grsail.com

Czy kot Pchły Ugryź ludzi?

Czy kot Pchły Ugryź ludzi?
Czy twój kot daje pchły?

Właścicieli zwierząt domowych, którzy zastanawiają się, "Czy kot pchły gryzą ludzi?" będzie rozczarowany, aby dowiedzieć się, że odpowiedź brzmi tak. Rzeczywiście, kocie pchły może gryźć ludzi. Co więcej, często robią, dlatego właściwe jest eksterminacja pcheł istotne krokiem w każdy właściciel zwierzaka walce z kocich pcheł.

Czy kot Pchły Ugryź ludzi?

Szanse są, większość ludzi pyta: "Czy kot Pchły Ugryź ludzi?" Zauważyłem kilka małych jasnych czerwone plamy uruchomione w górę iw dół ich rąk lub nóg. To wydaje się więcej niż przypadkowe, ponieważ ich kot został zarysowania sporo niedawno. Co więcej, nie ma wątpliwości co do tego, czy kotek ma pchły, bo widziałam malutkie zwierzątka uruchomione przez ich futro kota. Czy te same brzydkie pchły być odpowiedzialny za swoje dermatologicznego niebezpieczeństwie?

Wiele zwierzęta, które mają dostęp z zewnątrz nabędzie czas pchły do ​​czasu. Psy mogą się pcheł, jak i koty, ale co ciekawe, najczęściej pcheł znaleźć na psy faktycznie pcheł kota. Pchły psów są odpowiedzialni jedynie za około pięć procent przypadków staroci, więc to sprawia, że ​​kot pchły największym wrogiem obu właścicieli psów i kotów.

Ukąszenia pcheł kot może stać się bardzo uciążliwe dla ludzi, którzy mają alergie ugryzień owadów. W takich przypadkach, małe czerwone plamy spowodowane przez pchły nasilać się w duże czerwone kopce, które mogą nawet stać się zarazić. Jest rzeczą oczywistą, że trzeba coś zrobić, aby naprawić sytuację, ponieważ pchły są najczęściej powtarzającym się problemem.

Pozbyć pcheł

Istnieją różne podejścia do walki problem pcheł, ale właściciele zwierząt powinni być świadomi, że prawdziwy problem pcheł nie znajduje się na kota. Tylko są obecne na kota niewielki procent pchły, które atakują swoje ręce i nogi. Zamiast tego, dywan, dywany, meble, a nawet pościel oprócz trawników na zewnątrz są prawdziwymi winowajcami mieszczące te pchły. Jakby sama idea takiego nie pcheł zaludnionego tyle niepokojące, pchły kał również. Flea odchodów wygląda jak małe czarne kropki lub ziarenek piasku, a znajdziesz ten "brud" wszędzie, jeśli nie spotkać się z pchłami głową.

Będziesz pierwszy chcą traktować kota z leczenia pcheł, z jednoczesnym leczeniu swój dom i ogród. To może być nieco skomplikowane, bo nie tylko trzeba się martwić o żywych pcheł, będzie trzeba także czuwać nad jaj pcheł leżały na swoim zwierzakiem. Jaja te ukrywają się w dywany i pościel. Łatwe szybkie poprawki jest wezwać exterminator który może spryskać powierzchnię wewnętrzną i zewnętrzną, ale leczenie nie wystarczy. To trwa tydzień dla jaj do wylęgu, więc będziemy chcieli, aby zaplanować kilka kolejnych wizyt.

W swoim domu, będziemy chcieli, aby dokładnie odkurzyć i oczyścić swoje zasłony i pościel. Wszelkie miękkie ciepłe miejsce, które wydaje się być przychylnie nastawieni do pcheł powinny być podejrzany, a więc oczyścić. Jeśli jesteś naprawdę zrób-to-sam rodzaj osoby, CatsofAustralia.com opublikowała doskonały artykuł na temat właściwego dla pcheł eksterminacji właścicieli zwierząt domowych. Proces ten musi być wykonane z najwyższą starannością, ponieważ po zakończeniu niechlujnie, będzie koniec z powrotem do punktu wyjścia. Ważne jest również, aby pamiętać, że ukąszenia pcheł na temat użytkownika lub swojego zwierzaka nie są nieszkodliwe. Nadmierne ukąszenia mogą powodować anemię u zwierząt domowych, i nie zapomnij, że pchły często żywić własne pasożyty, a nawet może rozprzestrzeniać tasiemca!

Musisz ciężki odkurzacz obowiązek zająć resztę sierść i pcheł, że resulst od zachwaszczenia. Jeśli możesz sobie na to pozwolić, Dyson zwierząt jest jednym z najlepszych na wdychanie wszystko z domowych włosy do trwałych cząstek stałych. Odkurzanie często z maszyną jakości w trakcie i pomiędzy eksterminacji chemicznych jest twoja druga linia obrony.

Jeśli nie jest to Twoja pierwsza bitwa o kocie pchły, można też rozważyć ograniczając kotka do wewnątrz pomieszczeń. Wielu hodowców kotów nie sprzedaje kociąt do domów, które promują bezpłatne roamingu zwierzęta, więc nie będzie osamotniony w swoich wysiłkach.

Przeciążenie chemiczna

Bądź przygotowany, czy bombardują domu samodzielnie lub wynajęcie exterminator do rozpylania dół zaatakowanych obszarów, do czynienia z dużą ilością środków chemicznych. Istnieją naturalne środki owadobójcze, ale trzeba przedyskutować z Exterminator, które opcje są skuteczne przeciwko pchłom. Niezależnie od tego, należy wietrzyć domu po zagładzie, aby ułatwić oczyszczenie swoje powietrza.