grsail.com

Debt Relief

Debt Relief


Dla milionów Amerykanów, którzy spędzili obok zaakceptowania limitu karty kredytowe, redukcja zadłużenia może być rozwiązanie do uzyskania finansów na właściwe tory.

Ścieżka do Debt Relief

Są prawie tak wiele sposobów, aby znaleźć redukcji zadłużenia, ponieważ nie stanowią oferty kart kredytowych pochodzących do domu. Każdy z nich ma swoje zalety i wady, dlatego tak ważne jest, aby dokładnie zbadać każdy program przed zatwierdzeniem.

Doradztwo kredytowe

Praca z usługi doradztwa kredytowego konsumenta może być tylko bilet trzeba wydostać się z dziury kredytowej. Organizacja ta będzie pracować z kart kredytowych, aby położyć kres swoim wzrostem obciążenia długu przy planowaniu na tani sposób, aby spłacić dług. Chociaż doradców kredytowych mają kilka sposobów pomaga znaleźć redukcji zadłużenia, zazwyczaj pozwalają konsumentom na dokonywanie jednej skonsolidowanej miesięcznych płatności. Płatność ta trafia bezpośrednio do doradcy kredytowego, który następnie wykorzystać tę opłatę zapłacić wierzycielom. To sprawia, że ​​o wiele łatwiejsze dla konsumentów, aby dokładnie to, co trzeba zrobić, w każdym miesiącu i zapobiega dalszemu długu rosną z powodu późnych opłat i wysokich stóp procentowych zrozumieć.

Niektóre doradców kredytowych pobiera opłaty za swoje usługi, a inni otrzymują fundusze z kart kredytowych. Upewnij się, że opłaty za wcześnie omówić z doradcą kredytowym, więc nie są zaskoczeni dodatkowych opłat później.

Konsolidacja zadłużenia

Program konsolidacji zadłużenia jest jednym z wielu opcji, które mogą używać doradców kredytowych, aby pomóc swoim klientom z długu. Poprzez wynegocjowanie niższych opcji płatności i stóp procentowych, klienci mogą spłacić swoje zadłużenie szybciej i uniknąć bankructwa. Wielu konsumentów korzystać konsolidacji zadłużenia na własną rękę, kontaktując ich kart kredytowych bezpośrednio, a nie za pomocą osoby trzeciej.

Rozliczenie zadłużenia

Uważany za bardziej ryzykowne niż w większości innych opcji redukcji zadłużenia, plany rozliczenia zadłużenia próbować wymusić kredytodawców karty kredytowej w celu wynegocjowania niższych planów spłaty. Po skonfigurowaniu plan płatności z osobą trzecią, pośredniczącą w Twoim imieniu, będzie w miesięcznych ratach na rachunek prowadzony przez doradcę. Mediator trzymać pieniądze przy jednoczesnym kontynuowaniu negocjacji z wierzycielami, grożąc nie daje im żadnych pieniędzy w ogóle. W teorii, wierzyciel będzie w końcu poddać i zaakceptować niższą spłaty, a nie płatności.

Chociaż można zaoszczędzić dużo pieniędzy, to może być ryzykowne. Ponieważ pieniądze siedzi na rachunek, a nie będzie w kierunku zadłużenia może zbierać opłaty za późno i nieodebranych płatności pojawi się na raporcie kredytowym. Ponieważ nie ma gwarancji, że firmy obsługujące karty kredytowe zgodzi się na niższej wysokości wypłat, można zrobić gorzej dług i zrujnować swój kredyt w tym samym czasie.

Oszustwa Relief kredytowej

Od wyjścia z zadłużenia karty kredytowej może być zastraszające i kosztowne przedsięwzięcie, ważne jest, aby kształcić się na temat opcji i firm, które pomogą Ci osiągnąć finansową wolność. Niedawno, kilka oszustw skorzystało z ludźmi, którzy chcą poprawić swoją sytuację finansową. Te pozbawione skrupułów firmy pobierają wysokie opłaty i składają obietnice, że nie może zapewnić, pozostawiając konsumentowi więcej kłopotów finansowych niż wcześniej.

Ponieważ trzeba będzie dzielić się z prywatnych informacji finansowych z kimś, kto będzie pracował w Twoim imieniu do redukcji zadłużenia, upewnij się, że firma jest godna zaufania i jest w biznesie, aby pomóc konsumentom. Przed wyrażeniem zgody na dowolnym programie, dowiedzieć się:

  • Jak zarabiać. Jeśli firma pobiera wysokie opłaty osobie ubiegającej się o pomoc z ich zadłużenia, może to być oszustwo. Większość renomowanych usługi doradztwa kredytowego są non-profit lub są finansowane przez organizacje finansowe.
  • Jeśli są one zatwierdzone. Program oferuje Powiernik USA wykaz zatwierdzonych doradców kredytowych konsumentów.
  • Jakie są opcje. Firma, która ma swoje interesy redukcji zadłużenia na uwadze, należy zaoferować więcej niż jeden plan, aby pomóc wyeliminować swój dług. Jeśli organizacja jest pchanie się w kierunku tylko jednej opcji, mogą być oszukiwania Cię do zgłoszenia upadłości podczas ładowania ci opłat za zgłoszenia.

Dążenie do redukcji zadłużenia jest opłacać: po prostu zrobić dokładne badania, aby znaleźć odpowiednią dla siebie metodę dla swoich celów.