grsail.com

Czy My Tiffany bransoletka Majątek

Czy My Tiffany bransoletka Majątek
Czy to jest prawdziwe, czy podróbka?

Jeśli znajdziesz się w wątpliwość - to mój Tiffany bransoletka prawdziwe? - Trzeba kilka wskazówek na temat ustalenia jego autentyczności. Istnieje wiele replik pływających wokół, które twierdzą, że są prawdziwą okazją, podczas gdy w rzeczywistości nie są. Jeśli kształcić się na tym, co cię szukać może uniknąć kończy się fałszywy.

Czy My Tiffany bransoletka prawdziwe?

Tiffany & Co jest znane z wysokiej jakości elementów. Bransoletki Tiffany są popularne wśród kobiet i są bardzo pożądane. Istnieje również wiele imitacji i fałszywych sztuk i więcej nadal produkowane. Wysoki popyt na biżuterii Tiffany jest powodem, a wielu nie chce zapłacić cenę, że przyszedł wraz z tych elementów jakości. Istnieje kilka sposobów, aby określić, czy bransoletki jesteś zainteresowany jest autentyczne Tiffany.

Zapoznaj się z następującymi wskazówkami:

 • Biżuterii Tiffany & Co jest w ich podpisów trochę turkusowym polu. Pochodzi z torbą aksamitna sznurek wewnątrz pudełka i jest wykończony białym satynową tasiemką. To jest tylko opakowanie, które jest używane przez Tiffany. Jeśli chodzi w coś innego niż to, że jest czerwona flaga, że ​​biżuteria jest fałszywy.
 • Tiffany nie ma sprzedaży, nie dyskontuje swoje kawałki. Nie są tam wylotu sklepów. Jeśli transakcja otrzymujesz wydaje się dobre, aby było prawdziwe, to prawdopodobnie jest.
 • Wszystko Tiffany biżuteria jest wykonana w USA. To nie jest produkowany w Chinach lub w innym kraju.
 • Tiffany lutowanie linki na swoich kawałków. Nigdy nie są ściśnięte razem. Jest prawie niemożliwe, aby powiedzieć, gdzie zaczyna się lub kończy, ponieważ związek lutowania jest bardzo płynne i precyzyjne.
 • Każdy biżuterię jest oznakowana Tiffany & Co i znak metalu. Niektóre przykłady obejmują Tiffany & Co. 925 lub T & Co. 925. Niektóre elementy mogą być oznaczone datą handlową, jak również.
 • Tiffany tag bransolety wykonane są z 0,925 srebro. Oznacza to, bransoletka będzie czuć ciężki. Jeśli jesteś w stanie utrzymać bransoletkę i czuje lekki, to nie jest autentyczny.
 • Grawerowanie Tiffany jest zawsze czysty i ostry. To nie powinno być trudne do odczytania lub niewyraźne. Czcionka używana jest cienkie i precyzyjne. Jeśli czcionki widzisz jest szeroki lub niechlujstwa, należy pamiętać, że to jest fałszywe.

Jeśli nie masz pewności co do autentyczności bransoletki i nadal pyta - jest moja Tiffany bransoletka prawdziwe? - Następnie zgłosić się do sklepu i poprosić ich, aby uwierzytelnić kawałek. Możesz również porównać go do zdjęcia na oficjalnej stronie internetowej Tiffany. Powinieneś być w stanie sprawdzić, czy wygląda tak jak powinien i ma odpowiednie oznaczenia.

Pamiętaj, że Tiffany & Co. używa tylko najlepszych materiałów. Nie używają fałszywych kamieni szlachetnych lub metali gorsze. Używają złoto, srebro i platynę w swoich projektach. Metal nie jest galwanicznie lub wypełnione.

Popularny Tiffany Bransoletki

Jeśli są Państwo zainteresowani w autentycznym bransoletka od Tiffany & Co., niektóre popularne style są następujące:

 • Powrót do Tiffany Serce Tag Charm Bransoletka jest zrobione ze srebra i mierzy 7,5 "długo. Jest on wyceniony na 210 dolarów.
 • Powrót do Tiffany Serce Tag Przełącz bransoletka w wykonane ze srebra. Jest 8 "długo i kończy się przełącznik, który jest z wygrawerowanym słowa Tiffany & Co. To jest wyceniony na 290 dolarów.
 • Tiffany & Co Bangle jest zarówno elegancki i ponadczasowy. Odbywa się to w srebro. Chodzi w medium, które pasuje nadgarstków aż 6,25 "lub w duży dla nadgarstków do 6,75". Poza bransoletka jest gładka i góry wygrawerowano Tiffany & Co. To kosztuje 325 dolarów.
 • T & Co. Disc urok i bransoleta jest ulubionym cały czas. Urok ma czarny lakierowany i jest wykonana ze srebra. Bransoletka wykonana jest z okrągłych ogniw i jest wykonane ze srebra. Urok i bransoletka są sprzedawane oddzielnie. Urok jest wyceniony na 115 dolarów i bransoletka na 130 dolarów.

Zakończenie Myśli

Czy mój Tiffany bransoletka prawdziwe jest pytanie, które wiele osób może się pytać samych siebie. Przed dokonaniem zakupu z innego źródła niż Tiffany, sprawdzić kilka prostych wskazówek, które pomogą Ci określić, czy otrzymujesz prawdziwy rarytas.