doprowadzić do wykopu ustach, co wiąże głębokie owrzodzenia w dziąsła i ewentualnej utraty zębów.

Jeśli uważasz, że masz zapalenie dziąseł, należy natychmiast skontaktować się z dentystą. Jeśli nie masz ubezpieczenia dentystycznego teraz, powinieneś przynajmniej kupić dentystycznych planu dyskontowej, aby Państwa pobyt i późniejsze leczenie stanu przystępnej. Po odejściu z dziąseł nieleczona będzie kosztować dużo więcej niż pieniądze w dłuższej perspektywie, jest to jeden inwestycje powinno się zrobić.

Bulimia i ustach

Na szczycie wielu innych negatywnych skutków zaburzenia odżywiania mogą mieć na zdrowie, może również siać spustoszenie na swojego zdrowia zębów.

Nieświeży oddech jest zdecydowanie najmniej stomatologicznego zdrowia obaw związanych z bulimii lub anoreksji. Oprócz bezpośrednich szkód, że kwasy żołądkowe (wprowadzone do ust z zwymiotować) Czy do zębów, słabe zdrowie odżywcza sprawia, że ​​trudniejsze dla organizmu do zwalczania infekcji, w tym choroby dziąseł, które mogą doprowadzić do trwałego uszkodzenia zębów , ich konstrukcji nośnej kości, dziąseł, a ostatecznie może prowadzić do utraty zębów.

Mimo, że zaburzenia odżywiania mogą mieć głęboki wpływ na czyjegoś zdrowia zębów, leczenia takiej choroby nie są objęte ubezpieczeniem stomatologicznej. Skutki tych chorób na zębach, to tylko jeden z wielu powodów do poszukiwania natychmiast leczenia, zanim istotne i potencjalnie trwałe uszkodzenie odbywa się na ciele ofiary.

Psychiatryczne leczenie zaburzeń odżywiania dotyczące dostępna jest w większości systemów szkolnych i uczelni. To jest również objęte większości standardowych ubezpieczeń zdrowotnych.

Palenie niszczy zęby

Palenie może zrobić więcej, aby ustach niż skręcić zęby paskudne kolory i daje nieświeży oddech. Badania pokazują, że również stawia się na większe ryzyko zachorowania na próchnicę, choroby dziąseł, utratą masy kostnej i ostatecznie utraty zębów, nie wspominając raka jamy ustnej.

Nawet jeśli jesteś naprawdę pewien, że ubezpieczenie stomatologiczne będzie obejmować wszelkie ewentualne uszkodzenia zębów, że palenie może powodować, należy pamiętać, że badania pokazują również, że osoby mieszkające z palaczem, w tym dzieci, są też bardziej narażone na ząb Rozpad i inne dolegliwości stomatologiczne.

Stan uzębienia o siebie i swoich bliskich, to tylko kolejny powód, aby rzucić palenie.

Dental Insurance mogą nie być opłacalne

Susan B

Większość planów ubezpieczeń stomatologicznych są przeznaczone wyłącznie na pokrycie kosztów podstawowej opieki takich jak dwa razy do roku czyszczenia i egzaminów i rutynowych rentgenowskie. Wiele osób popełnia błąd sądząc, że tylko dlatego, że mają ubezpieczenie stomatologiczne, Ubezpieczenie obejmuje takie rzeczy jak kanałów korzeniowych, koron lub innych intensywnych prac rekonstrukcyjnych. Chociaż ten rodzaj pracy nie jest uważany cosmetic większość dentystycznych plany ubezpieczeniowe obejmują tylko część tego rodzaju leczenie, jeśli w ogóle są objęte w ogóle.

Odliczeniami i dopłat

Ludzie, którzy zakupią ubezpieczenie stomatologiczne musi również zapłacić odliczeniu przed ubezpieczeniowa rozpoczyna się na rzeczy, na które składają się pełnej lub częściowej płatności. Ważne jest, aby usiąść i pomyśleć o tym, ile trzeba będzie płacić co miesiąc, aby uzyskać ubezpieczenie stomatologiczne, jak wiele, że ubezpieczenie jest faktycznie płaci za, i czy nie dostajesz z powrotem więcej niż to, co masz płacić się w rzeczywistych usług.

Aby ustalić, czy jest skuteczne ubezpieczenie stomatologiczne dla Ciebie koszty, dowiedzieć się, co składka miesięczna jest, a następnie pomnożyć przez dwanaście. Rysunek w wysokości odliczeniu, a następnie obliczyć, ile chcesz wydać na rutynowych wizyt stomatologicznych każdego roku. Ponieważ większość polityk pokrycie podstawowych czyszczeń i egzaminów, kiedy już zapłacił swój roczny odliczeniu, musisz odjąć, że z tego, co jest zakryte. Sobie również sprawę, że odliczeniu dotyczy każdego członka rodziny.

Utwórz swoje konto Dental Oszczędności własny

Dla wielu ludzi, mądrzejszy droga będzie umieścić pieniądze mogliby przeznaczyć na planie ubezpieczenia dentystycznego do oszczędności uwagę, że jest zarezerwowany dla kosztów dentystycznych. Do intensywnej pracy, która nie jest pokryta, jest to specjalny typ karty kredytowej, które mogą być wykorzystywane wyłącznie do takich rzeczy jak medyczne, stomatologiczne i opiekę wzroku, i tak długo, jak można spłacić, co jest należne w określonym terminie, nie ma odsetek do zapłaty na rachunku. W końcu, należy upewnić się, że jeśli płacą za ubezpieczenia dentystycznego, że nie płacisz więcej niż to, co można zapłacić za usługę, jeśli nie mają ubezpieczenia.

Jeśli masz kogoś, kto ma historię bieżących problemów stomatologicznych, lub masz dentystę, który zapisuje się części kosztów usług, nie może być zaletą posiadania ubezpieczenia. Jeśli zazwyczaj widzą tylko dentystę dwa razy w roku, kwota, jaką płacisz składek miesięcznych plus odliczeniu może oznaczać, że wiatr płacić więcej za ubezpieczenie, niż to, co jest rzeczywiście ubezpieczenie obejmujące dla Ciebie.

Biały Srebrny wypełnień nadzienia vs.

Nawet jeśli nie jesteś gwiazdą rapu, można jeszcze usta pełne metali szlachetnych. Jedz na tyle źle, zatrzymać mycia zębów i wkrótce lekarz będzie wypełnienie usta wypełnień metalowych.

Jeśli wolisz białe plomby, które pasują do zębów, należy uważać, jak ubezpieczenia dentystycznego często obejmują mniej kosztów białych wypełnień niż jedynek srebra, szczególnie jeśli są wypełnienia z tyłu jamy ustnej. Wiele osób decyduje się korzystać z metalu z tyłu, aby zaoszczędzić pieniądze i białe z przodu ze względów kosmetycznych. Oba rodzaje wypełnień są skuteczne, więc wybór, jakiego rodzaju dostać się do Ciebie.

Witaminy i zdrowie jamy ustnej

Czy niektóre witaminy pomogą mi utrzymać dobre zdrowie jamy ustnej?

Tak, ale większość z tych, na liście są witaminy, które potrzebne do dobrego zdrowia w ogóle. Witaminy B, B-9, C, D i E są wszystkie istotne dla dobrego zdrowia jamy ustnej, jak również Koenzym Q 10, a flavanoids, które nadają barwę owoców i warzyw oraz zioła, jak również. Wystarczających ilości tych witamin pomoże zachować zdrowie zębów, ale jeśli masz zbilansowaną dietę, będziesz prawdopodobnie nie brakuje w żadnym z nich.

Niektóre rodzaje żywności, takich jak żywności o wysokiej zawartości cukru, skrobi lub kwaśnych napojów, mogą mieć znacznie większy negatywny wpływ na zęby niż dodatkowych witamin sam może chronić je przed. Ponadto, pomimo pozytywnego wpływu, że te witaminy i minerały mogą mieć na zdrowie jamy ustnej, ubezpieczenie stomatologiczne na pewno nie obejmuje witaminy, lecz wymaga się wypełnienia musisz od jedzenia niezdrowo.

Dlatego, mimo że witaminy mogą mieć pozytywny wpływ na zdrowie jamy ustnej, jeśli szukasz, aby zmienić swoją dietę, aby pomóc się zębów, należy skupić się na wycinanie negatywów przed uruchomieniem wisienką na torcie zdrowia jamy drogich suplementów witaminowych.

Listy Dentysta

Szukasz przystępnej stomatologicznej polisy ubezpieczeniowej, która oferuje największy wybór dentystów?

Niektóre plany stomatologiczne stomatolodzy mogą mieć kilka dogodnych do której tak żyć, jeśli zakupy około przystępnej dentystycznych ubezpieczenia, ważne jest, aby wiedzieć, czy będziesz w stanie otrzymać pomoc w ramach nowego planu przez dobrego, lokalnego dentysty.

Plan udało opieki zdrowotnej stomatologiczne, takie jak plan PPO, pochodzi z listy stomatologów, który będzie można traktować na podstawie tego planu. Listy związane z najbardziej zarządzanych planów opieki zdrowotnej będzie prawdopodobnie bardziej rozległe niż te związane z polityką HMO, jak dentyści często muszą leczyć pacjentów HMO pokryte ze stratą według American Dental Association. Dlatego, jeśli nie możesz sobie pozwolić na PPO, możesz mieć więcej szczęścia w znalezieniu lokalnego dentysty jeśli jesteś objęty rabatem dentystycznych planu, a nie HMO.

Dental Insurance: podstawowe typy

Jeśli robisz zakupy na plan stomatologicznego, największym decyzja będziesz musiał zrobić to, jaki rodzaj ubezpieczenia dentystycznego chcesz. Istnieje wiele do wyboru, w tym bezpośrednich zasad refundacji, tradycyjne ubezpieczenie, plany, plany HMO lub klubów zniżki kupującego. Jednak najczęściej, że będziesz prawdopodobnie natknąć są zarządzane planów opieki, takich jak PPO, plany HMO i zniżkami dentystycznych planów.

Jeśli możesz sobie na to pozwolić, PPO (Preferred Provider Organization) plan jest dobra droga, a to rodzaj planu przewidzianego przez większość pracodawców. Plan PPO pochodzi z listy preferowanych dostawców i obejmuje więcej niż zwykłe rzeczy, które trzeba zrobić, aby Twoje zęby.

Chociaż Plan HMO są tańsze plany PPO, nie są one akceptowane przez tak wielu stomatologów. Te dentyści, które robią w leczeniu pacjentów HMO często robią to na straty, zgodnie z American Dental Association (ADA).

Z drugiej strony, zniżki dentystycznych plany są często tańsze niż polityk HMO i są akceptowane przez większą liczbę stomatologów. Jeśli szukasz niedrogiego ubezpieczenia dentystycznego, powinieneś rozważyć dobry rabat dentystycznych planu, a nie polisę ubezpieczeniową HMO.

Zakres i Avulsed Zęby

Ty dryblować piłkę aż sąd, spin wokół obrońcy, zestaw do strzału, a następnie -WHAM! Możesz znaleźć się na ziemi z przodu zęba twój szczęśliwy leżącego obok ciebie.

Nie panikuj; zęby są wybite z twoich ust, lub Avulsed, ale poza tym są zdrowe mogą być zastąpione przez doraźnej pomocy stomatologicznej. Przepłukać brakujący siekacz - ale nie szorować go - i spróbować umieścić go z powrotem do pustego gniazda. Jeśli ząb nie będzie go z powrotem do gniazda, należy umieścić go w mleku, wodzie, a nawet w policzek, i natychmiast opiekę stomatologiczną.

Według Centrum Kontroli Chorób, około jedna trzecia wszystkich urazów sportowych związanych dentystyczne są, ale wielu sportowców nie masz ubezpieczenia dentystycznego. Niestety, koszty nieprawidłowo leczonych obrażeń stomatologicznych związanych z underinsured może być wysoki, mogą wystąpić powikłania, a pacjent może otrzymać słabe wyniki kosmetyczne. Jeśli Ty lub inny członek rodziny jest aktywnym sportowcem, rozważyć zakup jakieś niedrogie ubezpieczenie stomatologiczne, tak, że będziesz miał więcej opcji stomatologicznych dostępnych w awaryjnych chwili potrzeby.