grsail.com

Czy Cardio lub trening siłowy Lepiej dla Weight Loss?

Jeśli chodzi o utratę wagi, nie wszystkie ćwiczenia są sobie równe. I choć zdrowe wykonywania rutynowych zawiera szereg posunięć, niektóre działania są znacznie bardziej wydajne niż inne na spalanie kalorii. Jest to kluczowe znaczenie, ponieważ tylko "trick" do topienia tłuszcz spala więcej kalorii niż jesz - i biorąc pod uwagę trzeba pochodni 3500 kalorii stracić tylko jeden funt, wybór ćwiczenia mogą mieć duże znaczenie dla przyspieszenia lub opóźnianie wyników.

Czy Cardio lub trening siłowy Lepiej dla Weight Loss?

Moc cardio

W niedawnym badaniu czele wydziału w Duke University Medical Center, ćwiczenia układu krążenia wykazano spalić najwięcej kalorii i przebija trening siłowy dla utraty wagi. Uczestnicy badania zostali przydzieleni do jednej z trzech grup: grupy cardio, grupy ciężarów, lub cardio i siłowych grupy, która pracowała dwa razy tak długo, jak każdy inny.

Okazało się, że cardio grupa, która przede wszystkim wypracowane na bieżni lub maszyny eliptyczne, stracił równą ilość masy i tłuszczu jako grupy cardio-plus-wagi, pomimo krótszego czasu treningu. Wagi-jedyna grupa straciła najmniejszą ilość masy.

Trening interwałowy

Do poważnego spalanie kalorii, pompa cardio rutynowe z treningu interwałowego. Czy to poprzez wykonywanie w umiarkowanym tempie przez kilka minut, będzie w pełnej pary na krótszy okres, a następnie powrót do umiarkowanego tempa odzyskać przed powtórzeniem cyklu.

Jedno z badań wykazało, że mężczyźni, którzy delikatnie cyklicznie na rowerze stacjonarnym przez cztery minuty, sprint do przeróbki na 30 sekund i powtarzać przez pięć odstępach czasu w każdym intensywności spalić 200 kalorii więcej niż zwykle w ciągu 24 godzin po ich treningu.

Możesz robić trening interwałowy na rowerze, maszyny eliptyczne, StairMaster lub innego sprzętu cardio, lub możesz po prostu alternatywne spacer czy jogging interwały z prowadzeniem lub sprint nich.

Muscle Building

Mimo, że wagi, pompek i chin-ups, nie będzie można umieścić na dobrej drodze do utraty wagi, trening siłowy jest nadal ważne dla kontroli wagi. Podczas budowania mięśni, skutecznie zwiększyć tempo przemiany materii, ponieważ większe mięśnie spalają więcej kalorii, nawet podczas snu.

Wszyscy naturalnie traci masy mięśniowej wraz z wiekiem, a to jest duża część spowolnienia metabolizmu, że pochodzi z wieku średniego. Przy regularnym treningu siłowego, możesz pomóc dojść do siebie metabolizm niemrawo i zapobiec przyrost masy ciała.

Jedzenie dla Weight Loss

Mimo, że ćwiczenie jest kluczowym elementem każdej strategii odchudzania, może tylko cię tak daleko. Zazwyczaj można wbić znacznie więcej kalorii z Twojego dnia poprzez zmniejszenie spożycia żywności niż ich pracę mecz umiarkowanym wykonywania rutynowych. Cięcia 500 do 1000 kalorii z diety sprawi, że straci 01:59 funtów tygodniowo; używać ćwiczenia na zwiększenie wyników i promocji zdrowia.

Jeśli liczenia kalorii pozostawia sfrustrowany, zamiast koncentrować się na jedzeniu chude, całej żywności. Wypełniając się na świeże owoce, warzywa do sałatek, tofu, białek jaj i całe ziarna chleba i krakersy, nie będzie miał miejsca do potrawy wysokokaloryczne, która prowadzi do przeciążenia kalorii.