grsail.com

Czy Węglowodany Bad?

Przeczytać i usłyszeć o nim wszędzie. Wszyscy wodowania węglowodanów do białka przysłowiowa. Aby pokazać, że wiele osób będzie przestrzegać diety fad, zawsze zapytać Dieter dlaczego są tylko jeść białko. Kocham go! I już nawet nie ludzie mówią mi, że jedzą boczek i kiełbasę, ponieważ nie ma białka i węglowodanów. Śmiejąc się: Co wiele osób nie rozumie dlaczego węglowodany nazywane są "złe".

Węglowodany nie są złe. Są najlepszym źródłem paliwa dla energetyki. Jeśli nie masz dobre źródło węglowodanów, organizm weźmie z białka i tłuszczu jeść, aby dostarczyć glukozę. To jest powód, ludzie idą na dietach wysokobiałkowych i zagłodzić ich ciała węglowodanów. Problemem jest to, kiedy już wyczerpane swoje zapasy glikogenu (przechowywane glukozy w mięśniach i tkance chudego), organizm zamienia się spalanie mięśni lub narządów w celu dostarczenia potrzeb energetycznych. Czy kiedykolwiek poszedł na białka tylko diety i czułem się naprawdę słaby? Nie można myśleć można? Cóż, nie jesteś.

Jest to również, dlaczego białka tylko diety nie zapewniają dobrą napięcia mięśniowego. Twój organizm spala białka jesz i spalania glikogenu w mięśniach na energię. Nie dobrze. Gdy tak się stanie, twój metabolizm faktycznie spowalnia, ponieważ masz mniej beztłuszczowej masy mięśniowej spalania kalorii (mięśni spala kalorie), a organizm myśli swoje głodujące i kawałki z powrotem na zapotrzebowanie na energię. Tak naprawdę, ponieważ organizm myśli, że jest głód na ziemi, będzie trzymać się jak dużo tłuszczu, jak może, aby utrzymać się przy życiu. Czy widzisz problem?

Niedawno rozmawiałem z kimś, kto mi konsultacje z około miesiąc temu. Prawo, gdy wszedłem przez drzwi, powiedziała,

"! Masa Krytyczna (I niech mnie zadzwonić Masa Krytyczna: D)! Wyciąć moje kalorii w dół do 1200 kalorii dziennie i jem prawie żadnych węglowodanów i umieścić na funt"

Zdziwiła się, kiedy powiedziałem jej, aby nieco zwiększyć jej złożoną liczbę węglowodanów. Potem wyjaśnił, jak jej ciało zostało prawdopodobnie zapisywania się wszystko, co mógł, ponieważ myśli, że ona umiera z głodu.

Czy rozumiesz, co mówię do ciebie?

Jesz węglowodany powinny pochodzić z pokarmów bogatych w węglowodany, które są zbliżone do postaci, która występuje w przyrodzie. Są to tak zwane "węglowodany złożone." Bliżej food węglowodan jest co natura zapewnia, większa gęstość ważnych składników odżywczych w tym węglowodanów. Twoje ciało będzie spalić te węglowodany wolniej niż "złych" węglowodanów, a pośrednio spowodować ciała do przechowywania mniej tłuszczu. (Po prostu zachować czytania na i wytłumaczę.)

Można również uzyskać węglowodany z przetworzonych produktów spożywczych, takich jak napoje, ciastka, frytki, białe pieczywo i alkohol. Są one na ogół nazywane "proste węglowodany" i uważa się za słabe wyboru żywności, które powinny być spożywane rzadko. Te proste węglowodany są bardzo wyrafinowane i przetwarzane. Jeśli dieta składa się głównie z wyżej wymienionych środków spożywczych, powinny być ostrzeżony, że jedzenie diety jak to jest związane z chorobami serca, cukrzycy typu 2, a uhhhh ..... oh yeah, FAT!

Te "złe" węglowodany są te, które powodują natychmiastowe wysoki wzrost poziomu cukru we krwi. "Dobre" węglowodany, nie rób tego. Pamiętaj, dobre węglowodany są te, które występują w przyrodzie i zwykle nie powoduje wysoki wzrost poziomu cukru we krwi. Pamiętaj? Palą się wolniej i zachować bardziej stabilny poziom insuliny i poziom. Złe węglowodany są zwykle tworzone przez rafinację ziarna lub innych roślin w "czystych", skrobi lub cukru (czyli mąka, biały ryż, kukurydziana i cukier stołowy).

Można zapytać, "co jest tak źle o wysoki poziom cukru we krwi?" Cóż, wysoki poziom cukru we krwi i poziom insuliny iść ręka w rękę z organizm przechowywania się tłuszczu. Jeśli pali się szybko, podobnie jak węglowodany proste z nich zrobić, to w zasadzie mówi twoje ciało, aby zapisać się tłuszczu. Jeśli pali się powoli węglowodanów złożonych węglowodanów jak zrobić, poziom insuliny i cukru we krwi, niższe i bardziej pozostać stabilny, tym samym nie powodując swoje ciało, aby zapisać jak najwięcej tłuszczu. Mechanizmy tych dwóch przeciwstawnych reakcji może być bardziej techniczne, ale jest wyjaśnienie, w laika.

Jeśli starasz się schudnąć, to jest całkowicie zdrowy jeść różnorodne dobrych węglowodanów: owoce, warzywa, brązowy ryż, pełnoziarniste, słodkie ziemniaki, płatki owsiane, fasola, nasiona i orzechy. Węglowodany, których należy unikać są produkty wykonane z mąki, bielonego, kukurydzy lub ryżu białego, soki owocowe, słodzone napoje gazowane oraz inne napoje z cukrem, i przetworzonej żywności, które zawierają dodatku cukru. Możesz jeść małą lub umiarkowaną ilość węglowodanów złożonych, aby ograniczyć kalorie, ale można jeść niektóre jednak.

Nie wszystkie węglowodany są złe.

-