grsail.com

Darmowe Spooky Muzyka Pobierz Pomysły

Darmowe Spooky Muzyka Pobierz Pomysły

Muzyka Spooky jest tylko rzeczą, aby ustawić nastrój na imprezie Halloween lub za przyjęcie duchy sąsiedzkie i gobliny na Trick or Treat. Można go znaleźć w wielu gatunków, od muzyki klasycznej do filmu ścieżkę dźwiękową, a często jest dostępny do pobrania za darmo. Długości zmienne są użyteczne do różnych celów. Na przykład, można użyć krótki fragment efekty dźwiękowe, lub użyć dłuższych klipów stale grać w tle.

Znalezienie Eerie Muzyka

Pobieranie muzyki jest proste, i to świetny sposób, aby zbudować obszerną bibliotekę muzyki, która jest tak samo dostępne jak następnego kliknięcia myszy. Za darmo straszne pobierania muzyki idei, odwiedzić niektóre z następujących witryn.

Free Music Archiwum

Muzyka Archive jest pomysłem radiostacji internetowej WFMU i oferuje bezpłatne pliki do pobrania muzyki i prawnych w wielu gatunkach. Mają szczególnie wielkie kolekcje w ramach "Halloween", "straszne" lub "przerażający". Możesz sprawdzić Coś w głębi lasu przez Krakatau dla zabawy, muzyka taneczna z Zakręcony bicie.

Mieszanki Halloween w stylu vintage

Na kanale Społeczność audio Internet Archive, w archiwum open source wolnej muzyki, znajdziesz DJ Dr Toast za Vintage Halloween Mixes. Mieszanki te są pewni, aby dodać zabawne i straszne talent do każdego zebrania z ich angażujących uderzeń.

Jamendo

Od psychedellic skale instrumentalnych kawałków jazzowych do, Jamendo oferuje kilka stron opcji do wyboru. Aby znaleźć swoje wielkie ofiary trzeba szukać albo przez "Halloween" czy "upiorny". Jeśli szukasz czegoś konkretnego, sprawdź Ogród Martwy przez Grim Żniwiarzy na chłodnym upiorny melodii, które ożywi każdą imprezę Halloween.

Spooky Muzyka w tle

Jeśli szukasz czegoś do gry w sposób ciągły w swojej partii, dodać niektóre z tych utworów do listy odtwarzania, aby pomóc ustawić nastroju.

Muzyka klasyczna

Jeśli bierzesz pod uwagę to, co się grać na imprezie Halloween lub szukasz niesamowitą muzyką w tle, muzyka klasyczna może nie być pierwszy gatunek, który przychodzi do głowy. Można jednak znaleźć laska muzyki wśród klasycznych ofert upiorny. Toccata i fuga d-moll, znanej sztuki organowej JS Bacha, ma wspaniale przerażający nastrój i została w wielu filmach grozy. Kolejny świetny kawałek, aby spróbować to Requiem WA Mozarta d-moll, który Simmers z ciemnym intensywności.

Muzyka Rock

Podczas gdy jesteś polowanie na melodii Halloween, nie zapomnij, aby zbadać możliwości muzyki rockowej. Heavy metal, w szczególności, od dawna źródłem wielkiej muzyki, która daje się, że upiorny klimat. Cennym źródłem dla tego typu dźwięku dzwoni wszystkie diabły, wspólnego wysiłku niezależnych muzyków. Zapraszamy wszystkie diabły oferuje 31 straszne wyborów muzycznych podzielonych na Cinematic dźwiękowe pejzaże Rock i Tańca i Piosenki piekielnej.

Korzystanie Spooky Muzyka

Dla strony Halloween, to na pewno chcą dużo muzyki upiorny ustawić nastrój. Jeśli planujesz noc opowiadania opowieści o duchach, dla którego będzie głównym taryfy, muzyka w tle stanowiłoby prześladuje dotyk. Tworzenie listy odtwarzania na podstawie piosenek i utworów już pobranych online ciągłym strumieniem odpowiedniej muzyki w czasie trwania imprezy.