grsail.com

Czy wysoka Wpływ ćwiczeń wzmocnić kości?

Prawdopodobnie słyszałeś, że aktywność fizyczna jest ważna dla budowania i utrzymania silnych kości. Ćwiczenia mogą pomóc w tworzeniu kości, poprawę gęstości mineralnej kości (BMD). Poprzednie badania wykazały, że wprowadzenie niektórych stres fizyczny na kości pomaga masę wzrost kości i zapobiega utracie masy kostnej, jak się starzejemy, ale jaki rodzaj ćwiczeń jest najlepszy dla wzmocnienia zdrowia kości? Jaka siła jest potrzebna, aby faktycznie wywoływać wzrost kości?

Czy wysoka Wpływ ćwiczeń wzmocnić kości?

To nadal jest badane i nie ma jednoznacznych odpowiedzi jeszcze. Jednak ostatnie badania z Wielkiej Brytanii, nazywany Avon Analiza Obserwacyjna Rodziców i Dzieci (ALSPAC), miało na celu zbadanie, jak aktywność fizyczna wpływa gęstość mineralną kości. Badaniem objęto grupę młodzieży (obu płci) i zadano nosić monitory aktywności, które mierzone, jak dużo siły G (G siły miarą wpływu) były narażone na działanie, a po prostu utrzymać swoje codzienne zajęcia. Uczestnicy badania nie hip badania BMD zrobić.

Do wyników

Naukowcy odkryli, że nastolatki, które wykonywane pewne ćwiczenia efektownych, a dokładnie pionowe skutki, które były większe niż 4,2 Gs, miał silniejsze hipbones. Te rodzaje oddziaływań nie zdarza się to zbyt często, choć wśród nastolatków.

Poprzednie badania wykazały podobne wyniki. Jedno z badań, który ukazał się w styczniu 2014 wykazały, że kobiety, 25-50 lat, zobaczył znaczny wzrost ich biodra BMD po czterech miesiącach skacze 10 razy dwa razy dziennie (przy użyciu 30 sekund między chmielu). W tym samym badaniu, inna grupa uczestników wskoczył 20 razy i widziałem jeszcze większe zmniejszenie BMD bliższej nasady.

Jaki rodzaj ćwiczeń jest potrzebny do wytworzenia 4,2 Gs?

Naukowcy odkryli, że trzeba by uruchomić 10 minut mil lub wskoczyć i się z 15-calowym oknie lub wyższej. Co to oznacza dla Ciebie jest to, że działa w dość szybkim tempie lub skacząc na i poza całkiem wysokim polu może stworzyć wielkość siły potrzebnej do budowania kości.

Dla zdrowych nastolatków i dorosłych, poziom aktywności fizycznej, nie może wydawać się poza zasięgiem. Jednak dla osób starszych, ten rodzaj działalności wytrzymałego mogą nie być osiągalne. Naukowcy ALSPAC zrobił dalszym badaniom u kobiet w wieku 60 lat lub starszych, prosząc je nosić monitory aktywności robiąc krok aerobik i przy szybkim tempie spacery. Ten sam efekt kością korzystają widać z nastolatków nie obserwowano u osób starszych, ponieważ żaden z nich nie przeprowadzono działania wysokiej wpływ na tego progu - kobiety nigdy nie powyżej G życie 2.1.

Naukowcy stwierdzili, że siły G mniej niż 4 może pomóc w utrzymaniu zdrowych kości, ale nie są pewni, co kwota wpływu G-force poniżej 4 jest konieczne. Dalsze badania nad intensywności wysiłku i zdrowia kości jest uzasadnione. W międzyczasie, jeśli jesteś zdrowy, spróbuj sprint, bieg, skacze, lub skoki na wysokim (15-calowe) pudełka na siłowni do budowania kości.

Słowo ostrzeżenia

Starsi ludzie, zwłaszcza z historii osteoporozy lub są nowe do ćwiczeń, są bardziej prawdopodobne, aby uzyskać rannych z działalności wytrzymałego i należy trzymać się ćwiczeń niższego wpływu. Dodatkowo, jeśli masz historię wspólnych problemów lub nie jesteś pewien stanu zdrowia kości, należy skontaktować się z lekarzem przed rozpoczęciem jakiejkolwiek aktywności fizycznej, zwłaszcza ćwiczenia wysokiej uderzenia. Naukowcy próbują dowiedzieć się, jaki poziom oddziaływania może poprawić zdrowie kości u tych osób.