grsail.com

Darmowe programy fitness

Darmowe programy fitness

Jeśli chcesz uzyskać zdrowe, schudnąć i wzmocnić mięśnie, znalezienie wolnego program fitness online, może być odpowiedzią. Niektóre programy fitness online oferują spożycia żywności i odchudzania czasopism. Inne programy internetowe zapewniają programy ćwiczeń, a także czasopism.

Online Darmowe Treningi

Można znaleźć wiele wolnych treningów z wykorzystaniem stron internetowych takich jak YouTube, ale potencjalny problem z tych bezpłatnych ćwiczeń jest to, że nie zawsze można być pewnym, że osoba przedstawiająca treningu jest profesjonalna siłownia, który prezentuje ruchy w prawidłowy sposób, który pomóc uniknąć obrażeń. Jeśli zdecydujesz się znaleźć treningi na YouTube, wybierz filmy z dobrze znanych specjalistów fitness, takich jak następujących trenerów.

  • Jillian Michaels oferuje pełną, 55-minutowy Banish Fat zwiększenia przemiany trening.
  • Tony Horton P90X twórcą ciężki trening zapewnia, że ​​jest trochę ponad pół godziny długości.
  • Trener gwiazdy Tracey Anderson oferuje szybki abs rutyny, które mogą być wykonane samodzielnie lub wraz którykolwiek z pozostałych procedur wykonywania ona oferują na YouTube.

Joel Harper

Darmowe programy fitness

Joel Harper wideo na Oprah.com

Polecane w serialu Dr Oz, Harper oferuje wszystkie trzy treningów dostępnych na jego płycie DVD za darmo na stronie Oprah. Urządzenia te treningi są wolne i odpowiednie dla szerokiego zakresu kondycji. Każdy trening jest około dwudziestu minut długa i towarzyszy wpadającą w ucho muzyką, które pomogą Ci utrzymać rytm ćwiczeń. Joel zapewnia kierunek w ciągu każdego treningu, pokazuje ruchy i wyjaśnia wszystko w szczegółach. Sporadyczne tekst przewijanie ogłasza następny ruch.

Wszystkie trzy treningi mają na celu zapewnienie pracy i zwiększają częstość akcji serca. Czy wszystkie trzy treningi w rzędzie, lub wybrać jeden, aby uzyskać szybki trening w.

Centrum Blender

Stworzony przez mąż i żona zespół profesjonalistów fitnessu, misja Fitness Blender jest zapewnienie filmów pełnometrażowych treningu bezpłatnie. Nie ma żadnych opłat, aby uzyskać dostęp do treningów na tej stronie, a tam jest imponująco duża biblioteka filmów do ćwiczeń, z których do wyboru. Użyj przycisku "Znajdź treningu", aby ułatwić poruszanie się po ogromnej biblioteki treningów, z których wszystkie różnią się w długościach. Wybierz trening w oparciu o poziomie trudności, wymaganego wyposażenia lub rodzaju treningu.

Treningi przedstawione są podstawowe, a nie wszystkich, posłuchać muzyki, ale narrator jasno opisuje ruchy, podczas gdy model fitness fizycznie pokazuje wszystko. Za dodatkową opłatą, użytkownicy mogą dostosować program treningu w oparciu o ich cele. Jednakże, nie jest to wymagane w celu uzyskania dostępu do ćwiczeń.

Wojownik X Fit

Darmowe programy fitness

Strona Wojownik X Fit

Wojownik X Fit oferuje bezpłatne treningi, które łączą w sobie siłę i wydolność dla najszybszych wyników. Treningi nie wymagają specjalnego sprzętu, a strona śledzi postęp użytkowników poprzez przyznawanie różnych "pasów", w zależności od ich historii działalności. Treningi dostępny w formatach druku dla użytkowników, którzy chcą pracować z dala od komputera, są również dostępne.

Każdy darmowe funkcje wideo opowiadane kierunki podczas gdy model pokazuje, każdy ruch. Pasek boczny zawiera wszystkie ćwiczenia opisywany w tym konkretnym treningu. Chwytliwy rytm towarzyszy na każdym treningu, ale muzyka jest w tle i jest wtórne do opowiadane kierunkach.

Darmowe Joga Filmy

DoYogaWithMe.com oferuje szeroką gamę darmowe jogi filmów instruktażowych. Wybierz pełne klasy lub wybierz film, który kładzie nacisk na technikę jednej określonej pozie. Filmy są dostępne dla wszystkich poziomów uczestników jogi, od początkującego do zaawansowanego.

Wiele procedur jogi prezentowanych na stronie odbywa się na zewnątrz w pięknym otoczeniu. Instruktor daje instrukcje i pokazuje każdy ruch. Filmy na ogół nie obejmują muzykę; koncentrują się one na polecenie modelu zamiast.

Śledź swoje postępy

Aktywność fizyczna to tylko jeden aspekt dobrze zaokrąglone programu fitness. Skorzystaj z bezpłatnego narzędzia śledzenia monitorować wykonywanie obok żywieniu.

MyFitnessPal

Darmowe programy fitness

Strona MyFitnessPal

Dostępne zarówno w trybie online, jak i aplikacja na smartfony, MyFitnessPal pozwala użytkownikom śledzić ich dzienne spożycie kalorii i ilość spalanych kalorii poprzez aktywność fizyczną. Baza dysponuje imponującą liczbę żywności śledzić kalorii, a także ćwiczenia śledzić wysiłku. Użytkownicy mogą ustawić przydatności lub wagi cele i śledzić ich postępy na drodze do ich celu. Forum dostępne dla użytkowników, którzy znajdują się, że warto rozmawiać o ich podróży fitness z podobnie myślącymi ludźmi są również.

SparkPeople

Podobnie jak MyFitnessPal, SparkPeople oferuje bezpłatne narzędzie do śledzenia, które można wykorzystać w trybie online lub jako aplikacja. Śledzić kalorii i porównać go do kalorii spędzonych w aktywności fizycznej. Wyszukiwanie w bazie danych dla zdrowych przepisów, lub wziąć udział w dyskusji z innymi użytkownikami SparkPeople.

Nie Gym Wymagane

Korzystanie z bezpłatnych zasobów online może pomóc w kształcie i pobyt w ten sposób. Tylko pamiętaj, aby korzystać z zasobów, które są świadczone przez wiarygodnych źródeł, i porozmawiać z lekarzem przed podjęciem jakichkolwiek nowych rutynowych fitness.