grsail.com

Definiowanie cech osobowości na pierwszej randce

Definiowanie cech osobowości na pierwszej randce
Suzanne Pedro, CPC

Przy spotkaniu kogoś nowego, określające cechy osobowości na pierwszej randce może pomóc dużo czasu i energii zapisać. Jednym z najbardziej popularnych pierwszych działań aktualne jest spotkanie na obiad i konsekwentnie, to jeden z najlepszych sposobów, aby zauważyć, że cech osobowości może powiedzieć, czy osoba jest właśnie dla Ciebie, według Suzanne Zazulak Pedro, CPC.

Wywiad z Suzanne Zazulak Pedro, CPC

Suzanne Pedro, CPC jest założycielem i właścicielem protokołu Praxis, LLS i jest współautorem książki, Wykonawczego Etykieta Power. Jest certyfikowanym trenerem, konsultantem i wykorzystuje naukę psychologii, aby pomóc dzieciom i dorosłym z praktykami etykiety.

Definiowanie cech osobowości na pierwszej randce

LTK: Dlaczego sposób ktoś zamówi odzwierciedla, jak może on być poza obiadem?

Suzanne Pedro: zachowanie danej osoby i obyczaje są mocno zakorzenione w komunikacji werbalnej i niewerbalnej. Dlatego, maniery przy stole komunikować cechy osobowości danej osoby.

Jednak różne formaty gastronomiczne albo może wywołać prawdziwy charakter i może buforować prawdziwą naturę człowieka. Na przykład, formalne jadalnia ma uroczysty charakter, która przekazuje pewne aury, obowiązków i godności; Często podczas oficjalnej uroczystości, para może wziąć na powierzchownym patyną dobrej hodowli.

Ludzie mają tendencję do wprowadzenia "na miny" podczas oficjalnej uroczystości jadalnym, niestety, dla swojego partnera dowiadują się później, że maniery były pozory, aby ukryć jego / jej prawdziwe peccadilloes. Dlatego uważam, że mniej formalne jadalnia atmosfera jest dobra barometrem własnej prawdziwej osobowości, ponieważ ludzie mają tendencję do spadku ich obronę w swobodnej miejsce w stosunku do formalnej strony, gdzie jest wszystko o oddanie najlepszej strony.

LTK: Jeden dzień pierwszego, jakie są pewne rzeczy, które ktoś może szukać, że przywołać czerwone flagi o osobowości datę za?

SP: Bez względu na to, czy spotykasz kogoś po raz pierwszy lub jeśli zostały w związku, trzeba otworzyć oczy i uszy w całości lub będzie nadal ulegać samych katastrofalne pułapki relacji.

Czerwone flagi szukać to:

  • Skrzyżowane ramiona

Przekraczanie ręce jawi się jako potencjalny tarczy aby zapobiec innym zbliżając się. Stwierdza on, że nie są otwarte do komunikacji lub awansu.

  • Stopy lub Biodra wskazujące w kierunku od Ciebie

To pokazuje, brak zainteresowania i interes partii, aby odejście od Ciebie.

  • Odpoczynku podbródek w ręku

To sprawia, że ​​wyglądają jak osoby trudno zasnąć i się nudzi.

  • Stukanie pieszo lub obiektów

Oznacza to, frustrację, znudzenie lub ignorując.

  • Brak bezpośredniego kontaktu z oczami

To jest ogromna flaga! Jeśli ktoś nie może patrzeć ci w oczy, on lub ona jest bardzo niewygodne z tobą.

  • Ręce na ustach

Oznacza to osoba obejmujące coś lub jest kłamliwe.

  • Oparł się w fotelu

To pokazuje oznaki arogancji i przekazuje wiadomość, pobyt dystans lub I nie obchodzi co myślisz.

  • Wyświetlanie dłońmi w dół

Sugeruje to dominantą kontroli.

  • Umieszczanie przedmiotów lub części ciała w stosunku do osoby

Na przykład, umieszczenie torebce lub teczce na stole wskazuje podprogowy komunikat, aby oddzielić każdą osobę.

  • Pozbyć się fałszywego uśmiechu

Aby wiedzieć, czy ktoś daje wam prawdziwy uśmiech, poszukaj kącikach ust, aby włączyć się, oczy uformuj półksiężyce, a będziesz zawsze zobaczyć te charakterystyczne oznaki marszczą z Crows-nogi w narożach oczy.

LTK: Czy są jakieś czasy, że ktoś może się różnić od tego, co on lub ona wydaje się być do jego daty?

PS: Jeśli nie jesteś aktorem lub masz socjopatyczny skłonności, to jest prawie niemożliwe, aby ktoś miał całkowitą kontrolę zarówno swoich werbalnych i niewerbalnych umiejętności komunikacyjnych.

Twoja prymitywna konstrukcja biologiczna walki lub ucieczki pozwala twoja podświadomość do podejmowania decyzji ułamku sekundy. Dowiesz się o czyjejś fałsz, ale nie może być gotowa intelektualnie przyznać, że to niewłaściwa osoba dla ciebie. Gdy masz pewne myśli w głowie, ale pusta jama uczucie w żołądku, wystąpienia dysonansu. To jest wczesne ostrzeżenie, że coś wewnętrzna nie jest prawo i być świadomi.

Na przykład, ty i twoja data mieć wspaniałą kameralną posiłek. Był uroczy dla wszystkich, ale szczególnie ci. Śpiewał pieśni pochwalne dla Ciebie. On wydaje się tak delikatny i wspaniały. Następnie oboje chodzić do kamerdynera do jego samochodu i zauważa, że ​​nie ma jego bilet roszczenia, i mówi, słodko się nie martwić. Jednak minut widzi młodego lokaja liceum, napomina go pięścią do mankietów, że nie jest właściwe, aby opowiedzieć. Jego arogancja i gniew powinna być czerwona flaga, że ​​bez względu na to, co on sam, jak wcielił się w restauracji, jego prawdziwa osobowość pojawiły, kiedy nie było pod kontrolą. To jest Twoja szansa, aby dostać się teraz łaskawie. NIE jest "See No Evil", "Hear No Evil" czy "Speak No Evil" i dać wymówek. Spotyka się z kimś w akcji, gdy on lub ona podjąć tropu jest najlepszym sposobem, aby ocenić prawdziwy charakter osoby - nie, gdy światła są na dom, a taśma jest toczenia.

LTK: Czy są jakieś cechy osobowości można odkryć unikalne dla niektórych innych rodzajów daty?

SP: Czy jesteś na polu golfowym, kinie lub w hali basenowej, należy zawsze pamiętać, lamparta, nie zmienia swoje miejsca. Może redystrybucji lub przeprojektowanie ich, ale może ich nie eliminuje. Co mówię, jest to, że miejsce nie złamać lub charakter człowieka. Sytuacje i miejsca mogą wydobyć z innej strony, ale ta strona była już w tym osoby na jego pojawienie się. Aby wysłuchać wszelkich płacze z takich, ma mieć wełny naciągnięta na oczy.

Pierwsza randka Konwersacje

LTK: Co ktoś pamiętać, kiedy rozmawiał z jego datą?

SP rozwijanie relacji i komunikacji, umiejętności, nauczyć się słuchać. Możesz dowiedzieć się o osoby modalności przez swojego wyboru słów. Istnieją trzy sposoby, w którym ludzie uczą się i komunikują się: widzenie, słyszenie i kinestetycznych. Ludzie będą zawsze wykorzystywać wybierz słowa, takie jak dla ludzi wizualnych, będą one powiedzieć coś w stylu: "widzę", albo: "Widzę, co mówisz". Używają wzrokowych i słowa. Na rozprawie, mogą powiedzieć: "słyszę", "Słyszę cię głośno i wyraźnie". Dla drażliwych ludzi, usłyszysz: "Czuję ból".

Korzystanie z tych słów kluczowych będzie można umieścić jedną krok naprzód w budowaniu relacji. Możesz użyć tego z dublowanie techniki. Dopasuj swój wzorzec mowy, ton i prędkość z ich oddychania i ruchów ciała. Naśladownictwo jest najszczerszą formą pochlebstwa i zawsze można stwierdzić, czy ktoś jest w kontakcie z tobą. Na przykład, jeśli przełącznik pozycji powiedzieć, z ręki lub nogi, a druga strona Wynika to dobry znak, że dwa są jesteś w simpatico.Zakład Logiki Stosowanej Randki pragnie podziękować Suzanne Pedro za poświęcenie czasu na udział w tym Definiowanie cech osobowości w pierwszym terminie rozmowy kwalifikacyjnej.