grsail.com

Cygaro: Cuban Cigars Porady

Jak Spot Fałszywe kubańskie cygara

Jeśli nie jesteś actally zakupu kubańskich cygar na Kubie, jest to trudne wiedzieć, czy kubańskich cygar można sprzedawane są w rzeczywistości z Kuby. Więc skąd wiesz, jeśli otrzymaliśmy prawdziwe kubańskie cygara i nie fałszerstw? Oto kilka porad ekspertów, aby korzystać w zakupie cygar:

* W oknie: Sprawdzić uszczelnienie od rządu kubańskiego i "Habanos" naklejki na pokrywie z czarnej sylwetki liści tytoniu.

* W pudełku: Spójrz na pergaminie z notacją Habanos w kolorze brązowym i wprowadzenie w czterech językach

* Cygara: Jednolity kolor i umiejscowienie, dokładne potwierdzenie do wielkości zamówionej.

Najlepsze kubańskie cygara marki

Oto top 5 marek cygar kubańskich, w celu, jak wg magazynu Cigar Aficianado:

* Ramone Allones
* Montecristo
* Cohiba
Hoyo de Monterrey *
* Bolivar

Nie można pomylić z żadnym z tych marek, ale należy pamiętać, że wiele z tych firm także fabryki w innych krajach. Zatem kupując Cohiba nie znaczy, że są coraz kubańskie Cohiba.

Zainwestuj w dobrej Humidor

Jeśli jakiś sposób masz uzyskać kilka kubańskich cygar, to prawdopodobnie zainwestowała dużo pieniędzy w nich. W takim przypadku dobrze jest spędzić kilka dodatkowych dolarów za przyzwoitą humidor do przechowywania cygar. Humidorem powinna być utrzymywana na poziomie 60-64 ° C i wilgotność powinna być utrzymywana w dowolnym miejscu od 65 do 70 procent. Poziomy te są niezbędne do utrzymania idealnego środowiska dla cygara. A od kiedy poszedł do wielu problemów, aby uzyskać kubańskie cygara chcesz, aby upewnić się uzyskać najlepszą, najdłuższe korzystanie z nich.

Ciesz kubańskich cygar na wakacje lub urlop

Najprostszym sposobem, aby cieszyć się prawdziwe kubańskie cygara jest zakup jednego z renomowanych dystrybutorów cygar lub kubańskiego dobrego hotelu, podczas gdy w kraju, który sprzedaje kubańskie cygara prawnie. Warto zapłacić górę dolara na naprawdę wielkim kubańskim cygarem, cieszyć się nim, a potem zrobić z niego część swojej pamięci wakacje.

Pomimo powszechnego przekonania, że ​​nie jest dopuszczalne, aby doprowadzić kubańskich cygar w USA w przypadku zakupu z Kanady, Anglii, czy Meksyku.

Chcesz Kubańczycy? Idź na Kubie

Jeśli się na licencji wizytę na Kubie na cele dobroczynne lub zdarzenia związanego z pracą, można przywrócić do 100 dolarów warte kubańskich cygar do Stanów Zjednoczonych do użytku osobistego. Więcej informacji na temat ograniczeń podróży, zakupów zagranicznych i wymogów celnych, należy skonsultować się z lokalnym biurem podróży lub odwiedzić nas Serwis Celny w www.customs.gov.

Miami, może?

Gdzie można uzyskać najlepsze kubańskie cygara? Zdaniem wielu ekspertów, Miami Little Havana jest miejsce dla wielkich kubańskich cygar. Są to cygara wykonane przy użyciu tradycyjnych technik kubańskich imigrantów przez kubańskich. Niektóre afficianados cygar twierdzą, że jest to tytoń uprawiany kubańskim sprawia, że ​​niepowtarzalny smak i zapach cygar kubańskich. Ale inni mówią, że twórcy Miami cygar nie uchwycił istotę Kubie w ich amerykańskich robione, ręcznie zwijane cygara.

Kubańskie cygara stosowane być najlepszy na świecie

Kubańskie cygara zostały uznane za najlepsze na świecie od wielu lat. Ze względu na sytuację polityczną i gospodarczą na Kubie, cygara nie są już uważane za najlepsze. Zostały one wyprzedziła wiele cygar z innych krajów. Cygara miłośników na całym świecie zostały poszukiwania wymienić wspaniały smak i walory wcześniej castro kubańskich cygar z innych krajów tytoniu rośnie. Cygara z Kuby jeszcze, że mistyka i wielu w USA wciąż będziesz chciał je palić. Jednak ze względu na na "handel z ustawy Wroga" wydany przez rząd Stanów państwa w lipcu 1963 roku, import kubańskich cygar jest zabronione. Nielegalne jest również w celu dostosowania ich do Stanów Zjednoczonych z krajów, w których mogą być uzyskane legalnie. Tylko "licencjonowane" odwiedzających Kubę może przynieść kubańskich cygar do kraju legalnie, a ilość jest bardzo ograniczona.

Jest sporo sklepów internetowych, które łatwo statek kubańskie cygara wykonane w Stanach Zjednoczonych, niektóre nawet gwarantujemy wysyłkę. Wiele z tych kupców cygar oferują autentyczne Habanos ale sporo podróbek sprzedawać, więc kupujący się strzeże. Ponadto, należy pamiętać, że jeśli mieszkasz w USA, jesteś łamanie prawa przez ich zakupie i podlegają poważnych kar kryminalnych, w tym kary pozbawienia wolności. Przy tak dobre palenie cygar wokół, dlaczego ryzykować?

Kubańskie cygaro "rabaty"

Jeśli to nie pochodzi z Kuby, to nie jest kubańskie cygara. Powinieneś być wawry reklam touting zniżki kubańskich cygar kubańskich cygar lub do obniżonych cenach, jeśli kupisz luzem. Spodziewać się dolara doskonałą na pudełko kubańskich cygar, które mogą kosztować nawet 500 dolarów. Nic mniej lub reklamowane jako "last minute" mogą być podróbki, a raz kupisz to do Ciebie, aby zachować.

Czy kubańskich cygar jako dobry jak mówią?

Kubańskie cygara mają swoje wielbicieli, którzy twierdzą, że połączenie kubańskiego tytoniu i cygar wieków tradycji podejmowania się najsłodsze i najbardziej aromatyczne cygara. Ale coraz bardziej poważne, że wielu palaczy zgadzają Dominikany, Hondurasu i Nikaragui marki są tak samo dobre jak kubańskich cygar. A te inne marki są łatwiejsze do znalezienia, kosztują mniej, i nie będzie Ci w kłopoty z prawem.

Porównaj Kubańczyków Online

Jeśli planujesz zainwestować dużo pieniędzy na kubańskich cygar, będziesz chciał się upewnić, że dostajesz najlepszą ofertę na Cohibas i Montecristos. Sprawdź witryn internetowych porównania zawierające listę różnych marek i ceny kubańskich cygar na side-by-side wykresów.

Czy kubańskich cygar Warto wszystkie usterki?

Warto kubańskich cygar są wszystkie problemy? Zależy, kogo zapytać, ale coraz więcej ekspertów mówią "nie". To dlatego, że inne kraje z cygarami podejmowania, zwłaszcza Dominikana, robią bardzo wysokiej jakości cygara. Ponieważ cygar dominikańskich i Nikaragui legalne importować do USA, są one znacznie tańsze i nie pochodzą z potencjalnych problemów prawnych prawdziwych kubańskich cygar.

Europa Począwszy zakazu palenia

Jeśli jesteś fanem cygara kubańska wykorzystywane do podnoszenia swoich ulubionych pali na wycieczki do Europy, może być konieczne, aby przyzwyczaić się do pewnych zmian. Hiszpania niedawno zakazało palenia w większości miejsc publicznych, 01 stycznia 2006, a Anglia niedawno przegłosował zakaz publicznego palenia rozpoczynających w roku 2007. Zamówienia dla kubańskich cygar z tych krajów, które już spadły, martwiąc kubańskiego przemysłu cygar.

Kubańskich cygar Nielegalna

Pamiętaj, że bez względu na to, jak łatwo może się wydawać, aby uzyskać kubańskie cygara w Internecie, jest to nielegalne importować lub posiadają kubańskich cygar, lub przywozem kubańskich.

Nie było federalny zakaz importu kubańskich od 1963 roku w ramach "Trading with the Enemy" aktu. Ustawa ta została uchwalona w 1917 roku, początkowo w celu ograniczenia handlu z państwami wrogimi do USA

Ukarany grzywną za cygara

Myślisz, że możesz zrobić to przeszłość zwyczaje z pudełko pełne Kubańczyków? Pomyśl jeszcze raz, a następnie otworzyć portfel i rękę na 55.000 dolarów dla rządu USA, bo to jest to, jak wiele możesz zostać ukarany grzywną za przemyt kubańskie cygara w kraju. Możesz również być przedmiotem więzienia. Według US Customs and Border Protection, import cygar i wyrobów tytoniowych z Kuby jest zabronione, czy towary są zakupione lub podawana jako dar. Nielegalne jest również dla obywateli USA do zakupu, sprzedaży lub handlu nielegalnie importowanych kubańskie cygara.