grsail.com

Czy przewodniczący masaż porządku w czasie ciąży?

Czy przewodniczący masaż porządku w czasie ciąży?


Ciąża może siać spustoszenie w organizmie kobiety, powodując wiele kobiet w ciąży cierpi z powodu wielu różnych bóle. Ból pleców wynika ze zwiększonej macicy jest jedną z najczęstszych dolegliwości ciąży według KPA Położnictwa i Ginekologii. Niektóre kobiety w ciąży starają się złagodzić ból lędźwiowego i miednicy, tylną dwóch głównych rodzajów bólu pleców, masaże krzesła.

Ciąża Krzesło masaż Przegląd

W masażu krzesło, klient ciąży siedzi w ergonomicznie zaprojektowanym krześle, które oferuje wyściełany resztę twarzy i wyściełane resztę w klatce piersiowej. Ciężarna kobieta pochyla się do przodu, aby otrzymać masaż z pozycji siedzącej, ale podparciu.

Dlaczego jest wybierane z Kobiet w Ciąży

Podczas gdy istnieją konkretne masaże prenatalne, wymagają one specjalnie zaprojektowane tabele i systemy poduszki, które zostały zbudowane do obsługi klienta, która jest w ciąży leżącego w dół. Wiele masażyści nie mają tego sprzętu, a nawet jeśli to robią, niektóre kobiety w ciąży znaleźć stoły niewygodne lub są po prostu w stanie wspiąć się na nich.

  • Masaże krzesełkowe są idealne do samoświadomych kobiet w ciąży, które nie chcą, aby położyć na stole i którzy chcą pozostać ubrani.
  • Ten rodzaj masażu jest typowo olej lub balsam-wolne, więc może to być dobrym rozwiązaniem dla klientów, którzy mają nadwrażliwy węch powodu hormonów ciążowych.
  • Masaże krzesło zwykle tylko trwa około 30 minut i jest więcej czasu i opłacalny niż inne rodzaje prenatalnych masaże.

Masaż trymestrze

Podobnie jak inne prenatalnych masaże, wielu masażystów nie da masaż krzesło w pierwszym trymestrze ciąży, lub pierwsze trzy miesiące, w ciąży. Wynika to z nieco większym ryzykiem poronienia w pierwszym trymestrze niż drugi i trzeci trymestr.

Korzyści zdrowotne

Zgodnie z Mayo Clinic, masaże ciąży podane przez certyfikowanych prenatalnych masażystów może być bardzo skuteczne w leczeniu bólu pleców w czasie ciąży. Amerykańskie Stowarzyszenie Ciąża informuje, że prenatalne masaże mogą pomóc złagodzić bóle mięśni i stawów, zmniejszają objawy depresji i zmniejszyć lęk.

Potencjalne zagrożenia związane z Masaże Ciąża Chair

Wiele z ryzykiem prenatalnych masaże krzesła są takie same, jak ryzyko związane z innymi rodzajami masaży ciąży. Jednak jednym z głównych zagrożeń dla-leżenia prenatalnej masażu jest pozycja ciała, które nie jest czynnikiem w fotel do masażu. Ponadto, zaleca się, że masażyści nie używać tkanek głębokich uderzeń masażu na nogach kobiety w ciąży, ponieważ może to powodować skrzepy krwi. To nie jest typowy problem: masaż w fotelu.

Inne środki ostrożności i zagrożenia dla dowolnego masażu ciążowego zawierać następujące:

  • Dla certyfikowanych terapeutów masażu prenatalne mogą nie wiedzieć, jak rozwiązać obszarów wrażliwych lub w pracy z konkretnych bólów związanych z ciążą.
  • Niektóre punkty nacisku na nadgarstkach i kostkach może stymulować mięśnie miednicy i może spowodować przedwczesny poród, dlatego należy unikać.
  • Kobiety, które mają ciąż wysokiego ryzyka, nadciśnienie indukowane ciążą (stan przedrzucawkowy), lub miały poprzedniej przedwczesnego porodu powinien uzyskać zgodę swojego lekarza przed udaniem się do każdego rodzaju masażu. Prenatalnego

Skuteczna bólu dla ciąży i po ich zakończeniu

Masaże Ciąża krzesło może pomóc złagodzić ból i uczynić długie dziewięć miesięcy trochę bardziej przyjemne. Niektóre kobiety nawet wynająć swoje masażystów być pod ręką w czasie porodu. Jednak zawsze należy skonsultować się z lekarzem lub położną przed rozpoczęciem tego rodzaju alternatywnego leczenia bólu.