grsail.com

Dekoracje świąteczne: Porady choinek sztucznych

Have Fun Z LED Pre-Lit choinki

Jeżeli poważnie myślisz o byciu zielony, pokochasz LED świeci wcześniej choinkę. Drzewa te oferują bezpieczne i łatwe świąteczny wystrój. Kiedy
jesteś właścicielem drzewa przed świeci LED, można zapomnieć o zmaga się z plątaniną struny światła i skoncentrować się na dodanie piękne ozdoby i girlandy. Jak robić zakupy dla nowego czasu oszczędzania drzewa, należy:

Pomyśl o bezpieczeństwo pożarowe. W przeciwieństwie do choinki ozdobione standardowych żarówek Boże Narodzenie, drzewa drzewa ozdobione technologii oświetlenia LED są nie wytwarzają ciepło. Oznacza to, że można zasłona blichtr i innych materiałów palnych na drzewie, bez obawy
gałęzie drzewa zapalić od przegrzanych żarówek. Bądź miły dla otoczenia. Drzewa te zużywają mniej energii niż standardowe oświetlone choinki. Za pomocą drzewa, które oszczędza na energii elektrycznej, będziesz tworzenia mniej zanieczyszczeń. To nie boli, aby dowiedzieć się, że nowe drzewa pomoże Ci zachować rachunek za energię elektryczną niższe, albo.

Pomyśl o długowieczności. Technologia ta zazwyczaj trwa kilka lat. Niewiele osób powiesić na sztuczne drzewo na dłużej niż 10 czy 20 lat, co oznacza nowy pre-świeci sztuczne drzewo powinno działać dobrze tak długo, jak chcesz go użyć.

Wybór najlepszego sztuczne choinki o miejsce

Wybór doskonały sztuczną choinkę może być trudne zadanie, zwłaszcza jeśli naprawdę nie mają pojęcia, co najlepsze dla Ciebie. Najpierw musisz zdecydować, gdzie chcesz umieścić na drzewo. Jeśli masz mało miejsca można rozważyć mniejszą drzewo, które nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Nie chcesz drzewa przytłoczyć pokój nie jest. Jeśli mieszkasz w małym mieszkaniu lub domu, a następnie 04:56 drzewo stopa może pracować dla Ciebie najlepszy po prostu dlatego, jego rozmiar nie będzie za dużo na małym obszarze.

Jeśli masz dużo miejsca do pracy z czym większe drzewo byłoby oczywistym wyborem. Jeśli masz małe drzewo w dużej przestrzeni, drzewo może zgubić się w przestrzeni i nie chcesz, aby tak się stało. Chcesz drzewo być centralnym punktem w pomieszczeniu, a nie drzewa, które znika, ponieważ jest zbyt mała. Jeśli masz wysokie sufity można wybrać jeszcze sze drzewa niż byłoby, jeśli twój dom miał standardowe sufity wielkości. Sztuczne choinki może być szczupła lub szeroka i znowu, nie chcesz, aby uzyskać bardzo szeroki drzewo, jeśli masz bardzo wąską przestrzeń, aby ją umieścić.

Dodatkowo, będziemy chcieli, aby wziąć pod uwagę cenę sztuczne drzewo. Droższe drzewa dłużej to będzie trwało i bardziej realistyczne wydaje.

Złap Ducha Bożego Narodzenia Z Singing Christmas Tree

Walczył, aby połączyć wszystkie swoje zaawansowanych technologicznie urządzeń dźwięku surround, regulacja głośności odtwarzacza CD i sprawdzić wszystkie swoje połączenia końcowego czasu. Następnie należy umieścić płytę CD z muzyką Boże Narodzenie w odtwarzaczu i przygotować się do cieszyć się niektóre z Twojej rodziny ulubionych utworów, jak udekorować drzewo. Niestety, wydaje się, że CD porysowany. Jak starają się znaleźć stację radiową, która gra muzykę Boże, zdajesz sobie sprawę, że to, czego potrzebujesz to śpiewa choinki.

Śpiew choinek są w różnych stylach. Możesz znaleźć animowanych, kreskówkowe drzewa, które są z pewnością będzie hit z dziećmi lub można znaleźć sztucznych drzew, które są po prostu nawleczone ze światłami, które zawierają procesor muzyczny. Dla osób, które preferują żywe drzewa, stojak muzyczny okazuje żadnego drzewa w śpiew choinki.

Jak skonfigurować nowe drzewo, istnieje kilka rzeczy, które warto mieć na uwadze. Aby upewnić się, że każdy może cieszyć się drzewa, należy:

 • Upewnij się, że małe dzieci nie idą w pobliżu drzewa, gdy są bez nadzoru. Czy masz animowany drzewo lub drzewo z tradycyjnych świateł muzycznych, dzieci będą jeszcze bardziej przyciąga do tego choinki niż zwykle. Nie chcesz uroczystości do końca z katastrofy obalenie drzewa.
 • Rozważyć wyłączenie muzykę raz na jakiś czas, zwłaszcza w przypadku drzewa ma tylko kilka muzykę. To pomaga zachować ideę drzewa śpiewu świeże i przyjemne.

Dlaczego warto wybrać tradycyjne sztuczne choinki?

Wiele osób chce świętować Boże Narodzenie z tradycyjnej choinki, ale nie chcę kłopotów wycinanie i dbanie o żywej choinki. To jest, gdy sztuczne choinki są w handy- po prostu przyjąć drzewo z pamięci, postępuj zgodnie ze wskazówkami i się pojawia choinkę. Kiedyś uważano, że sztuczne choinki wyglądał dobrze, sztuczne. Nie jest to przypadek, w dzisiejszych czasach. Sztuczne choinki wyglądają bardziej realne niż niektórych rzeczywistych drzew żywych i trwają znacznie dłużej, są ognioodporne i fabrycznie świeci, więc nie muszą rozwikłać struny światła umieścić na drzewie.

Najlepsze strony o zakupie sztucznej choinki jest to, że masz szeroką gamę do wyboru, jeśli chcesz, aby przejść tradycyjną drogą drzewa. Możesz wybierać spośród różnej wysokości drzew, z tak małym jak cztery nogi, aby tak wysoka jak 14 metrów. Można wybrać szeroki drzewo, flokowanego jest un-drzewo flokowanego lub smukły drzewo. Jeśli lubisz drzewo z wszystkimi jednego koloru światła, nie denerwować, te są również dostępne, a jeśli chcesz wielobarwnych świateł na drzewie, to są dostępne. Możesz wybrać z drzew, które wyglądają jak sosny, jodły, a nawet w Olympia Blue Tree. Świat jest twój ostryg, jeśli chodzi o tradycyjnych sztucznych choinek.

Pamiętaj; nie martw się, że sztuczne choinki będzie wyglądać fałszywe; te czasy już dawno minęły. Sztuczne choinki są bardziej realistyczne niż kiedykolwiek i rozsądne ceny, bardzo ekonomiczne. I o ile na dole drzewa idzie, można objąć żadnego sztucznego teren z pięknym choinki spódnicy.

Sztuczne drzewa welurowe Boże Narodzenie

Szukasz sztuczną choinkę, która ma sztuczny śnieg wszystko nad tym? Jeśli tak, to przybywali sztuczne choinki jest to, czego szukasz. Flokowana drzewa to taki, który jest pokryte śniegiem, śniegu lub udawać, że wygląda na prawdziwy, drzewo, które sprawia, że ​​myślisz, że jesteś po prostu wyciąć go z snowy boku górskim i przyniósł go do domu. To jest to, co przybywali sztuczne choinki jest.

Można nawet mieć swój wybór na ile "stado" lub śniegu chcesz na sztuczne choinki. Jeśli chcesz flokowanego drzewo, które nadal pokazuje zielony, który jest choinka, a następnie będziemy chcieli, aby wybrać flokowanego drzewo, które nie jest w dużym stopniu pokryte śniegiem. Ale, jeśli chcesz drzewo, które wygląda jakby siedział na zewnątrz w zamieci, będziemy chcieli, aby wybrać drzewo flokowanego ciężko, bo to są w pełni wyposażone w ton śniegu. Wspaniałą rzeczą w zakupie flokowanego sztuczne choinki jest to, że można znaleźć drzewa, które oferują wiele uciekają lub właśnie dotyk i można znaleźć drzewa, które są flokowanych wstępnie świeci lub drzewa, które należy umieścić własne światła. Jest tłumnie sztuczne choinki tam na każdy gust.

Bądź przygotowany, aby zapłacić za stadem na swoim, w zależności od tego, jak duże drzewo jest i gdzie go kupić i ile stado jest na drzewie, może zapłacić ponad 600 dolarów lub więcej na drzewie. Potem znowu, przynosząc z zewnątrz do domu w czasie Bożego Narodzenia sprawia, że ​​sezon jeszcze weselej!

Unikalne Sztuczne choinki

Unikalny sztuczne choinki to taki, który nie będzie zazwyczaj w stanie zakupić w ogólnopolskim sprzedawcy. Zamiast tego, może trzeba zrobić kilka wyszukiwania, aby go znaleźć, ale kiedy już to zrobisz, na pewno się kochać kreatywność, że pochodzi z zakupu sztuczną choinkę, że nie jest to typowy run-of-młyn drzewo.

Jeśli tradycyjna jest prawie Twój styl, to dlaczego nie wybrać drzewo, które nie jest zielona? Możesz wybrać jeden z wcześniej świeci czarnym drzewie, który stoi ponad siedem stóp. Jeśli czarny kolor nie jest twój wybór, można wybrać z szerokiej gamy kolorów choinki sztuczne, kolor z czerwonego na fioletowy kolor na biały. To może być zabawne, aby myśleć poza pole w czasie świąt i po drzewo, które jest jasno lub różnokolorowych pewnością pozwala zrobić. Ceny i rozmiary są różne dla tych drzew, ale pamiętaj, że praca jest wykonywana dla Ciebie, jak można kupić te drzewa przed oświetlone i gotowe do łatwego montażu.

Kolejną unikalną sztuczne choinki jest drzewo dół górą, które są dostępne w wielu sklepach internetowych. To drzewo stoi do góry nogami i jest używany przez wielu na wyjątkowy wyświetlacz drzewa, ale także zapisać się na powierzchni, jak wąska górna część drzewa w drzewostanie i szeroka część drzewa jest skierowany w górę w kierunku sufitu. Ten rodzaj drzewa z pewnością będzie rozpoczęcie rozmowy w każdym gospodarstwie domowym, a można kupić za jedyne 150 $ za mniejsze drzewa lub do 500 dolarów za większy.

Jeśli chcesz, aby trzymać się z dala od wyglądu tradycyjnego drzewa, można zajrzeć do spiralnych sztucznych choinek. Drzewo spirala to nie tylko niepowtarzalne, ale również jest bardziej wybitny sposób, aby pokazać niepowtarzalny wygląd wakacje. Drzewa takie jak te są w różnych rozmiarach i zakresie w cenie od mniej niż $ 175 do ponad 300 dolarów i są zazwyczaj wstępnie świeci w jasnych lub białych świateł.

Ludzie, którzy chcą niecodzienne sztuczne choinki są z pewnością w szczęście z wszystkich dostępnych opcji zabawy.

Nowe trendy w Artficial Drzewa: Drzewa Połowa

Istnieje kilka bardzo fajnych trendy ogarnia naród miarę sztuczne choinki przejść. Jedna fajna koncepcja jest łowienie na coraz więcej każdego Bożego Narodzenia: pół drzewa.

Pół drzewo jest sztuczne choinki, że wygląda jak zwykły drzewa, ma duże, piękne gałęzie, które wystają z drzewa, tak jak normalnych drzew. Ale, jeśli włączysz drzewa z boku, w których gałęzie wystają z drugiej strony, można zauważyć, że jedna strona jest płaska. Zasadniczo, dostajesz połowę drzewo, które wygląda jak całego drzewa!

Być może zastanawiasz się, dlaczego ktoś chciałby pół drzewa. Jest to łatwa odpowiedź, miejsca! Ludzie często nie mają wystarczająco dużo miejsca na podłodze, aby umieścić choinki w górę, nawet gdy jest on umieszczony w rogu. Drzewo często wyróżnia się zbyt daleko i zajmuje zbyt dużo miejsca. To jest, gdy w połowie drzewa przydaje. Można po prostu kupić pół drzewa, umieścić go w rogu pokoju i nikt nie będzie żadnych mądrzejszy, że drzewo jest zmniejszane.

Drzewa pół wyglądają jak zwykłe sztucznych choinek i nawet się z podstawki, aby umieścić drzewa na. Drzewa pół naprawdę oszczędzających przestrzeń! Jeśli szukasz pół drzewa, spróbować zrobić wyszukiwarek internetowych dla nich lub kontroli w sklepie w okresie wakacyjnym. Ceny różnią się dla każdego sztucznego pół drzewa, tak jak robią regularne sztucznych drzew, to zależy od wielkości drzewa i jeśli jest on wstępnie świeci.

Zastosowania miniaturowe choinki

Jak udekorować swój dom na święta, zdajesz sobie sprawę, że jeden z elektrycznych okien świec jest przepalona. Teraz trzeba biec do sklepu w godzinach szczytu kupić żarówkę lub będziesz musiał opuścić wykusz pusty. Jak starają się zdecydować, czy naprawdę chcesz, aby usiąść na światłach przez pięć minut, można zauważyć, miniaturowe choinki jeszcze nie został utworzony. Kilka minut później, to świeci się na parapecie. Ze względu na ich niewielkie rozmiary, miniaturowe choinki są bardzo uniwersalne. Poza zastępując te małe drzewa dla świec elektrycznych, można:

 • Ustaw drzewa na biurku dziecka lub biura. Wybierz drzew, które używają bardziej ekologiczne, bezpieczniejsze technologie, takie jak mini drzewa światłowodów, a nie będziesz musiał się martwić o to, czy dziecko zapomniał włączyć drzewo się na noc.
 • Doprowadzić ducha Bożego Narodzenia do pracy poprzez tworzenie drzewa na biurku. Udekoruj go spersonalizowanych ozdoby dać swoim współpracownikom.
 • Umieść mini drzewa na każdym kroku szerokiej klatki schodowej lub wyrównać je przez kominkiem paleniska. Te małe drzewa zrobić duży oświadczenie, gdy są one zgrupowane razem.

Dokonywanie Fałszywe Choinka Spójrz Realistyczne

Podczas korzystania sztuczne drzewo, który został zaprojektowany, aby wyglądać
jak drzewo prawdziwe sosnowego, może być rozczarowujące spędzić dużo czasu dekorowanie, tylko do jego wyglądać oczywiście fałszywe drzewa. Jednak sztuczne drzewo nie musi wyglądać jak fałszywe. Jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby pomóc sztuczne drzewo wygląd bardziej realistyczny:

Pomyśl o zakupie drzewo, które ma wyglądać jak najbardziej realistyczne. Drzewa z polietylenu są jednym dobrym rozwiązaniem, ale większość dobrej jakości imitacji biała sosna, jodła i świerk drzew również wyglądają dość
realistyczne. Duże drzewa są zwykle bardziej prawdopodobne jest pojawienie się realne niż małe
z nich, ponieważ są one drzewa wielkości.

Delikatnie gałęzie bend naśladować drogę drzewo rośnie. Jeśli spojrzeć na drzewa rosnące na zewnątrz, zobaczysz, że nie wszystkie oddziały
całkowicie oddzielone i zwrócone w tym samym kierunku. Niektórzy powinni krzywa
górę i jedno lub dwa z nich powinien zawiesić. Jak zmienić kolejność oddziałów, aby je wydawać się bardziej realistyczna, tylko pamiętaj, aby być ostrożnym, aby uniknąć wygięcia część oddziału, który ślizga się w gnieździe na słupie drzewka. Zamiast skupić się na dostosowanie wskazówki i punkty środkowe na gałęzi.

Sprawiają, że wakacje to proste z zdobione choinki

Jak sobie szalony kreska na piecu, aby zapisać pliki cookie ze spalania, zdajesz sobie sprawę, że nadal trzymając wstążkę w dłoni. Upadłego wstążkę, szybko umieścić pliki cookie na regałach chłodniczych i sprawdzić czas. Osiem minut, aż rodzina wraca do domu i nadal masz siedem darów zawinąć. Poza tym, trzeba ułożyć świeże stroje, więc wszystkie one mogą uzyskać gotowa iść na obiad do cioci Sue. Spieszyć z powrotem do stacji pakowania prezentów i rzut oka na drzewie. Nadal nie jest urządzone. Być może można działać razem, aby zrobić to dziś wieczorem, ale zazwyczaj nie opuszczają rodzinne spotkania bardzo wcześnie. Co jest potrzebne jest już udekorowane choinki.

Dla tych, którzy nadal chcą, aby dodać własne specjalne dodatki i ozdoby wiszą cenionych rodzinnych, wstępnie oświetlone drzewa są świetnym rozwiązaniem. Te drzewa po prostu zmniejszyć czas i frustrację udział w untangling światła i owijanie ich atrakcyjnie wokół drzewa, tylko odkryć, że nie działa. Możesz znaleźć wstępnie świeci drzew z różnych opcji oświetleniowych, od jasnych świateł do miga kolorowymi światłami.

Wstępnie urządzone Choinka jest całkowicie gotowy do pracy. Poza tym, że wstępnie świeci, ten rodzaj drzewa ozdobne akcenty faktycznie ma, jak łuki, poinsecja kwiatów, szyszek sosny i bale, już na nim.

Okazji świąt w ciepłym klimacie z tropikalnych wrażeń sztuczne drzewo

Jeśli mieszkasz w miejscu, gdzie jest słonecznie przez cały rok, może warto rozważyć system sztucznego drzewa dekoracji, która odzwierciedla swoje środowisko, a nie przy użyciu jednego z bardziej tradycyjnych zaśnieżonych motywy bożonarodzeniowe.

Podczas dekoracji drzewo, można zdecydować się na stosowanie tradycyjnych wieniec
materiał, ale nie bój się bawić wykorzystując dekoracje, które odzwierciedlają swoje otoczenie. Leis, sznury muszli i łańcuchów sztucznych kwiatów hibiskusa wszystko może dodać odrobinę kolorytu lokalnego do drzewa.

Można również rozważyć użycie ozdoby z lokalnym
tematem. Ryby, żółwie, palmy i aligatory są świetne na temat życia morskiego. Deski surfingowe, łodzie i wylegiwanie się w hamakach Santas rozpiętych między palmami są idealne na temat plaży. Nie zapomnij spojrzeć na nowości lampek choinkowych. Morze skorup i światła Tiki to tylko kilka z lekkich zestawach z morza i plaży tematów, które można wybrać.

Na Florydzie miłośników słońca, różowe flamingi są tradycyjny symbol. Możesz sklep dla ozdoby flamingów, ale dlaczego nie podjąć tematu nieco dalej z kilkoma innymi dekoracjami? Struny flamingów formowe
światła lub różowe światła piór są doskonałym wyborem, też.

Idź retro z Ceramic Christmas Tree

Jeśli masz mało miejsca, że ​​nie odzwierciedla ducha Bożego Narodzenia, dlaczego nie ubierać ją z ceramiczną choinki? Te urocze małe drzewa, które były bardzo popularne kilkadziesiąt lat temu, obserwujemy odrodzenie popularności.

Ponieważ są one niewielkie i łatwe do przenoszenia, istnieje wiele opcji do dekoracji zabawa obszar ceramiczną drzewa. Aby szybko dodać Danie touch bez dekoracji obszarach domu, należy rozważyć następujące:

 • <! - [If! SupportLists] -> Użyj małego drzewa ceramiczne jako centralny na stole w jadalni lub w postaci bufetu. Nie musisz się martwić o problemy wynikające z tradycyjnych Centerpieces wypoczynkowych, takich jak zimozielone igły wsiada do żywności lub dzieci bawiące się z świec płomieni.
 • <! - [If! SupportLists] -> Tworzenie cały retro wyświetlacz. Grupa aluminiowe choinki, drzewa ceramiczne i funky różowe piórko drzewa razem. Te różne rozmiary i rodzaje drzew naprawdę to wyświetlacz niezapomniany.
 • Dodać winiety za pomocą ceramicznych drzewo jako tło. Umieść miniaturowy składu pociągu dla dzieci wokół podstawy drzewa i dodać domy z ulubionych wsi linii Narodzenia. Pomysł ten jest idealny dla osób, które chcą poczuć nostalgiczny pociąg pod choinkę, ale nie mają wystarczająco dużo miejsca na pełnowymiarową drzew lub kolejowego zestawu.

Wybór Sztuczne choinki do małych pomieszczeń

Jeśli masz mało miejsca, dekoracji na Boże Narodzenie może być nieco frustrujące. Gdy ledwo można wycisnąć loveseat do salonu zbyt małej dla pełnowymiarową sofą, znalezienie miejsca, aby ustawić duży sztuczną choinkę zapewne zdaje najpewniej się, że nowy samochód sportowy Viper jako dar. Na szczęście, ponieważ sporo osób boryka się z braku miejsca, jest kilka inteligentnych rozwiązań.

Drzewa pół wyglądają jak te miejsca hogging pełnym rozmiarze sztucznych drzew na jednej stronie. Jednakże, z drugiej strony, są one całkowicie płaskie. Oznacza to, że drzewo może wyglądać jak to jest imponująca sześciu do ośmiu metrów dookoła w najszerszym miejscu, ale to trwa tylko 3:57 nogi cennej powierzchni podłogi. Te drzewa mają nawet stojak podłogowy, który oznacza, że ​​można nadal korzystać z tego drzewa spódnicę, którą kochasz, a będziesz w stanie utrzymać się z tradycji palowania prezenty młodszych dzieci pod drzewem.

Drzewa ścienne to kolejny świetny wybór dla ograniczonej przestrzeni. Ponieważ dosłownie wiszą na ścianie, nie używaj stojaka podłogowego, ale nadal wyglądają jak drzewa w pełnym rozmiarze, który jest schowany w małym zakątku lub rogu.

Korzyści z sztuczne choinki

Po zamiatanie igły sosnowe dziesiąty dzień z rzędu, nie czujesz się bardzo wesoło. Wszystkie kłopotów z utrzymaniem świeże cięte choinki jest naprawdę starzeje. Na szczęście, nie ma innej opcji dla ludzi, którzy kochają dekoracji na Boże Narodzenie, ale nie chcą wydać dużo czyszczenia czasu. Sztuczne choinki są idealne dla osób, które nie chcą się martwić o wykonywanie zadań konserwacyjnych, gdy mogą one być spędzać czas ze swoimi rodzinami. Drzewa te mają kilka bardzo wygodnych korzyści dla zapracowanych ludzi:

 • Nie musisz martwić się o dodanie wody do pojemnika na drzewa, aby zapobiec jego upuszczenie wszystkich swoich igieł sosnowych przed świętami Bożego Narodzenia. Możesz również nie trzeba się martwić o dodawanie konserwantów, takich jak wybielacz, aby zwiększyć żywotność drzewka.
 • Możesz przestać martwić się o stworzenie zagrożenia pożarem. Podczas suszy drzewa mają potencjał, aby przejść w płomieniach, gdy w pobliżu świecy przewróci, sztuczne drzewa są zaprojektowane, aby palność płomień.
 • Nie ma potrzeby, aby spędzić czas na polowanie na przyzwoite patrząc drzewa na drzewo zbieranych przez wiele co roku. Wystarczy wyciągnąć piękny, ładnie wyglądające sztuczne drzewo z magazynu i rozpocząć dekorowanie.

Barwne Sztuczne Drzewa

Jeżeli regularne zielone sztuczne choinki jest zbyt mdłe dla Ciebie, może warto rozważyć zakup kolorowego sztuczną choinkę, aby dodać nieco koloru do świąt Bożego Narodzenia.

Można kupić sztuczną choinkę, która ma białe gałęzie i szyszki, który jest piękny. Ale tylko czekać, aż podłączyć światła, które zainstalowane są na drzewie, te niebieskie światła zapalą się swoją białą sztuczną choinkę z pięknym niebieskim. Jeśli kochasz niebieskie światła w domu na Boże Narodzenie lub niebieskie światła na swojej zielonej choinki, tylko czekać, aż ich spróbować na białym drzewem! Ceny mogą wzrosnąć nawet do 400 dolarów, więc będziesz płacić za ten piękny sztuczne choinki, ale tak będzie warto!

Możesz też kupić białą sztuczną choinkę bez niebieskie światła. Wiele białe choinki fabrycznie świeci jasne lub białe światła, które po prostu dodać do drzewa piękna. Możesz dostać drzewo, które jest od siedmiu do dziewięciu metrów wysokości. Ceny na tych białych sztucznych drzew różnią się w zależności od wielkości, ale spodziewać się od $ 200 do prawie 500 dolarów w sklepie internetowym lub Bożego Narodzenia, że ​​ich główny detalista oferuje.

Kolorowe choinki sztuczne mogą występować w innych kolorach, takich jak czarny, czerwony i niebieski, więc nie musisz ograniczać się do białego drzewa z kolorowych świateł. Twoje wybory do kolorowych drzew są tak liczne; może chcesz kupić dla swojego najbliższego obchody Bożego Narodzenia, aby rozjaśnić domu!

Sztuczne Świąt Topiary

Jeśli sztuczne choinki nie jest to, czego szukasz, możesz zajrzeć do zakupu sztucznej świąteczne topiary. Topiary jest mniejszą wersją drzewa, jeden, że często przychodzi z pasującym topiary do równowagi podczas zdobienia zapewniają.

Sztuczne topiaries świąteczne może wahać się w wysokości od małych do dużych, ale najczęściej można znaleźć średnia wysokość jest około dwóch metrów wysokości. Sztuczne topiaries Boże Narodzenie może być również stosowany jako ozdoba w pokoju, w którym chcesz, aby udekorować choinkę, ale nie chcą pogodzić się całe drzewo. Na przykład, może chcesz umieścić choinek w każdym z pokoi swoich dzieci, ale nie chcesz kupić rzeczywiste duży sztuczną choinkę. Można dokupić sztuczne świąteczne topiary ozdobić swój pokój. Albo można użyć tylko jednego topiary jak choinki w każdym pomieszczeniu. Są bardzo wszechstronne ozdoby na Boże Narodzenie!

Można nawet znaleźć Uformowane są urządzone na Boże Narodzenie z łuków, jagód i innych pięknych akcesoriów choinkowych. Sztuczne topiaries świąteczne mogą również pochodzić sprzed świeci, więc nie trzeba zadzierać z wprowadzenia światła Bożego Narodzenia na nich. Sztuczne świąteczne topiary, w zależności od tego, jak duża i jak urządzone są, można uruchomić cię ponad $ 70, ale jak już wcześniej wspomniano, można czasem dostać dwa!

Upside Down Pre-Lit Drzewa?

Czy słyszałeś o kolejny nowy trend w choinek, do góry nogami choinki? Tego typu pre-oświetlone choinki stają się coraz bardziej popularne, każdy przechodząc Bożego Narodzenia. Co to jest wielka sprawa o góry nogami przed oświetlone choinki?

Dla jednego, do góry nogami choinek są oszczędzających przestrzeń tak jak pół drzew. Do góry nogami sztuczne choinki można powiesić na ścianie w domu z większej części drzewa na górze obszaru można powiesić na drzewo i chudy część drzewa wiszące w dół. A jak pół drzewa, góry wstępnie świeci sztuczne choinki ma tylko przednią połowę drzewa, z powrotem w połowie jest płaska na łatwe dopasowanie do ściany.

Możesz udekorować część drzewa, która nie jest płaska z ozdób i dekoracji, a następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami powiesić drzewo na ścianie w rogu pokoju lub gdzie indziej. Do góry nogami przed świeci sztuczne choinki mogą pochodzić z maksymalnie 300 świateł i w wielu przypadkach można wybrać z jasnych świateł i kolorowych świateł. Te rodzaje drzew może być tak szeroki, jak pięć stóp lub mniejszych i zakresie w cenie w zależności jak duży do odwróconej góry oświetlone drzewa wybrać.

Do góry nogami wcześniej oświetlone choinki to kolejna zabawa i unikalny sposób, aby świętować Boże Narodzenie.

Pre-Lit Sztuczne choinki

Każdego roku może poczuć się jak samego starego. Możesz przeciągnąć swoją sztuczną choinkę i znaleźć duże pole świateł, które musisz owijają się wokół drzewa znowu i znowu. Nie zapominaj, że najprawdopodobniej będzie potrzebować więcej niż jeden łańcuch świateł, więc musi być w stanie uzyskać dostęp do końca łańcucha lekkiego podłączyć go do nowego zestawu świateł. Większość osób zgodzi się, że jest to zadanie czasochłonne i być może najmniej ulubiona część dekorowanie choinki.

Jeśli jesteś jednym z tych ludzi, ty myślałeś o zakupie przed oświetlone sztuczne choinki? Tak, sztuczne choinki w rzeczywistości pochodzą ze światłami już na nich, więc nie musisz robić jakiekolwiek światła spinając się! Możesz nawet wybrać z jasnymi lub wielokolorowych świateł. To prawda, grunt praca jest wykonywana dla Ciebie! Wystarczy postępować zgodnie ze wskazówkami na rozklejanie swoją sztuczną przed oświetloną choinkę, i podłącz go! Będziesz miał piękny, musujące choinka w czasie mieszkanie! Zapomnij o konieczności zrelaksować nieskończoną ciąg świateł, zapomnij o konieczności chodzić i wokół choinki podczas ciąg świateł na nim. Wystarczy umieścić drzewo razem i podłączyć go!

Większość drzew pochodzą bezpośrednio z fabryki drzewa sztuczne Bożego Narodzenia, gdzie ekspertem instaluje światła. Twój pre-świeci sztuczne choinki powinny być ognioodporny, pamiętaj, aby sprawdzić się na polu przed zakupem.

Sztuczne drzewa są także wielkie, ponieważ nie tworzą taki sam bałagan jak prawdziwych drzew z spadających igieł sosnowych i nie muszą być podlewane.

Oświetlenie choinkę nigdy nie było tak proste! Możesz kupić pre-oświetlone choinki w różnych rozmiarach dla różnych cenach w różnych sklepach detalicznych i internetowych.

Rodzaje sztuczne drzewa

Wiele osób ma sztucznych choinek w domach, jeśli masz na pewno nie jesteś sam w wyborze! Jeśli masz jeden może również wiedzieć, że wybór różnych sztucznych drzew jest dość rozległy, można bardzo dużo znaleźć wszelkiego rodzaju sztuczne choinki można myśleć.

W zależności od miejsca zakupu sztucznej choinki, najprawdopodobniej masz kilka możliwości. Od jodłowych wyborów, takich jak drzewa w Oxford jodły na Grand jod, można znaleźć jodła! Jeśli chcesz, możesz kupić sztuczną Tannenbaum drzewa w różnych rozmiarach. Jeśli to nadal nie łaskotać masz ochotę, możesz wybrać jedną z Kalifornii świerka lub Snowcrust Waterdrop lub ogród Slim sztuczne drzewo. Twoje wybory są wiele!

Jeśli obawiasz się, że kupując sztuczną choinkę może spowodować choinki, która wygląda fałszywe lub nie jest wystarczająco duży, nie dwa razy pomyśleć o tym. Możesz dostać sztucznych choinek od małych aż do 10 metrów wysokości, wszystkie, które wyglądają bardzo realistycznie. Teraz, gdy wiesz, jak niekończące się twoje sztuczne choinki są wybory, byłby chętny na zakup jednego z strony internetowej lub sklepu. Ceny będą się różnić, ale przygotuj się na między 100 dolarów i 300 dolarów. Nie można ustalić cenę na Boże Narodzenie obchodzi, i nie byłoby Bożego Narodzenia bez drzewa!

Wstrząsnąć rzeczy z nietradycyjnych Christmas Decor

Rodzice zawsze mi się podobało dekorowanie domu z pięknym drzewem świeżego cięcia sosnowego. Jednak teraz, kiedy zaczynają rodzinę własne, chcesz wstrząsnąć rzeczy się trochę i stworzyć kilka własnych tradycji świątecznych. Chcesz nietradycyjnych Christmas Decor sprawia, że ​​oświadczenie o swojej indywidualności. Nie musi być sztuczne drzewo, które będzie pasować do Twojego stylu zabawy i twórczego dekoracji.

Niektóre unikalne opcje drzewo, które wyglądają bardzo różni się od tradycyjnych drzew są drzewa, drzewa piór wstążka i drzewa z nietradycyjnych kolorów.

 • Drzewa Ribbon są wykonane z pętli jasne czerwone, zielone lub złote wstążki. Drzewa te są idealne do dodawania atmosferę wakacje do małych pomieszczeń. Nie są one dość dwa metry wzrostu, ale z ich kolorowe i niepowtarzalny wygląd, będą one przyciągają mnóstwo uwagi.
 • Drzewa Feather są idealne dla kraju wystrój lub dla osób, które lubią drzewa, który przypomina im o historii Charlie Brown Bożego Narodzenia, ale nadal wygląda atrakcyjnie. Na okres do czterech metrów wysokości, drzewa te są wystarczające, aby być głównym drzewie rodziny duże i zwarte dosyć łatwo dopasować do małego pokoju. Ograniczona liczba oddziałów na tych drzew jest plus dla osób, które dopiero zaczynają swoje ornament kolekcje lub dla tych, którzy chcą się wyróżnić kilka znaczących elementów.
 • Tradycyjne wyglądające sztuczne drzewa w nietradycyjnych kolorach są idealne dla koloru Świąteczne. Srebro drzewa z różowe kule, złota drzew z zielonymi lub niebieskimi kulkami lub czarnych drzew z kul białych są wielkie możliwości dla kogoś szukającego nietradycjonalnej Christmas Decor.

Unikalne Sztuczne choinki

Szukasz choinkę, że nie będzie jak każdy inny jest na bloku? Pewne kłopoty na zastanawianie się, jak być wyjątkowy i świętować Boże Narodzenie w tym samym czasie? Nie martw się, są sztuczne choinki, które są unikalne, jeśli to, co masz nadzieję znaleźć.

Jeśli szukasz naprawdę wyjątkowej drzewa, może chcesz sprawdzić drzewo piór 36 lub 48-calowy w garnku. Ten rodzaj sztucznego drzewa jest zazwyczaj albo trzy lub cztery metry wzrostu i zamiast normalnych oddziałów choinki, ma szeroko rozstawione gałęzie Feather się od połowy drzewa. Gałęzie zginać na łatwe przechowywanie gdzieś. Te drzewa są z piór nie tylko wyjątkowy, ale są też zabawne sposoby wyświetlania mniejsze ozdoby, które mogą się zgubić w większym drzewem. Ceny różnią się w zależności od miejsca zakupu drzewo, ale spodziewać się zapłacić 30 dolarów lub więcej. Nie można ustalić cenę na zabawy w czasie świąt Bożego Narodzenia, choć!

Może coś, co w rzeczywistości przypomina sztuczną choinkę w tradycyjnym sensie nadal nie jest coś dla Ciebie. Dlaczego nie kupić sztuczną palmę, która jest wstępnie oświetlone z światła, które po podłączeniu? Poza tym nie jest tradycyjna choinka, są zabawne i Funky sposoby wystroić się w domu na Boże Narodzenie. Większość sztuczne świąteczne palmy są wstępnie oświetlone światłami linowych, a niektóre są nawet holograficzne. Ceny wahają się od 50 do ponad 100 dolarów, w zależności od wielkości sztucznego Boże palmy zakupu. Szukaj w Internecie, aby znaleźć miejsce do zakupu tych drzew.

Pamiętaj, że nawet w czasie świąt Bożego Narodzenia nikt nie powiedział, musi być tradycyjna i umieścić na regularne stare drzewo, jeśli chcesz, funky i fun idź do niego!