grsail.com

Czekolada mleczna: Pije Mistrzów

Przy tak wielu suplementów przed- i po treningu, napoje dla sportowców i proszki dostępne mogą stać się mózgiem grzechot zadanie dowiedzieć się, że najlepszym sposobem na uzupełnienie organizmowi niezbędnych składników odżywczych, elektrolitów i innych chemikaliów, które trzeba zmaksymalizować wyniki treningu , Oprócz tych decyzji, wysoki koszt proszków i alternatywnych napojów można umieścić na dowolnym budżetu dent. Jednak rozsądni miłośnicy fitness i siłownią szczury podobni mogą czerpać korzyści z suplementu treningu bez kruszenia swój portfel, i jeszcze dostać wyniki i korzyści, których szukasz z tych suplementów wysokiej cenie.

Twoja tajna broń? Mleko czekoladowe.

Nie tylko mleko czekoladowe twój ulubiony napój z dzieciństwa, to klin pełne wszystkich istotnych odzysku po treningu w paliwo organizm potrzebuje. Najnowsze badania pokazują, że w porównaniu z innymi napojami popularne sportowych, wody, lub zwykłego mleka nasza tajna broń ma ponad dwa razy zawartość węglowodanów i białek. Nie tylko są węglowodany i białko niezbędne dla regeneracji mięśni, mleczna czekolada ma również sodu i cukru - kluczowe elektrolity organizm traci w trakcie ćwiczeń.

Czekolada mleczna: Pije Mistrzów

Nawet jeśli pije jak Gatorade czy Powerade mają pomóc wymienić płyny i elektrolity tracone z potem, mleczna czekolada może również dostarczyć niezbędne aminokwasy występujące w białku pomóc zatankować swoje mięśnie i skierować cię na następnym treningu. Dodatkowo naukowcy ćwiczenie powtórzyć, że czekolada mleczna ma "idealne połączenie" białka i węglowodanów.

Czas jest wszystkim

Twoje włókna mięśniowe muszą być uzupełniane jak najszybciej, a możesz pomóc naprawy i tankować je przekąsce po treningu 20 do 60 minut po wysiłku fizycznym. Możesz traktować swoje mięśnie na święta odzyskania przez połączenie czekolady mlecznej z innych pokarmów bogatych do odzyskiwania smoothie po treningu: banany, truskawki, masło orzechowe, a nawet niskotłuszczowe jogurty można dodać do swojej idealnej odzyskiwania broni.

Idealne połączenie?

Jednym z ostatnich, a często pomijane korzyści z mleka czekoladowego, że można znaleźć świeże, organiczne i lokalne odmiany w pobliżu Ciebie bez wielu zbędnych dodatków i substancji chemicznych w produkowanych napojów i proszków. Jednym z największych problemów moich klientów, kiedy suplementy do odzysku po treningu jest to, że to sprawia, że ​​czują się "dziwne", lub nawet chory. Czekoladowe mleko jest lekkostrawne, a jeśli jesteś podobny do mnie i nie tolerują laktozy, są jeszcze inne opcje dla Ciebie, włącznie z mlekiem sojowym lub nawet czekoladowe mleko kokosowe.

Tańsze ceny

Suplementy, batony energetyczne oraz napoje odzysku może być kosztowne, zwłaszcza jeśli jesteś już płacić za członkostwo w siłowni, treningu osobistego, itp mleka Czekolada jest tańsze - i zdrowiej - opcja dla po treningu napoju wyboru. Więc załadować koszyk w przejściu mleczarskiego i wyrwać się, że wąsy z mleka po następnym treningu!