grsail.com

Dell Karty podarunkowe

Dell Karty podarunkowe

Karty podarunkowe Dell może być wspaniałe prezenty dla osób poszukujących do zakupu komputera lub akcesoriów elektronicznych. Obie plastikowe karty upominkowe i certyfikaty elektroniczne prezenty są dostępne za pośrednictwem firmy Dell.

O Dell Gift Cards

Karty podarunkowe firmy Dell są karty przedpłacone, które można wykorzystać do zakupów na stronie internetowej firmy Dell lub do dokonywania zakupów przez telefon bezpośrednio od firmy Dell. Ta karta nie może być wykorzystana na zakup produktów firmy Dell na innych sprzedawców.

Saldo na karcie nie jest doładowywalne. Po środki na karcie są zużyte karty nie jest już ważne. Dodatkowo, karta nie może być używany do otrzymania środków pieniężnych. Ta karta jest tylko do użytku przy zakupie produktów i usług bezpośrednio od firmy Dell Dell.

Warunki

Nie ma opłaty na zakup karty Dell. Tylko cena, jaką płacisz jest ilość pieniędzy można załadować na kartę.

Te przedpłacone karty podarunkowe nie wygasają w przypadku zakupu przez konsumenta. Karty, które zostały wydane przez firmę Dell w promocji, takich jak karty wysyłane jako zachętę zakupu, mają daty ważności. Jeśli karta została skradziona, Dell nie zastępuje żadnej kwoty salda na karcie używanej przez nieuprawnionego użytkownika. Gdy posiadacz karty faktycznie powiadamia się z firmą Dell w kradzieży, niewykorzystane saldo zostanie umieszczony na inną kartą, ale tylko w przypadkach, gdy jest to wymagane przez prawo.

Karty te nie mogą być zwrócone na gotówkę.

Wzory kart

Firma Dell oferuje kilka różnych wzorów kart prezent. Chociaż nie ma żadnych wzorów, które są bardzo kapryśny i dziwne - jak często są oferowane przez sprzedawców detalicznych przy wydawaniu kart upominkowych - Dell nie pozwalają nabywcy do wyboru kilka różnych wzorów.

O Dell E-Gift Card

E-dar karty wydawane przez firmę Dell jest w wersji elektronicznej karty prezent. Nie plastikowa karta jest wysyłana do odbiorcy. Ten dar jest wysyłany za pośrednictwem poczty e-mail odbiorcy. Numer zostanie wydane, który pozwala odbiorcy do zakupów na stronie internetowej firmy Dell dla towarów i usług.

E-kartki na prezent można kupić w następujących nominałach:

  • 25 dolarów
  • 50 dolarów
  • 75 dolarów
  • 100 dolarów

Kilka e-kartki mogą być połączone w jeden większy zakup, jeśli to konieczne.

Elektroniczne karty podarunkowe są podobne do zwykłych kart upominkowych. Ilość pieniędzy dostępnych do wykorzystania jest taka sama jak salda załadowane na karcie e-prezent. Gdy waga jest używana do dokonywania zakupów, kwota dostępnych środków jest wyczerpany, aż cała równowagi nie ma. Stan tych kart nie może być przeładowana. Nie ma daty ważności elektronicznych kart podarunkowych wydanych przez firmę Dell.

Obsługa klienta

To jest proste, aby sprawdzić pozostałą na bony i karty e-prezent wydanych przez firmę Dell. Posiadacze kart wystarczy wpisać swoje dane karty na stronie internetowej firmy Dell, a pozostałe saldo jest od razu dostępne do przeglądania.

Możliwe jest również, aby sprawdzić stan karty zleceń prezent za pomocą sieci Web firmy Dell. Obsługa klienta dla tych kart - i dla wszystkich innych problemów dotyczących produktów i usług firmy Dell - można dojechać pod numerem (800) 624-9897.

Zagubionych i skradzionych kart

Karty Dell należy traktować jak gotówka i powinny być chronione jako takie. Dell nie zastąpi skradzione karty, chyba że karta została wydana w państwie, które wymagają tego od kart upominkowych.

Zakup karty lub e-kartkę

Karty można kupić na stronie internetowej firmy Dell przez telefon za pośrednictwem obsługi klienta firmy Dell, lub na udział lokalizacje Walgreens. E-kartki upominkowe są dostępne w Internecie za pośrednictwem strony internetowej firmy Dell i muszą być zakupione przy użyciu karty kredytowej główną.

Ponieważ karty te nie mogą zostać zwrócone lub wymienione ważne jest, aby tylko dać ten szczególny prezent dla kogoś, kto ma wyraźną chęć zakupu towarów lub usług za pośrednictwem firmy Dell, w przeciwnym razie karta może zmarnować.