grsail.com

Czy My Chihuahua ciąży

Czy My Chihuahua ciąży

Zakład Logiki Stosowanej użytkownik zajmuje się emocji i obaw ewentualnej ciąży psa. Podziel się swoją historią.

Czy My Chihuahua w ciąży?

Witaj,

Mój Chihuahua jest około ośmiu-miesięcy-stary i w sezonie. Ona związała się z innym psem dwa razy, i zastanawiam się, czy ona jest w ciąży. Ona stała się bardzo czuły się ze mną, a jej sutki wystają trochę, ale to było tylko osiem dni, od kiedy zamknęli ją z tym psem.

~~ Nery

Ekspert Odpowiedz

Witaj Nery,

Nie mogę powiedzieć na pewno, jeśli pies jest w ciąży, ale lepiej byłoby dla niej, gdyby nie była. Osiem miesięcy jest po prostu zbyt młoda dla każdego psa do hodowli, ale Chihuahua mają trudny czas dostarczając w najlepszych okolicznościach od głowy szczeniąt są tak duże. Ona nie jest jeszcze zakończony dojrzewania, i mogłaby mieć większe problemy utrzymywania i dostarczania miot.

Myślę, że byłby to dobry pomysł, aby zabrać ją do weterynarza, aby jego / jej profesjonalnej opinii, czy ona powinna mieć prawo do dostarczenia miot w tym czasie. Lekarz weterynarii może podać jej hormonów strzał aby przerwać embrionów, czy jest to naprawdę konieczne.

Mam nadzieję, że wszystko się najlepiej.

~~ Kelly

Odwiedzający Śledź górę

Czy możesz mi powiedzieć, kiedy Chihuahua jest uważany dorosłych?

Chciałbym również wiedzieć, jakie są jej szanse bycia w ciąży, ponieważ dwa psy przywiązane. Rozumiem, że remis nie gwarantuje ciąży. Naprawdę jestem przeciwko aborcji w jakiejkolwiek formie, włącznie z moim dzieckiem Chi, więc możesz mi pomóc?

Ekspert Śledź górę

Psy do zabawy można zwykle uważane dojrzałe około dwunastu do piętnastu miesięcy. Ponieważ wiele suki mają swój pierwszy sezon od sześciu do ośmiu miesięcy życia to zazwyczaj umieszcza drugi sezon po raz psy uważane są za osoby dorosłe. Co do zasady, większość hodowców będzie poczekać do drugiego sezonu, zanim hodowli suka po raz pierwszy.

Wyjątkiem od tego scenariusza byłby przypadek, gdy suka nie miała swój pierwszy ciepła aż była letnia.

Chociaż nie jest to zagwarantowane, powiedziałbym, że jest co najmniej pięćdziesiąt procent szans Chihuahua może być w ciąży. Rozumiem twoje uczucia o przerwaniu miot. Alternatywą byłoby pozwolić jej iść do przodu w ciąży, oglądać ją ściśle w czasie dostawy i pęd ją do weterynarza przez cesarskie cięcie, czy ona nie jest w stanie wcisnąć szczeniaki się.

To byłby dobry pomysł, aby omówić ten scenariusz się z lekarzem weterynarii przed czasem, ponieważ Chihuahua'S są dość wrażliwe na środek znieczulający. Mówię z doświadczenia, że ​​był przez pięć C-sekcji z moich Chi suk na przestrzeni lat.

Powodzenia i trzymać nas dydaktyczna.

~~ Kelly

Myślę, że ona jest w ciąży Might

Sutki mojej Chihuahua nie spadły po jej ciepła. Oni rzeczywiście poczuć się jak są guzki pod nimi.

Czy to jest normalne, czy jest to coś być zaniepokojeni? Nie jestem pewien, czy ona jest w ciąży, ale wykazały inne objawy, takie jak zmiany w jej apetytu i działając bardziej czule. Wydaje sleepier niż zwykle, ale myślałem, że tak się nie stało, aż w późniejszym okresie ciąży. Czy to możliwe, wszystkie mogła pokazać te znaki zaledwie dwa tygodnie po ich hodowli?

Mam zamiar zabrać ją do weterynarza, aby ją sprawdził 30 dni po hodowli, czy ona jest w ciąży.

Ekspert Odpowiedz

Tak, to wszystko są oznaki, że może być twój Chihuahua ciąży, ale lekarz weterynarii będzie mógł powiedzieć na pewno.

Należy właściwie zabrać ją do weterynarza, w 28 dni po hodowli. Lekarz weterynarii dotknąć ją czuć embrionów w rogach macicy. Po 28 dniach, rogi puchnąć i to nie jest możliwe, aby znów poczuć szczeniaki, dopóki są one znacznie większe.

Na razie traktować ją tak, jakby ona jest w ciąży, i zaofiarować dodatkowe jedzenie, jeśli ona będzie go jeść. Bądź ostrożny pozwalając jej skoczyć z mebli, ale biorą ją na codzienne spacery wokół bloku, aby utrzymać ją dobrze nastrojony.

Najlepsze życzenia ~~ Kelly

Więcej Ciąża-Podobne pytania

  1. Myślę, że moja Chihuahua jest prawie trzech tygodni ciąży, a ona odmawia jedzenia jej pies jedzenie i rzuca się w godzinach porannych. Czy to normalne w tym momencie w ciąży?
  2. Znajomy powiedział mi, aby uzupełnić ją Nutri-Cal. Czy to w porządku, aby dać jej to?
  3. Ona zdaje się chcieć makaron kiedy gotować. Potrzebuję porady na temat tego, co może ją nakarmić.
  4. Czy mogę używać kołnierz pcheł na nią, a ona jest w ciąży?
  5. Mój Chi chce również wiele uwagi, a ona skacze w górę iw dół, aby je zdobyć. Czy to jej i szczeniąt boli?

Chcę również powiedzieć, dziękuję za zawsze odpowiedzi na moje pytania, bo wiem, że mam ich sporo. Ja po prostu nie chcę popełnić żadnych błędów z mojego maleństwa, a ja już jestem zdenerwowany ciąży. Dziękujemy za pomoc ~~ Nery

Ekspert Odpowiedz

Cieszę się pomóc. Pozwól mi rozwiązać swój jednego pytania o jeden.

  1. Niektóre suki mają silniejszą reakcję na hormonów ciążowych niż inne, a to wpływa na wysokość nudności i utrata apetytu, którego doświadczają. To normalne, do pewnego stopnia, ale jeśli nie jest ona w ogóle cokolwiek jeść i można zauważyć znaczny spadek masy ciała, trzeba mieć lekarza weterynarii spojrzeć na nią.
  2. Nutri-Cal jest doskonałym uzupełnieniem i użyłem go na własnych psów. Śmiało i dać jej zgodnie z instrukcją na etykiecie.
  3. Jeśli chce makaron niech go jeść, ale nie daje jej sos pomidorowy. Naturalne jedzenie dieta jest często o wiele bardziej zdrowe niż kubeł handlowej. Możesz zagotuj z jagnięciny lub wołowiny ziemi i połączyć je z makaronu dla niej. Zapewni to białka, tłuszcz i węglowodany. Proponuję przeczytać nasze artykuły na temat Jak gotować dla swojego psa, Natural Dog Food Mieszanki paszowe i tworzenia własnych Dog Food. Myślę, że się przydadzą.
  4. Czytaj etykiety na każdym kołnierz pcheł rozważyć użycie. Należy powiedzieć, czy to jest bezpieczne w ciąży psa.
  5. Podskakują w górę iw dół, nie musi powodować Chi stracić szczeniaki, ale byłoby lepiej, gdyby tego nie zrobił zbyt wiele. Daj jej uczucie, że chce jak jesteś w stanie.

Mam też jeszcze jedną sugestię, myślę, że można znaleźć korzystne. Czy masz relacje z hodowcą dostałeś swoją sukę z? Byłoby dobrze mieć kogoś w pobliżu, kto ma doświadczenie w hodowli i można spojrzeć na swojej Chi, jeśli coś nie wydaje się dość dobrze. Miałem hodowcy / mentora, kiedy dopiero zaczynasz, a ja nauczyłem się tak wiele od niej. Myślę, że to pomoże Ci poczuć się mniej obaw o pregnancy.Thanks na pytania, a ja jestem tutaj, jeśli potrzebujesz mnie.

~~ Kelly

Odwiedzający Śledź górę

Czy zdarza Ci się mieć obraz tego, co smoczki i sromu w ciąży Chihuahua powinna wyglądać w pierwszych tygodniach ciąży? Ostatnie dwa smoczki mojego Chi wyglądają bardziej rozwinięte niż inne.

Dzięki ~~ Nery

Ekspert Śledź górę

Witam Nery,

Niestety, nie mogłem znaleźć dobre zdjęcie dla Ciebie, ale to brzmi jak twój Chihuahua przebiega normalnie. Tylne smoczki zazwyczaj rozwijają się szybciej i zazwyczaj skończyć przewożących więcej mleka niż inni. I nie martw się o tej kwestii dalej, ponieważ praktycznie dba o siebie. Weź Chi w celu weterynarza na jej 28 dzień i niech weterynarz dotknąć ją, czy ona jest naprawdę w ciąży. Do tego czasu dostarczenia jej dobrego odżywiania i niech natura zająć się resztą.

Najlepsze życzenia ~~ Kelly