grsail.com

Czekolada Cukierki czekoladowe: Porady

Dodać czekoladowe serca Ostatni

Skorzystaj z najlepszych czekoladek po Walentynki. Tak długo, jak nie masz je wszystkie zjeść samemu, pyszne czekoladowe serca cukierki będą jeszcze dobre kilka miesięcy. Przechowywać czekoladę w powietrze szczelnych zbiornikach w temperaturze pokojowej. Zamrażanie czekolady spowoduje czekolada stracić swój smak i profil.

Monety czekoladowe Cukierki dla Chanuki

Zrozumienie znaczenia zwyczaju Chanuka dawania czekoladowe monety dzieci wzbogaca tradycję. Chociaż najwcześniejsze źródła w gelt zwyczaju Chanuka są nieznane, istnieje kilka powodów, dla których monety i Chanuka idą w parze.

Chanuka gelt w części symbolizuje dar nauczania. Językowo słowo Chanuka jest związane z hebrajskiego słowa hinnukh, czyli "edukacji". W 18 wieku, rabini odwiedzi wioski w czasie Chanuki promowanie studiów nad Torą. Po chwili wdzięczni mieszkańcy zaczęli oferować prezenty rabinów monet oprócz żywności, whisky i miodu. Niedawno, rodzice zdecydowali się dać nauczycielom premie całym czasie Chanuki, a także nagradzać dzieci w tym czasie za ich starannych badań.

Inną wartość reprezentowana przez Chanuka gelt wolność żydowska. Potomkowie Machabejska z wytłoczonym bitych monet świątyni świętować obrazów ich autonomii. W 20 wieku, walka Machabeuszy "odzyskać świątynię zyskał większe znaczenie jako dążenie do państwa żydowskiego wzrosła. Rodzice dają swoim dzieciom monety podczas Chanuka while opowieść tej ważnej historii.

Monety czekoladowe owinięte w folię złota przypominają o bogatej i znaczącej kultury żydowskiej.

Gdy Dobra Czekolada Goes Bad

Jeśli przechowywać w chłodnym, ciemnym miejscu, zapakowane dobrze, ciemna czekolada pozostanie dobre na jeden rok przed smak jest zagrożona. Cukierki zawierające czekoladę mleczną będzie jednak zaczynają wykazywać jego wieku po około sześciu miesięcy. Aby stwierdzić, czy czekolada jest już stary, szukać białych plam. Miejsca te są nazywane "drzewa", a pojawia się po masło kakaowe oddziela się i unosi na powierzchni czekolady.

Dziedzictwo Czekolada

Droga z nasion kakao do czekolady jest długa i skomplikowana. Ziarna kakaowe są znaleziono wewnątrz strąków, które rosną na drzewach kakao w Ameryce Środkowej i Południowej, Afryki i Azji. Po ziarna były zbierane i suszone, są one wysyłane do fabryki, gdzie są starannie oczyszczone, a następnie pieczone w ponad 250 stopni Celsjusza. Po ziarna ostygnięcia, muszle są usuwane i niszczone przez inne urządzenie o nazwie "cracker i Wentylator". Z ich skorupy odeszło, ziarna są zgniecione przez dużych kamieni szlifierskich, dopóki nie zostaną całkowicie płynny. Płynu, zwane likier czekoladowy, można następnie wylewa się do form i pozostawia do zestalenia. To jest następnie wysyłane do dokonanych w obu proszku kakaowego lub czekoladek.

Kakao w proszku jest utworzony przez naciśnięcie masła kakaowego z ługu czekolady o dużej prasie hydraulicznej. Powstały gęste ciasto jest następnie kruszone na proszek i przesiewa. To jest teraz gotowy do być pakowane i sprzedawane.

Czekolada do odżywiania się przez dodanie masła kakaowego, likier czekoladowy. Kremowy mieszaninę łączy się z różnych składników, w zależności od typu czekolady jest dokonywany. W tym momencie mieszanina jest mielona na gładką pastę ciężkich walców, dopóki nie jest gładka. Po procesie zwanym "konszowanie", w którym mieszaninę ugniata aż do kilku dni, czekolada jest prawie gotowy. Jest ona łagodzona przez okresowych chłodzenia i podgrzewania, aż będzie gotowy do być formowane w popularnych kształtach, takich jak czekolada, czekolada serc monet i czekolad. Czekolada jest chłodzony do firmy, owinięte maszyn i pakowane do dystrybucji.

Chłodzenie Homemade czekoladek

Homemade czekoladek i trufli może być chłodzone w temperaturze pokojowej. Chociaż niektórzy ludzie przechowywać czekoladę w zamrażarce, warto podkreślić, że wilgoć, sąsiadujące żywności i rozmrażanie zniszczyć delikatny smak czekolady i profil.

Homemade Chocolate Candy i Krystalizacja

Dokonując czekoladek w domu, pamiętaj, aby utrzymać wilgoć w fazie odpuszczania, ponieważ może spowodować krystalizację. Zawsze należy stosować suche naczynia i nigdy nie obejmuje czekolady chłodzenia w tym może spowodować kondensację.

Jeśli krystalizacja nie występuje, mieszanie w 1 łyżeczka oleju roślinnego dla każdych 8 uncji czekolady mogą zapisać swoje trufle, ale nie ma gwarancji.

Fajne bary Czekolada

Aby zrobić pyszne letnie smakołyki w mgnieniu oka, wyciąć swoje ulubione batony czy cukierki czekoladowe kawałki wielkości kęsa się. Umieść czekoladę w plastiku lub Tupperware i przechowywać w zamrażarce. Niewielki rozmiar oznacza mniej kalorii, a ponieważ są one zamrożone będziesz w stanie cieszyć się nimi dłużej.

Czekolada Bloom Doom

Jeśli czekolada wykazuje oznaki rozkwicie-białawe plamy, które występują, gdy było ono przechowywane nieprawidłowo lub zbyt długim uratowanie jej przez topienie i delikatnie mieszając. Kwitną tylko minimalnie wpływa na smak czekolady tak, gdy jesteś lepiej jeść swoje świeższe zapas cukierków czekoladowych, rozpuszczoną czekoladę nadal będzie działać dobrze w receptur czekolady.

Czytaj etykiety

Następnym razem, gdy go kupić pudełko z serca czekolady za kochanie, sprawdź etykietę. Jeśli mówi "czekolada", że kupujesz produkt, który zawiera tłuszcze roślinne oprócz, lub w miejsce, masła kakaowego. Czekoladki, które zawierają tylko masło kakaowe, jak ich tłuszczu są jedynymi, które mogą rzeczywiście i zgodnie z prawem być oznakowane jako "czekolada".

Czekolada dla Cukierki Making

Najlepsza czekolada do podejmowania trufle i kształtów czekoladowe cukierki nazywa "czekolada couverture." Wysoka zawartość tłuszczu sprawia, że ​​ten wysokiej jakości czekolady łatwiejsze do stopienia i chociaż jest to drogie, dodatkowo cena jest warte pod względem smaku i łatwości użytkowania.

Innym rozwiązaniem dla domowych czekoladek jest "związek czekolady." Ta czekolada zawiera twardy tłuszcz roślinny, a także masło kakaowe, więc jest to nieco tańsze. Pamiętaj, aby spróbować przed zakupem, jeśli może, jak słaba jakość związek czekolady mogą spróbować woskowy.

Co może służyć jako podwójnej kotła?

Jeśli chcesz, aby domowe trufle czekoladowe cukierki lub inne, ale nie mają podwójne kotła, zawiesić miskę Ŝaroodporną na garnku z gotującą się wodą. Zdobądź nie należy dotykać wody, a woda nie powinna być gotowanie. Mieszać, aż czekolada często prawie całkowicie rozpuści, a następnie wyjmij miskę i ponownie dokładnie wymieszać, aż będzie gładkie.

Jak jest Twoja Hot Chocolate?

Jeśli tworzyć własne cukierki czekoladowe trufle lub w domu, wiesz, że jest to istotne w ich dokładność, o temperaturze swojej czekolady w każdej chwili. Aby uzyskać dokładne czytanie używać cyfrowy termometr. Regularne termometr cukierki jest mniej dokładne w niskich temperaturach, że podejmowanie czekolada wymaga. Należy także pamiętać, że można trzymać termometr tak, aby nie dotykać boków lub dna pojemnika Twój czekolada jest w, jak to wpłynie na odczyt temperatury.

Koszerna Czekolada

Wiele firm oferuje obecnie czekoladowe linii koszerne czekoladek i cukierków koszernej. Te czekoladki zawierają składniki z certyfikatem koszerności i przestrzegania standardów koszerne określone w prawie żydowskim. Kupując koszerne czekoladki, może chcesz zapytać, czy są również cukierki koszerne Paschy, a oznaczenie to wymaga bardziej rygorystyczne wytyczne, które są trudniejsze dla dużych firm do naśladowania.

Łatwy do powlekania Trufle

Jeśli nie masz czasu lub chęci, aby hartować swoją czekoladę do pokrywania swoich trufle, wykorzystanie topi czekoladę. W ostateczności można użyć produktu o nazwie "słodycze czekoladowe", które zawierają nie likier czekoladowy i tak nie jest w ogóle technicznie czekolady. Czekolada słodycze można znaleźć w sklepach rzemieślniczych i są czasami nazywane "imitacja czekolady."

Chocolate Covered wakacje

Na prawdziwą ucztą, zabrać dzieci do odwiedzenia fabrykę czekolady. Wiele z nich oferuje wycieczki - nie złoty bilet wymagane.

Ponieważ podejmowania czekolada wymaga temperatury i wilgotności dokładne kontrole, jak również ściśle sterylizowanego środowiska, prawie każda procedura w fabryce czekolady jest wykonywane przez ogromne, specjalistyczne maszyny. Jeśli odwiedzić fabrykę czekolady, można również zobaczyć laboratorium czekolady, gdzie technicy ciężko pracować, aby monitorować każdy etap przygotowania czekolady. Zminiaturyzowane wersje urządzeń wykorzystywanych w większej pomocy fabrycznego technicy badają najlepszy sposób na czekoladę.

Od wizyty, można odnieść wrażenie, że podejmowanie czekolada jest procedura ściśle naukowa, ale nie daj się zwieść. Każda fabryka czekolady ma swoje tajne zmiany w receptur i metod. Czekolady cukierki, nawet w dużej fabryce, jest jeszcze tyle sztuki, jak to jest nauka.