grsail.com

Czy mogę Ubezpiecz dla moich zakładów straty?

Czy mogę Ubezpiecz dla moich zakładów straty?

W ogóle, agencja ubezpieczeniowa lub firma nie ubezpieczy Cię przed stratami zakładów. Uważają one, że tego typu ubezpieczenia, zbyt wysokie ryzyko.

Potencjalne straty

Firmy ubezpieczeniowe zapewnienie konsumentom ochrony przed nieoczekiwanymi stratami. Przed wydaniem politykę, ich oceny możliwości momentu zaistnienia zdarzenia, przeciwko którym polityka chroni. Obejmuje to kompleksową analizę danych, historii imprezy i rozważenie rodzaju ochrony konsumentów szuka. Jeśli firma uważa, że ​​prawdopodobieństwo wystąpienia zdarzenia jest niskie, co sprawia, że ​​jest mało prawdopodobne, że będą musieli płacić do konsumenta, będą wydawać politykę. Konsument płaci za politykę, która określana jest jako "premium". Jeżeli straty występują, mogą one również zapłacić określoną kwotę pieniędzy z własnej kieszeni, zanim wejdzie w życie polityki; to się nazywa "odliczyć".

Firmy ubezpieczeniowe są w biznesie, aby zarabiać pieniądze. Zasadniczo, ważą ryzyko ich potrzeby płacić konsumenta wobec swoich dochodów z polityki. Są one mało prawdopodobne, aby wydać polityki za nieuzasadnione ryzyko.

Zakłady Straty Ubezpieczenie

Zakłady dowolnego typu umieszcza pieniądze na ryzyko. Niezależnie od umiejętności, wiedzy i doświadczenia, za każdym razem gdy postawisz ryzyko utraty go. Nie ma gwarancji, że wygrasz i, w rzeczywistości, takie gwarancje mogą być niezgodne z prawem.

Z tego powodu większość firm ubezpieczeniowych nie będzie ubezpieczyć swoje straty zakładów. W tym celu będzie wymagać od nich, aby rozważyć ryzyko zagrożenia. W szczególności, będą musieli określić prawdopodobieństwo, że wygrasz i nie ponieść straty. Ponieważ nie ma gwarancji, że będzie nadal wygrywać i nie ponosi żadnych strat, ryzyko jest zbyt wysokie.

Mimo, że firmy ubezpieczeniowe zawsze zakładają pewien poziom ryzyka, kiedy wydać polityki, ryzyka te są z natury bardziej wymierne i przewidywalne niż związane ze stratami zakładów. Na przykład, firma ubezpieczeniowa może przewidzieć prawdopodobieństwo huragan uderzy wybrzeży Florydy i szkód, które huragan spowoduje do domu wycenione na $ 250,000. Firma jednak nie można przewidzieć prawdopodobieństwo twojej przegranej 250000 dolary zakładów, niezależnie od tego, jak wiele dowodów masz i jak długo to było od ostatniego przegrał zakład. To jest to, co sprawia, że ​​brak strat zakładów niedopuszczalne podstawą do polisy ubezpieczeniowej.

Ilość dowodów masz o historii zakładów, jest bez znaczenia. Jest tak, ponieważ nie ma sposobu przewidzenia, że ​​wcześniejsze trendy będą kontynuowane. Możesz stale umieszczone udane zakłady w ciągu ostatnich pięciu lat, ale nie wiadomo, czy ta passa pozostanie sam w krótkim i długim okresie.

Wreszcie, firma ubezpieczeniowa nie może kontrolować swoje straty zakładów. Stratę, jak jeden spowodowane przez huragan, firma może kontrolować, ile spędza poprzez ustalenie, które objęte są straty i ile konsument musi zapłacić, zanim polityka wchodzi w życie. W tym przykładzie, spółka zarządza ich straty. W zakładach, jednak nie ma sposobu, aby kontrolować, ile postawić w określonym czasie. Oznacza to, że mogą być wymagane do zapłaty pełnej kwoty swojej polityki, nie mogąc dochodzić żadnej kontroli nad sytuacją.

Alternatywy dla Ubezpieczenie straty Zakładów

Chociaż nie można ubezpieczyć swoje straty zakładów, można ubezpieczyć innych swoich aktywów. Ogólnie rzecz biorąc, nie można nic na które składają osobiście ubezpieczyć wyłącznie gotówki, takich jak konta bankowe inwestycji lub. Można jednak zapewnić materialnej własności, takich jak samochód, łódź, lub mienia.

Można rozważyć ubezpieczenie kawałek majątku na pokrycie straty zakładów. Aby odzyskać od polityki, ubezpieczone mienie musiałby utrzymać pewne uszkodzenia lub całkowicie zniszczone. Nie można uszkodzić nieruchomość samodzielnie bez anulowania polityki.