grsail.com

Darmowe programy do projektowania wnętrz

Darmowe programy do projektowania wnętrz

Podczas planowania przebudowy lub dekoracji projekt, darmowe interaktywne programy do projektowania może pomóc w wizualizacji projektu. Są łatwe do nauczenia się programy mogą pomóc dobrać materiały, wybierz kolory, floorplans projektowych i wypróbować różne pomysły.

Meble Programy Układ

Użyj jednego z tych programów do projektowania cały pokój z wyboru mebli i akcesoriów dekoracyjnych.

Umów-Room-

Możesz znaleźć program do projektowania Rozmieść-a-Room at Better Homes & Gardens®. Po zarejestrowaniu imię i nazwisko oraz adres e-mail, możesz tworzyć i zapisywać do 25 układów pokojowych. Po określeniu wielkości pomieszczenia, można dodać elementy architektoniczne takie jak drzwi, okna, i kominków. Następnie można wybrać i umieścić meble i akcesoria. Wybierz z szerokiej gamy mebli, w tym sofy, krzesła, stoły, kawałki sypialni, kuchni i składników więcej.

Ethan Allen Projekt Online

Ethan Allen można zachować zajęty cały dzień z czterech różnych programów do projektowania:

  • Przeglądaj Podpis Lifestyles- Zainspiruj od przejrzenia kolekcji Podpis Lifestyle mebli Ethan Allen, w tym romans, Nowoczesny, Vintage, Explorer i Elegance.
  • Tworzyć własne Artwork- przeglądać setki drobnych druków artystycznych, które można dostosować pod względem wielkości, możliwości ramy i średnich, takich jak papier lub płótno.
  • Mój Projects- Tworzenie własnych płyt pomysł, gdzie można zanotować notatek, przesyłać zdjęcia projektowe i organizować wszystkie swoje pomysły w jednym miejscu. Następnie można skonsultować się z profesjonalnego projektowania, na dodatkowych wskazówek i sugestii.

Leczenie Programy konstrukcyjne okien

Programy do projektowania obróbki okna są jednymi z bardziej skomplikowanych programów, z którymi współpracujemy. Poniższe dwa programy oferują bezpłatne badania, dzięki czemu można zdecydować, czy oferują wszystko, czego potrzebujesz. Jednak po wygaśnięciu darmowy okres próbny, programy te mogą być dość kosztowne.

Minut Materia Studio

Minut Materia jest sprzedawany do profesjonalnych projektantów wnętrz. Możesz budować okiennych do skalowania z koloru i wzoru włożonej z tkaniny do wyboru. Rozpocznij z szablonem okna lub korzystania z rzeczywistych zdjęć realistyczne renderingi okien. Wiele różnych stylów można wypróbować w tym żaluzji, odcienie, draperie, lambrekiny oraz drewna lub sprzętu żelaza. Możesz obejrzeć film szkoleniowy do zapoznania się z programem i uzyskać bezpłatny dodatkowego wsparcia za pośrednictwem forum internetowego i na żywo lub nagranych seminaria. jeśli zdecydujesz się na zakup programu, można również zapłacić za dodatkowe wsparcie poprzez coaching, wideo lub płyt CD. Po bezpłatnej 30-dniowej wersji próbnej, można kupić pakiet wiązany wszystkich programów projektowych dostępne lub zapisać się do miesięcznego członkostwa.

DreamDraper

Innym wspaniałym narzędziem okna projekt z Evan Marsh Designs, DreamDraper, oferuje bezpłatny 30-dniowy okres próbny pobrania. Będziesz mógł użyć zdjęcia każdego pomieszczenia i próbki szeroki wachlarz zabiegów okiennych. Projekty mogą być wypaczone okna na skośnych oknach, wypełniony wzór i kolor, i akcentowane z różnych akcesoriów i mebli. To oprogramowanie pozwala również na planowanie przestrzeni i układ pokojowy z szablonów do projektowania mebli, urządzeń, osprzętu, chodników, okien, drzwi, kominków, roślin i klatek schodowych. Możesz zobaczyć demo online i otrzymać dodatkowe szkolenia i wsparcie dla programu, który ma również wersję online.

Farby i programy Kolor

Darmowe programy do projektowania wnętrz

Wiele dużych detalistów malarskich, takich jak Sherwin-Williams, Behr i Valspar oferuje łatwy w użyciu, wskaż i kliknij programy, które ułatwiają i zabawy, aby spróbować na różnych palet kolorów w każdym pomieszczeniu w domu. Wszystkie trzy z tych programów daje możliwość tworzenia konta, aby zapisać swoje ulubione palet kolorów i wzorów, które można wydrukować lub e-mail.

Kolor Visualizer

Kolor Visualizer, oferowały przez Sherwin-Williams®, palet kolorów i zapewnia pomysły na projekty kolorów farb wewnętrznych i zewnętrznych. Można też szukać z ponad 1400 kolorów dla ostatecznego projektowania niestandardowych kolorów. Zobacz swój wybór kolorów na różnych zintegrowanych zdjęć pokojach łazienki, sypialni, kuchni, salonu lub jadalni. Możesz również przesłać swoje zdjęcia, aby zobaczyć, jak te kolory będą w domu.

Kolor Inteligentny

Behr oferuje darmowy program o nazwie Kolor Inteligentny, gdzie można przyjrzeć się kolory farb wg nazwy lub numeru lub wybierz kolory z kart farby próbki. Program będzie pomóc koordynować swoje kolory do różnych typów palet kolorów, które można spróbować w każdym pomieszczeniu lub na jednym z przesłanych zdjęć. Można również tworzyć własne palety kolorów.

Wybór koloru

Z Valspar wybór kolorów, można wybrać wewnętrzną scenę lub zewnętrzną scenę lub przesłać własne zdjęcie. Następnie wybierz kolor i pokój do pracy. Narzędzie zapewnia sugerują palet kolorów lub można zbudować jeden z własną rękę. Można nawet zmienić oświetlenie z naturalnego światła z żarówki na świetlówki kompaktowe.

Podłoga Programy Projektowanie

Projekt pokoju

Armstrong oferuje bezpłatny program, projekt pokój, który nie tylko pozwala wybierać spośród różnych opcji, takich jak podłogi twardego drewna, laminatu, lub winylu płytek, ale również pozwala wybrać szafki i kolor ścian w kuchniach i łazienkach. Pozostałe pokoje można zaprojektować to żywe pokoje i sypialnie. Program pozwala również wybrać z różnych stylów dekoracyjnych, takich jak:

  • Przypadkowy
  • Współczesny
  • Tradycyjny
  • Eklektyczny
  • Europejski Kraj

Spróbuj na piętro

Shaw Podłoga ma bezpłatne narzędzie, które pozwoli Ci spróbować szeroką gamę produktów, w tym dywanów, ceramiki, drewna twardego, laminat, i dywany obszarze. Możesz przesłać do 10 zdjęć lub użyć zdjęcia stockowe wizualizację opcje podłogi. Każdy wzór podłogi mogą być zapisywane, więc można zobaczyć wiele pomysłów w tym samym pokoju.

FLORbuilder narzędzie do projektowania

Flor oferuje wirtualny programu układu płytek dywan, który pozwala wypróbować różne opcje podłogi z dywanami strefy i ściany do ściany dywan. Można eksperymentować z płytek modułowych w kilkudziesięciu różnych kolorach i wzorach. Oprócz tego narzędzie do projektowania, Flor oferuje indywidualne projektowanie pomoc od jednego z konsultantów projektu ekspertów i darmowych szablonów dywan, które można wykorzystać do stworzenia własnego projektu niestandardowy dywan.

Dodatkowe materiały do ​​projektowania wnętrz darmowe programy

Home Depot

jeśli planujesz przebudować kuchnię, sprawdź Home Depot Kitchen Planner, w którym można obejrzeć film krok po kroku, które pokazują, w jaki sposób przygotować się na przebudowę, stosując proces trzech etapów. Użyj narzędzi projektowych, takich jak, co pozwala wybrać styl, układ, a następnie markę szafki kuchenne, które przemawia do Ciebie najbardziej Wirtualnej Kuchni. Blat Estymator pomaga obliczyć cenę materiałów i instalacji nowych blatów. Następnie można użyć Powołanie Maker umówić się w sklepie z ekspertem projektowania kuchni.

Autodesk Homestyler

Autodesk Homestyler to internetowy, darmowy program online, który pozwala na tworzenie własnych planów pięter. Może rozmiar Twoje pokoje, dodaj drzwi i okien, i przeciągnąć meble z galerii produktu, który ma ponad 40.000 produktów markowych. Możesz wizualizacji projektu projekt wymarzonego domu z 360 ° panoramicznych ujęć, które można podzielić się z rodziną i przyjaciółmi za pośrednictwem poczty e-mail lub Facebook. Można utworzyć zarówno projekty aranżacji wnętrz i na zewnątrz.

Planując projekt Projekt nigdy nie było łatwiejsze

Przy tak wielu wspaniałych programów projektowych internetowych, można planować prawie każdy projekt, remont domu, nie wydając ani grosza na oprogramowanie do projektowania. Większość z tych programów daje możliwość tworzenia własnego konta, aby można było zapisać swoje projekty lub wydrukować je. Wiele również bezpłatne dodatkowej pomocy przez ekspertów konsultantów projektu, który może pomóc wnieść swoje pomysły w życie.