grsail.com

Czat wideo: Porady Web Cam

Idź cyfrowy z kamery internetowej

Kamera internetowa ma zdjęć cyfrowych i wysyła je przez Internet. Jest ona podobna do kamery cyfrowe, ponieważ może on być stosowany do robienia zdjęć cyfrowych, co widzi. Jednak jest to bardziej jak kamery wideo, ponieważ rejestruje obrazy ruchome (lub bardzo szybkie kadry). Kluczowym aspektem kamery internetowej jest to, że obrazy jakie podejmuje są dostępne w Internecie.
Kamera internetowa lub kamera internetowa pozwala ludziom, którzy mają połączenie z Internetem, aby zobaczyć siebie i swoje otoczenie, kiedy mówią. Znane jest to jako żywo czat wideo. Jakość obrazu będzie zależeć od szybkości, z którą ramki obrazu jest przechwycony.
Pierwsza kamera została utworzona w 1991 roku przez naukowców komputerowych na Uniwersytecie Cambridge w Anglii, gdzie jest on używany do robienia zdjęć dzbanka. Od tego czasu, kamery internetowe są przeniknięte współczesnego życia. Użytkownicy mogą nie tylko zobaczyć i internetowych porozmawiać z ludźmi z całego świata, ale mogą również monitorować pogodę i ruch w obu bliskich i dalekich miejscach. Kamery internetowe mają również wiele zastosowań w biznesie i bezpieczeństwa.

Doing The Biz

Konferencje w sieci jest korzystanie z transmisji strumieniowej audio i wideo do komunikowania się z grupą ludzi w różnych miejscach. To rozszerzenie telekonferencji, które zostały wykorzystane na rynku od wielu lat. Telekonferencje pozwala grupa ludzi, aby rozmawiać ze sobą lub zorganizować spotkanie, nie będąc w tym samym pomieszczeniu. Konferencje w sieci rozciąga, że ​​korzystanie przez umożliwienie ludziom, którzy spotkań, aby zobaczyć siebie.
Kamery internetowe są kluczowym elementem wideokonferencji, ponieważ pozwalają na przenoszenie obrazów do przeniesienia przez Internet. Osoby biorące udział w spotkaniu on-line tego typu potrzebują komputerów, które mają połączenie z Internetem, kart przechwytywania wideo i mikrofony lub połączeń VoIP. Spotkania mogą odbywać się w wirtualnej sali konferencyjnej, do którego zapraszani są uczestnicy. Jest to powszechnie umieszczona na stronie internetowej lub na stronie internetowej.
Konferencje w sieci nie więcej niż zapewnienie wideo na żywo ze spotkania. Uczestnicy mogą korzystać z technologii, takich jak komunikatory udostępnianie plików i wysyłanie wiadomości. Istnieją również programy takie jak tablice, które pozwalają ludziom opisywanie prezentacje. Większość aplikacji konferencji internetowych umożliwiają szyfrowanie i innych urządzeń zabezpieczających, jak ludzie na ogół lubią treści swoich spotkań za prywatne.

Trzy kroki, aby skonfigurować kamerę internetową

Konfigurowanie kamery internetowej jest bardzo łatwe, tak długo, jak masz komputer. Po pierwsze, kupić kamery internetowej z komputera lub lokalnego dealera sklepu internetowego.
Następnie zainstalować oprogramowanie z dołączonego do aparatu i podłącz aparat do komputera za pomocą dołączonego kabla. Zazwyczaj jest kabel USB. Może warto rozważyć połączenie bezprzewodowe lub dodatkowe długi kabel, aby zwiększyć zakres swojej kamery internetowej.
Wreszcie, skieruj aparat na coś, uruchomić oprogramowanie na komputerze i obraz powinien się pojawić.
Podstawowa konfiguracja kamery internetowej jest bardzo łatwe. Niektórzy użytkownicy mogą poeksperymentować z rozdzielczość obrazu. Zdjęcia o wysokiej rozdzielczości będą lepszej jakości, ale będzie trwać dłużej strumieniowo przez Internet. Obrazy o niższej rozdzielczości mogą być transmitowane szybciej, ale będzie złej jakości. Prędkość na żywo może być czynnikiem dla osób korzystających z połączeń dial-up.

W szkole

Kamery internetowe oferują ogromne możliwości dla instytucji edukacyjnych do korzystania z wideokonferencji. Z niczym więcej niż kamery internetowej, mikrofonu i połączenia internetowego, nauczyciele mogą nauczać i seminaria w Internecie.
Web-inar wykorzystuje wszystkie zalety interaktywności. W wielu przypadkach można to zrobić za pomocą darmowego i otwartego oprogramowania. Pionierskie instytucje kształcenia na odległość, takich jak Open University w Wielkiej Brytanii, teraz używać różnych technologii dla małych seminariów grupowych i zajęć z maksymalnie 30 osób.
Niektóre aplikacje pozwalają na nauczanie i uczenie się zdarzyć w czasie rzeczywistym tak, że każdy widzi i słyszy to samo. Aplikacje takie jak tablice interaktywne i wykorzystania plików multimedialnych poprawy środowiska nauczania i uczenia się. Kamery internetowe i inne interaktywne technologie mogą również zwiększyć tradycyjnej edukacji.

Na żywo, bezpośrednio

Zastosowanie Kamery postępuje poza obrazami ekspresem do kawy podjętej przez pierwszą kamerę internetową w 1991 roku Kamery mają teraz kilka wniosków. Ukryte kamery internetowe są często stosowane przez policję i służby bezpieczeństwa, aby monitorować ulice, centra miast, banki i inne ważne budynki. W wielu przypadkach karma z tych żywych kamery internetowe dostępne są na stronach internetowych, tak, że ludzie mogą monitorować, co dzieje się w ich okolicy.
Kamery internetowe mogą być również wykorzystywane na żywo czat wideo. Niektórzy używają osobistych kamer internetowych do komunikacji z przyjaciółmi i rodziną. Może to obejmować stworzenie strony internetowej i przesyłania obrazów z kamery internetowej. Niektórzy wykorzystali to w przeszłości, aby umieścić materiały dla dorosłych w Internecie.
W biznesie, kamery internetowe można używać do wideokonferencji, a także pomieszczenia biurowe monitoringu w budynkach. Wiele uniwersytetów i szkół wyższych używać kamery internetowe, aby pokazać to, co dzieje się wewnątrz i wokół klasach kampusu. Istnieje również możliwość korzystania z kamer internetowych do kształcenia na odległość.

Now You See It ...

Wideo czat jest jak komunikatory, ale ze zdjęciami. Jak korzystać z komunikatorów internetowych, użytkownicy mogą wpisywać wiadomości tekstowe do komunikacji z innymi użytkownikami. Jednak użytkownicy Internetu można również zobaczyć film (lub zdjęcie) ludzi są na czacie z. Materiały wideo pochodzi z kamery internetowej i transmitowane na żywo na Internet, ale użytkownicy nie zawsze potrzebują kamerę internetową, aby zobaczyć i usłyszeć. To dlatego, że zarejestrowane obrazy wideo można zazwyczaj uzyskać ze strony internetowej. Jeśli użytkownicy mają głośniki będą również mogli usłyszeć, co mówi druga osoba.
Jeśli użytkownicy chcą mieć czat wideo między dwóch lub więcej osób, wszyscy uczestnicy muszą mieć kamerę internetową. Oznacza to, że wszyscy użytkownicy będą mogli zobaczyć na żywo obraz i usłyszeć na żywo dźwięk. Spowoduje to, że doświadczenia na czacie, nawet bardziej interaktywne. Korzystanie z kamery internetowej zwiększa możliwości czatu wideo. Ten rodzaj technologii jest stosowany z dobrym skutkiem w biznesie i edukacji. W biznesie, kamery internetowe zostały wykorzystane do wideokonferencji. W edukacji, kamery internetowe zostały wykorzystane do seminariów.

Różnica cyfrowe

Kamery internetowej jest zasadniczo aparat cyfrowy, który jest podłączony do Internetu. Cam web wykonuje obrazy w ten sam sposób. Jednak potrzebne jest oprogramowanie, aby włączyć aparat cyfrowy do kamery internetowej. Kamera internetowa może być również połączony z komputerem poprzez port USB lub połączenia bezprzewodowego. To pozwala ludziom korzystać z internetowej kamery, aby uchwycić i wysyłanie obrazów ruchomych.
Kluczowe pojęcie z kamerom jest klatek. Im więcej klatek kamery internetowej może na sekundę, bardziej jak prawdziwy obraz ruchomy obraz będzie. Szybkie łącze internetowe jest również, aby w pełni wykorzystać kamery internetowe dla aplikacji takich jak na żywo czat wideo.

Take It To The 'Net

Jak aparat cyfrowy, kamera internetowa posiada obiektyw, czujnik obrazu i kilka części elektronicznych. Na niektórych Kamery soczewki obrócić, aby umożliwić użytkownikom powiększanie i pomniejszanie. Większość kamery internetowe mają również przycisk, aby pozwolić użytkownikom na robienie zdjęć. W celu korzystania z kamery internetowej, użytkownicy muszą samego aparatu, połączenia do komputera (przez USB) zwykle i jakiś program do podejmowania pracy aparatu.
Po zainstalowaniu oprogramowania, wszyscy użytkownicy mają zrobić, to eksperyment z umieszczenia kamery i obracając obiektyw, aby uzyskać najlepszy możliwy obraz. W celu uzyskania najlepszych z kamery internetowej, użytkownicy powinni rozważyć użycie go z komunikatorów na żywo czat wideo. Pozwoli to użytkownikom Internetu do być w kontakcie z innymi użytkownikami z całego świata.
Kamery internetowej jest zasadniczo aparat cyfrowy podłączony do Internetu. Jest to oprogramowanie, które przekształca go w kamerę internetową. Kamera internetowa robi zdjęcie i wysyła je przez Internet. Zdjęcia są zazwyczaj podejmowane w formacie JPEG lub TIFF; zdjęcia wideo są zazwyczaj podejmowane w formie streamingu i mogą być zapisywane jako pliki AVI lub MOV.
Jakość obrazu i szybkość klatek są dwie kluczowe kwestie z kamerami internetowymi. Frame rate jest tempo, w którym obraz jest odświeżany. Dobre klatek wynosi co najmniej 5 klatek na sekundę. To daje złudzenie, że obraz jest stale w ruchu.

Pierwsze Interactive Dzięki kamerom

Od wielu lat, firmy takie jak AOL, Yahoo i innych pozwoliły użytkownikom rozmawiać ze sobą za pomocą technologii zwanej komunikatorów (IM). Komunikatorów pozwala na komunikację poprzez wpisanie w to, co chcą powiedzieć i wysłanie tego w internecie. Użytkownicy mają również możliwość, aby przejść do prywatnych czatów i prowadzić rozmowy tekstowej.

Niektóre firmy wykorzystali to, aby pomóc swoim klientom, zapewniając żywo czat wideo. Na żywo czat umożliwia użytkownikom Internetu do korzystania z komputerów w celu uzyskania pomocy i ekspertów w zakresie zagadnień w czasie rzeczywistym. Kamera internetowa pozwala użytkownikom na komunikację dwukierunkowej wideo.
Podczas czatu wymaga jedynie komputera podłączonego do Internetu, wideo na żywo czat wymaga innego sprzętu i oprogramowania. Użytkownicy będą musieli wyposażyć swoje komputery z mikrofonu i karty przechwytywania wideo oraz kamery internetowej.

Poza Podstawy Kamery

Ustawianie podstawowe kamery internetowej jest bardzo proste, ale jest wiele zaawansowanych funkcji, które pomogą użytkownikom uzyskać bardziej z wykorzystaniem kamer internetowych. Należą do nich:
Streaming Media - konfigurowanie kamery internetowe w użyciu standardowego systemu kompresji przemysłowy dla odtwarzaczy multimedialnych komputera. Oznacza to, wideo zrobione przez kamery internetowej mogą być odtwarzane przez wielu innych ludzi.
Wykrywanie ruchu - konfigurowania kamery internetowej tak, że ma nowe zdjęcie kiedykolwiek coś porusza się w jej zasięgu. Może to być szczególnie użyteczne w zastosowaniach zabezpieczenia domu.
Archiwizacja obrazu - zapisując obrazy lub wideo zrobione przez kamery internetowej w określonych odstępach czasu. Może to być przydatne również dla celów bezpieczeństwa.
Wiadomości Wideo - trwa to komunikator na nowy poziom, dzięki czemu użytkownicy mogą zobaczyć ludzi mówią do. Wiadomości wideo zwiększa natychmiastową komunikację.
Pilot zdalnego sterowania lub roboty - to pozwala użytkownikom na stronie internetowej, aby sterować kamerą, tak widzą to, co chcą zobaczyć.