grsail.com

Darmowe programy ćwiczeń Kulturystyki

Darmowe programy ćwiczeń Kulturystyki


Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz z treningu siłowego lub jesteś doświadczonym profesjonalnym kulturysta, kulturystyka darmowe programy ćwiczeń może przejść długą drogę do postępu swoje postępy treningu siłowego i zyski.

Wybór programy Kulturystyka Prawo swobodnego korzystania

Kulturystyka jest działalnością, że ludzie wchodzą w do wielu celów. W jednym przypadku, matka może być nadzieją ujędrniają ją brzuch po porodzie, podczas gdy w innym przypadku, starsza kobieta może być ustalony program ćwiczeń, aby zapobiec osteoporozie. Niezależnie od powodu, dla wprowadzania w kulturystyce, znalezienie konkretnych programów ćwiczeń darmo kulturystyki może być trudne, a często niemożliwe. W tym artykule znajdziesz cenne źródło dla programów, które zaspokajają do top 5 powodów, kobiety najczęściej stają się zainteresowany treningu siłowego - osiągnięcie bardzo sprawny i mocne ciało, aby zapobiec określonych chorób i usunąć tłuszcz po dzieci.

Nie wierz w mity

Kobiety są często odstraszają od kulturystyki, ponieważ mitu, że podnoszenie ciężarów powoduje kobiety stają się duże i "wyglądają jak mężczyźni." Na szczęście, to nie może być dalsze od prawdy. Ponieważ hormonalnych, strukturalnych i genetycznych różnic między męskim i kobiecym ciele, kobiet, które pociąg waga z ciężarami na umiarkowaną siłą harmonogram ich ciała w celu zmniejszenia tkanki tłuszczowej i zwiększenia włókna mięśni w całym ciele. Ponieważ mięśnie kobiet są z natury bardziej cienkie i wydłużone niż męskich mięśni, kobiety są w stanie osiągnąć o wiele bardziej "płynne" i opływowy kształt mięśni. Kobiety, które trafiają do "patrząc jak ludzie", poprzez trening siłowy zazwyczaj sterydów anabolicznych dla konkurencji, lub spędzić wiele godzin i na konkretnych ćwiczeń, które luzem niektórych mięśni. Tak, z tym mitem na bok, to jest czas, aby uderzyć na siłownię, a firma się, że ciało!

Waga Szkolenia dla Wygląd

Jeśli szukasz miłej, stonowanych wygląd - to jest tylko ciężarów ćwiczenia, które pomogą Ci osiągnąć ten atletyczny wygląd. Dla tonację i ujędrnianie, koncentruje się na wykorzystanie pełnego zakresu ruchu można uzyskać z hantlami, używając dużych ciężarów i szkolenia na stałym, regularnym harmonogramem. Jeśli chcesz, aby dźwięk się następujące tereny są wielkie zasoby za darmo wagi programów podnoszenia.

 • Bodybuilding.com stanowi bazę treningu, gdzie można szukać ćwiczeń opartych na bramki do "tonu".
 • Lee Hayward, ekspert kulturystyka, oferuje cenne Podstawowe Trening kulturystów na jednej stronie, że można wydrukować i zabrać ze sobą.
 • Naprawdę Wielki (nie daj nazwą cię przestraszyć), oferuje cenne bezpłatny biznesowe oparte rutynowego treningu.
 • MuscleAndStrength.com jest kolejnym cennym źródłem dla całej gamy cennych ćwiczeń siłowych.

Jeśli jesteś zainteresowany podnoszenie ciężarów, aby uzyskać kształt i dźwięk ciała, kursy są dobre, że większość stron ćwiczeń znajdą Państwo nie jest ukierunkowany głównie mężczyzn. Nie pozwól, by cię to nie zniechęca, ponieważ pochowany w większość z tych miejsc, które znajdziesz całe rozdziały poświęcone zapewnienie kobietom cennych informacji na temat treningów, które będą kształtować i tonu.

Wspinaczka dla Zdrowia

Choć najpopularniejszym powodem, dla mężczyzn do weightlift jest zwykle do budowy mięśni, kobiety zwykle mają cały szereg motywów do podnoszenia ciężarów. Podczas tonowanie jest zawsze priorytetem, wiele kobiet są bardzo zaniepokojeni o swoje zdrowie, a konkretnie dwa najważniejsze problemy zdrowotne, które mają wpływ na zdrowie kobiet - zdrowie serca i kości. Jeśli obawiasz się o swoje zdrowie, podnoszenie ciężarów jest cennym rozwiązaniem.

 • Fundacja Serce Kobiet oferuje cenne listy jedną stronę do ćwiczeń, które można wydrukować i zabrać ze sobą na siłownię.
 • WebMD opisuje konkretne ćwiczenia szkoleniowe wagi, które są najbardziej korzystne dla zdrowia serca.
 • CHF Pacjenci oferuje swoim klientom (i) cenne informacje ćwiczeń dla zwiększenia elastyczności, równowagi i wytrzymałości.
 • Mayo Clinic opisuje rodzaj ćwiczeń, które pomogą Ci, gdy masz do czynienia z osteoporozą.
 • Narodowa Fundacja Osteoporozy jest również doskonałym źródłem informacji na temat ćwiczeń, jeśli chcesz, aby zapobiec lub uchwyt osteoporozy.

Wspinaczka w ciąży

Ciąża przynosi emocji i przewidywanie dla marki nowego dziecka i dużych zmian w życiu, ale również niesie ze sobą całą listę fizycznych i emocjonalnych skutków ubocznych. Jednym z najbardziej skutecznych sposobów, aby poprawić całą ciążę, zarówno przed jak i po porodzie, jest z treningu siłowego światła. Następujące źródła cenną radę dla różnych ćwiczeń, które mogą pomóc.

 • BabyCenter zapewnia doskonałe wskazówki dla bezpiecznego treningu siłowego w czasie ciąży.
 • Stumptuous jest gdzie znajdziesz dobrze zbadane esej o wartości szkolenia wagi w czasie ciąży.
 • HEALTHLINE szczegóły typy ćwiczeń, które mogą pomóc w ciąży.

Końcowe słowa

Niezależnie od konkretnego powodu już zwrócił się do podnoszenia ciężarów jako narzędzie fitness prawdą jest, że podnoszenie ciężarów jest niezwykle korzystne dla kobiecego ciała i poprawy nie tylko zdrowie fizyczne, ale także swoje zdrowie emocjonalne i poczucie dobrego samopoczucia.