grsail.com

Cztery sposoby, aby ozdobić ciasto Easter Bunny

Cztery sposoby, aby ozdobić ciasto Easter Bunny


Jeśli lubisz ciasto zdobienia, Easter bunny ciasta zrobić projekt zabawa. Zapoznaj się z kilka planów projektowych poniżej i dowiedz się dwa sposoby, aby ciastka w kształcie królika i jedną technikę rurociągów projekt króliczka na standardowej ciasta.

Trzy Bunny tort w kształcie wzory

Oto trzy różne wzory na ciasta wielkanocne królika, które wymagają różnym stopniu umiejętności, ale żaden z nich nie jest strasznie trudne do stworzenia. Przeczytaj wskazówki kilka razy przed rozpoczęciem i na pewno okaże się uroczą wielkanocne ciasto, które mogą służyć jako podwójne obowiązki świątecznym stole centralnym.

Cztery sposoby, aby ozdobić ciasto Easter Bunny

Easter Bunny twarzy Cake od Treats przez TriciaLee

1. Super Łatwy Bunny twarzy

 1. Piec dwa 8-calowe okrągłe ciasto warstw w smaku do wyboru.
 2. Przygotuj 12 x 18-calowy ciasto wyżywienie.
 3. Jeden kompletny warstwa będzie twarz bunny.
 4. Wytnij drugą warstwę pionowo na pół, a następnie przyciąć dno rundzie, aby dopasować je do góry twarzy Bunny.
 5. Grys ​​płaszcz twarz z buttercream, a następnie oddzielić uszy i umieść je na głowę.
 6. Grys ​​Płaszcz uszy.
 7. Dołącz końcówki gwiazdy do worka i wlać ciasto Buttercream. Obejmować wszystkie boki królika wraz całej jego twarz z gwiazdami.
 8. Złóż zarys gwiazd wokół zewnętrznych krawędzi uszu Bunny, pozostawiając obszar centrum otwarte.
 9. Wybierz różowy kolor i odcień jedzenie więcej Buttercream. Umyj końcówkę gwiazda, dołączyć go do nowej torebki i załadować go z różowym lukrem.
 10. Korzystanie z worka ciasta, rury różowe gwiazdki, aby wypełnić uszy króliczka i stworzyć nos.
 11. Ustanowienie koronki lukrecji stworzyć usta, wąsy i zarys dla oczu, a następnie rury czarne gwiazdki dla uczniów ..
 12. Dodaj ostateczną granicę gwiazd wokół całego spodu ciasta i jesteś gotowy.

2. Bunny Przyjaciele

 1. Cztery sposoby, aby ozdobić ciasto Easter Bunny

  Bunny Przyjaciele Ciasta

  Piec dwa 8-calowe okrągłe ciasto warstw, w zależności od tego, smak wolisz.

 2. Pokrycie 12 x 18 calowy ciasto wyżywienie folią zielonym.
 3. Cut jedną warstwę na pół w pionie. Włącz jedną połowę dolną stroną do góry i mróz, i położyć drugą połowę na górze, więc oba spotkania i dna cięte brzegi są wyrównane.
 4. Ostrożnie obrócić ciasto się położyć go wyciąć stronę w dół na przygotowanym ciastem pokładzie; wyśrodkować go na lewej połowie pokładzie z przodu skierowaną lekko do wewnątrz. Frost hojnie.
 5. Przedstawiamy ciasto z boku, wyciąć nacięcie w kształcie litery V, aby stworzyć jakąś definicję między tym, co stanie się głowa i ciało królika.
 6. Umieszczenia dwóch dużych pianek z każdej strony placek, aby utworzyć podstawę dla czterech łap. Dodaj jeszcze jedno ptasie mleczko z tyłu za ogon.
 7. Dołącz napiwek wielo-dołkowe do worka ciasta, i wypełnić go z buttercream oblodzenia. Praca od podstawy w górę, rozpoczyna rurociągów futerko króliczka, w całości przykrywa marshmallows i cały tort powierzchnię.
 8. Istnieją dwa sposoby tworzenia, zwisające uszy do królika. Można wyciąć kształty uszu z kart, delikatnie złożyć je na pół i włóż je na miejsce. Alternatywnie, można wyciąć uszy z walcowanej kremówki, lekko malować je różowy w środku z pasty kolorystyce i złożyć w nich na pół. Niech wyschnięcia na około godzinę i wstawić je jako spadek uszy po obu stronach głowy przy użyciu trochę świeżej lukier do pomocy kija.
 9. Włóż dwie różowe żelki na twarzy na oczy i jeden różowy cukierek dla nosa. Farba sześć wykałaczek z rozcieńczona różowym zabarwieniu pasty i wstawić trzy na każdej policzek dla wąsów.
 10. Powtórz całą procedurę z drugą warstwą ciasta, wprowadzenie tego króliczka na płycie jako przeciwieństwo lustra drugiego.

3. Zefir Bunny

Cztery sposoby, aby ozdobić ciasto Easter Bunny

Zefir Bunny Carrot Cake przez Sweet Homemade

To bardzo proste, aby udekorować ciasto wielkanocne z królika marshmallows. Wykonaj te proste wskazówki:

 1. Upiec ciasto w kształcie króliczka w patelni lub wyrzeźbić? Jeden z blachy lub okrągłych ciast.
 2. Poczekaj na ciastka do ostygnięcia, a następnie na okruchy z posmarować lukrem buttercream najlepiej.
 3. Dodać drugą, grubszą warstwę buttercream lukier raz pierwsza warstwa polewy ustawił. Jest to więc może utrzymać ciężar wszystkich marshmallows.
 4. Dodaj w szczegółach twarzy i ucha królika przed rozpoczęciem obejmujące króliczka w marshmallows. Na przykład, dodać duży różowy marshmallow do reprezentowania nos, niebieskie lub zielone żelki się oczy, i zarys różowy wewnątrz uszy króliczka jest.
 5. Umieść mini różowy waty cukrowej wewnątrz uszy króliczka i na czubku ogona.
 6. Dodaj mini białe marshmallows do reszty ciasta króliczka.
 7. Użyj cięcia czerwone lub czarne lukrecja, aby kształt litery U na ustach Bunny na szczycie marshmallows.
 8. Dodaj trzy kawałki cięte czarnej lukrecji do boków nosa króliczka za wąsy.

Jeśli ty lub dzieci pomyłki lub chcą dostosować rozstaw marshmallows, upewnij się, że odbywa się to wkrótce po zakończeniu króliczka ciasto wielkanocne. W ten sposób, że mrożenie nie skorupą i łatwiej jest naprawić wpadek.

Jak rur Bunny Rysunek na tort standardowej

Cztery sposoby, aby ozdobić ciasto Easter Bunny

Bunny Cake Topper przez Sweet Dreams

Jeśli tworząc cały tort w kształcie króliczka wydaje się zbyt wiele pracy, zawsze możesz rury Zajączek na szczycie standardowego ciasta. Praktyka na papierze wosku pierwsze, aż ci się sposób, w jaki króliczek wygląda, i jesteś gotowy, aby dodać jeden do ciasta.

 1. Korzystanie z dużą okrągłą końcówkę ciasta dekorowanie, stworzyć ciało Bunny poprzez rurociągów tłuszczu rury poziomej buttercream, który jest około trzech cali. Pamiętaj, aby użyć stały nacisk na torbie, utrzymując końcówkę w organizmie i pozwala wisienką budować grubości pragnienie jak powoli wyciągnij ją do przodu. Gdy dojdziesz do końca, zaprzestania stosowania ciśnienia i delikatnie zdjąć końcówkę.
 2. Następnie utwórz głowę w ten sam sposób. Wciśnij końcówkę lekko w górę jednego końca ciała, stosowanie nacisku na torbie pudru i zbudować zaokrąglony kopiec. Ciśnienie zwolnić i delikatnie wyciągnąć końcówkę z lukrem.
 3. Przełączanie do średniej rundy końcówką użyć tej samej techniki podstawowe, aby dodać cztery nogi i ogon. Jeśli jest dość sztywna buttercream, można spróbować rurociągów pionowe uszy; inaczej, nie wrzucaj uszy wyglądają zbyt miły.
 4. Użyj tej samej końcówki, aby dodać dwa spuchnięte policzki swojej perełki dla Bunny.
 5. Użyj małą okrągłą końcówką do oczu rur, wąsów i innych danych za pomocą kolorowych buttercream wyboru.

Warte wysiłku

Ciasto dekorowanie Easter bunny ciasta zajmuje dużo więcej pracy niż zakup gotowego ciasta ze sklepu, ale nie ma to jak zadowolenia robi to sam. Zobacz zdjęcia Zajączek Ciast Pomysły aby zobaczyć więcej zabawnych wzorów.