grsail.com

Czy Body Mass Index Otyłość Dokładne?

Czy wskaźnik otyłości masy ciała dokładne? Jednym słowem, nie. Badania pokazują, że przez porównanie dwóch dorosłych kobiet o podobnej wysokości, wagi i BMI jeden ma dwa razy więcej tłuszczu jako drugiego. Wskaźnik masy ciała otyłość jest przypuszczać, aby zmierzyć osoby ciała tłuszcz za pomocą ich wzrost i wagę. Jest to sposób bardzo dokładny, jeżeli również mierzyć gęstość kości, masy tłuszczowej i masy mięśniowej, która różni się dla każdej osoby, czy są one slim lub otyłość. Jest metoda stosowana przez lekarzy w celu określenia procentu tłuszczu zwanej podwójnej energii absorpcjometrię rentgenowską (DXA), które można zmierzyć masę tłuszczu i beztłuszczową masę, gęstości kości i bardzo dokładny.

Czynniki do rozważenia

Skala wskaźnik masy ciała zaczęły się lata temu dla kaukaskich kobiet i mężczyzn, nie biorąc pod uwagę inny skład ciała u mężczyzn i kobiet, a tym bardziej między różnymi rasami. Wyniki osoby BMI są używane powiedzieć, co waga kategorii należą w kategoria określenia, czy dana osoba ma nadwagę, niedowagę lub w idealnej wagi. Jako przykład, kategoria, która mieści się w zakresie 18,6 do 24,9 jest w sam raz, kategoria, która spadnie poniżej 18,5 jest postrzegana jako niedowagę, a kategorią, która przypada między 25 do 29 uważa się za nadwagę (z niczego ponad 30 otyłych).

W rzeczywistości człowiek może wpaść w zakresie od 25 do 29 i nadal być szczupła i zdrowi, ale mają więcej beztłuszczowej masy i gęstości kości; odwrotnej sytuacji. Inne rzeczy, które mogą powodować wskaźnik masy ciała otyłość się niedokładne są nawodnienie państwa i kości zawartość minerałów.

Body Mass Index Otyłość vs. Tape Measure

Niektóre badania wykazały, że po prostu przez pomiar obwodu talii, ARM i noga jest lepszym sposobem na określenie, czy dana osoba ma nadwagę. Niektórzy uważają, że połączenie za pomocą BMI i centymetrem daje bardzo dokładnych pomiarów, co do osoby remontowej zdrowia.

Cytat z Narodowych Instytutów Zdrowia mówi, "większy obwód talii (powyżej 40 cm dla mężczyzn i 35 cali dla kobiet) jest związane z większym ryzykiem wystąpienia cukrzycy typu 2, nadciśnienie tętnicze, poziom cholesterolu, nienormalne i choroby serca gdy BMI wynosi od 25 do 34,9. "To wydaje się być powodem, za pomocą taśmy mierniczej w połączeniu z BMI jest zalecane.

Stając Zdrowsze

Jeśli twój wskaźnik masy ciała otyłość pokazuje się w stronę wysokiej klasy, a twoje pomiary talii zgadza, Twój lekarz powinien skierować Cię na zdrowszą dietę i rozpocząć się na regularnych ćwiczeń fizycznych. Utrata masy ciała i coraz kształt poprawi poziom cukru we krwi, ciśnienie krwi i poziom cholesterolu.

Wszyscy chcemy żyć długo i zdrowo oglądania nasze dzieci i wnuki dorastają. Dbając o nasze ciała poprzez zdrowe odżywianie i regularne ćwiczenia, będziemy zbliżyć się do tego celu.