grsail.com

Czy to możliwe, aby Over ćwiczenia?

Podczas uruchamiania programu ćwiczeń do pomocy utrata masy ciała lub poprawy zdrowia, wielu dietetyków będzie entuzjastycznie się zdrowe, ale jest to możliwe, aby w ciągu ćwiczeń i przekraczać medycznie konieczne dla zrównoważonego i zdrowego odchudzania?

Znaki Ponad Wykonywania

Chociaż może to poczuć ożywczy wcisnąć swoje ciało przy okazji czyniąc bieg rano trochę dłużej lub podnoszenia zaledwie kilka więcej ciężarów na siłowni, są rzeczy można szukać do uznania, że ​​youâ € ™ re przesuwając swoje ciało poza to, co jest medycznie bezpieczne.

Znaki, że może być za dużo to wykonujących takie objawy jak zmęczenie mięśni lub stawów, bezsenność, utrata apetytu, zwiększenie liczby chorób, takich jak przeziębienie i ból gardła, i brak motywacji. Ponad wykonywania może dojść do zranienia wyczerpania organizmu i pozwala stać się bardziej podatne na choroby.

Jeśli jesteś w początkowych etapach poprawy zdrowia i odżywiania, ważne jest, aby ułatwić do wykonywania rutynowych, aby nie ryzykować obrażeń ciała, które nie są wykorzystywane do wykonywania. Dodając powoli czas na treningi w tygodniu będzie można wzmocnić swoje ciało w zdrowym tempie bez ryzyka na szkolenia lub zmęczenie.

Kompulsywne Ćwiczenia lub obowiązkowe Ćwiczenia

Tak jak zaburzenia jedzenia wpływa na zdrowie ciała, tak też może wykonywania nadmiernie iw niektórych osób, zapał do wykonywania może zapuścić się zaburzenia znanego jako kompulsywne ćwiczeń. Chociaż jest to ogólnie przyjęte fakt, że godzinę dziennie aktywności serca pompującego jest wystarczająca do stałej utraty wagi (przy założeniu, zdrowej diety), niektóre osoby będą naciskać znacznie dalej i zmęczenie ciała zbyt dużo wysiłku. Kompulsywne wykonywania może być niebezpieczne i stawia jeden na ryzyko wyczerpania fizycznego i emocjonalnego.

Ważne jest, aby pamiętać, że istnieje różnica między profesjonalnym sportowcem, którzy spędzają znaczną część swojego dnia w dążeniu do celu i zawodowej osoby, która wykonuje tak dużo, że ich ciało jest naruszone przez ilość wysiłku fizycznego. Zawodowym sportowcem jest często obsługiwane przez dedykowany służby zdrowia i będzie pracować w dużym stopniu pod opieką lekarza lub autokarem.

Prawidłowe Odżywianie i rekreacyjne

Jak z niczego, że położy się cieniem na ciała, ćwiczenia i utrata masy ciała musi towarzyszyć właściwego odżywiania i odpoczynku. Możliwe jest wspieranie rutynowych ciężkich ćwiczeń, ale ważne jest, aby pamiętać, że czas spędzony w spoczynku to jest tak samo ważne, jak czas spędzony na siłowni. Doradztwo i opieka lekarza może również pomóc w zapewnieniu, że nie pchają swoje ciało poza to, co jest bezpieczne i wymagane do utraty wagi i poprawy zdrowia.

Jeśli czujesz, youâ € ™ nie ponownie otrzymuje wystarczającej ilości korzyści z danego treningu, bez względu na to, jak długo może trwać, że trening, to może być tak proste, jak spróbować czegoś nowego. Zmiana treningi na zwykłych aparatów bazowych zgodnie mięśnie aktywne i kwestionowane.