grsail.com

Czy Sałatka Taco Naprawdę lepszym rozwiązaniem niż Taco?

Sałatka taco, podobnie jak wiele innych sałatek, często ma potencjalnie niezrealizowanych reputację zdrowa opcja jedzenie, po prostu dlatego, że ma słowo "sałatka" w jego imieniu i ma trochę sałaty w nim. Jeśli jednak wziąć pod uwagę, że taco sałatki pochodzi z kilku, różnych rodzajów sosów, gdy podawane jest, że pokonuje celem nim działający jako zdrowszej żywności alternatywa. Jeśli jesz sałatki taco gładkie i bez sosu taco lub guacamole lub innych przedmiotów, to może być zdrowsze dla Ciebie niż taco. Niestety, jeśli jesz sałatki taco, jest prawdopodobne, aby dodać wiele składników i dodatków ze względów smakowych, które będzie rozwiązywała zdrowsze korzyści.

Taco Salad

Sałatka taco pierwszy powstał w 1960 roku, kiedy po raz pierwszy pojawił się w Stanach Zjednoczonych jako danie inspirowane dania kuchni meksykańskiej. Taco sałatki składa się głównie z muszli tortilla wykonane ze smażonymi mąki, która jest wypełniona z sałatą, serem i pomidorami. Ponadto, dipy i sosy jak guacamole, kwaśną śmietaną i sosem taco są również dodawane do sałatki taco. Ukończenie tej sałatki jest trochę mielonej wołowiny, a czasem jest rozdrobnione, przyprawiony kurczak, wraz z bazy grillowana. Jedna porcja sałatki taco pochodzi z 279 kalorii i prawie 24 węglowodanów. Oba te numery drastycznie wzrośnie, gdy wykańczać swoje taco sałatki z sosem albo taco, guacamole i kwaśną śmietaną.

Taco

Taco jest danie meksykańskie, które jest znane na całym świecie. Pszenicy lub kukurydzy tortilla jest gorąco wokół nadzienia, które zwykle składa się z wołowiny, sera, warzyw, kurczaka, owoców morza, awokado, salsa, kolendry, guacamole, sałaty, cebuli i pomidorów. Tacos stały się tak popularne w dzisiejszych czasach, że wraz z tym popularności przychodzi dobry wybór różnych tacos. Istnieje tacos miękkie powłoki, tacos trudno powłoki, rybne tacos - lista jest dość rozległy. Jeden duży taco jest bardzo niezdrowe dla Ciebie w sumie 571 kalorii i 41 węglowodanów obecnych w jednej takiej porcji. Jest też więcej sodu - więcej niż 1000 mg - niż w porcji sałatki taco jeden. To może brzmieć jak taco jest wyraźnie bardziej niezdrowe niż sałatka taco, ale ze wszystkimi dodatkami, które można dodać do sałatki taco, dwa wyjdzie bliżej w wartości odżywcze, niż można się spodziewać.

Lepszym rozwiązaniem?

Taco sałatki mogą wydawać się zdrowsza opcja dla Ciebie, jeśli porównać go do zwykłego taco, ale są inne rzeczy do rozważenia, a mianowicie polewa i sosów. Dodawanie guacamole, kwaśną śmietaną lub sosem taco szybko zwiększyć liczbę kalorii i węglowodanów do punktu, gdzie taco sałatki jest prawie żadnej zdrowsze niż zwykły taco. Jeśli pominąć te dodatkowe dodatków, jednak sałatki taco będzie zdrowsze niż taco, ale większość ludzi dodać te sosy, ponieważ taco sałatki smakuje zbyt gładkie, bez ich obecności.