grsail.com

Czy masz okres i nadal być w ciąży?

Czy masz okres i nadal być w ciąży?


Czy masz okres i nadal być w ciąży? Jest mało prawdopodobne, ale może wystąpić krwawienie w pewnych sytuacjach. W niektórych przypadkach, plamienia ma powodu do obaw, ale to jest zawsze dobry pomysł, aby porozmawiać o swoich doświadczeniach z lekarzem.

Krwawienie i Ciąża

Niektóre kobiety mogą myśleć, że mają swój okres po ciąży, ale wydzielina jest inna. Jeśli próbujesz zajść w ciążę i masz objawy regularnego cyklu miesięcznego, jesteś najprawdopodobniej nie ciąży. Pierwszym krokiem jest, aby rozważyć kilka scenariuszy, które mogą spowodować, aby mieć plamienie lub rozładować podczas ciąży.

Wszczepienie Krwawienie

To może być łatwo pomylić implantacji krwawienia z okresem bardzo lekkiej. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli wydają się mieć nieregularne cykle miesiączkowe, lekkie, ponieważ wyładowania implantacji może towarzyszyć niektórych objawów okresu, w tym niewielkim skurcze, wzdęcia, a także niektóre z objawów zespołu napięcia przedmiesiączkowego, w niektórych przypadkach.

Krwawienie implantacji nie jest krótki cykl menstruacyjny, ale wynik zapłodnionego jaja dołączenie do błony śluzowej macicy w ramach koncepcji. Niekiedy proces powoduje powstawanie małych ilości krwi jest odprowadzane od macicy składa się z krwią.

Ten typ wyładowania jest wczesna ciąża objawem i ważne jest, aby pamiętać, że plamienie występuje przed spodziewać się, że miesięczny cykl. Jeśli wystąpi krwawienie, które występuje po spodziewać swój czas i masz inne objawy ciąży, skontaktować się z lekarzem jak najszybciej. Wszczepienie występuje zazwyczaj około jeden tydzień przed oczekiwanym swój okres.

Problemy Ciąża i krwawienia

Kobiety, które doświadczają ciężkiego krwawienia, skurcze i inne objawy cyklu miesiączkowego, gdy są w ciąży powinny skontaktować się z natychmiastowym ich lekarzy. Plamienia w czasie ciąży może być znak, że może być problem, zwłaszcza jeżeli rozładunek jest ciężki i jasnoczerwony kolor.

Krwawienie może być znak, że kobieta jest o ciąży pozamacicznej, w którym łączy się z jaj powierzchni innych niż macicy. Spotting występuje zazwyczaj z dużym bólem, w przypadku ciąży pozamacicznej. Krwawienie może również wystąpić w przypadku ciąż molowych, w którym niewielki lub nie ma tkanki płodu występuje. Ból i krwawienie wskazują na to poronienie, tak więc ważne jest, aby skontaktować się z lekarzem, jeśli wystąpi krwawienie, kiedy wiesz, że jesteś w ciąży.

Czy masz okres i nadal być w ciąży

Czy masz okres i nadal być w ciąży? Dr Peter HR Roberts odpowiada na pytanie, przypominając nam, jak działa cykl menstruacyjny. Dr Roberts jest dyrektor medyczny położnictwa i ginekologii w Providence Portland Medical Center, który dostarcza cennych informacji na ten temat.

Zasadniczo, rozwój płodu potrzebuje krwi i składników odżywczych w macicy, jak rośnie. Jeśli zapłodnienia, jaką przywiązuje się do błony śluzowej, które mogą wyniknąć w jakimś różowym lub brązowe plamienia w niektórych przypadkach. Jeśli nie zapłodnione jaja, to jest uwalniany razem z resztą wykładziny w cyklu menstruacyjnego. Jest wysoce prawdopodobne, że masz okres, gdy jesteś w ciąży, ponieważ osłona domu zarodka.

W przypadku ciąży pozamacicznej, jajko nie przywiązują odpowiednio do błony śluzowej, dzięki czemu można mieć okres. To wydaje się być tylko okoliczności, w których masz okres, gdy jesteś w ciąży, ponieważ zarodek nie jest przyłączona do podszewki, że składa się na cykl menstruacyjny.

Wniosek

Popularne konsensus jest, że nie można być w ciąży i nadal masz okres. Jest tak, ponieważ korpus musi krew i składniki pokarmowe w macicy na rozwijający się płód. Obecność ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej (hCG), hormonu zmniejsza prawdopodobieństwo, że termin zostanie poczęte, a także od hormonów zatrzymuje owulacji powstawaniu.

Ważne jest, aby pamiętać, że można zajść w ciążę podczas mają swój okres w niektórych rzadkich sytuacjach. Czy masz okres i nadal w ciążę? to inna kwestia całkowicie.

,