grsail.com

Ćwiczenia na ból zwolnić nerwu kulszowego

Ćwiczenia na ból zwolnić nerwu kulszowego
Tai Chi jest dobry stonowane ćwiczenia, aby pomóc przezwyciężyć ból kulszowy.

Nie jest to dobra wiadomość dla tych, którzy cierpią z powodu rwy kulszowej. To, że istnieje szereg ćwiczeń, aby zwolnić i nerwu kulszowego ból te, w połączeniu z dobrym leczenia naturalnego, może poprawić i kontrolować ból w dłuższej perspektywie.

Co to jest rwa kulszowa?

Ponieważ termin ten jest często źle, to warto wiedzieć, że są całkowicie rwa kulszowa odnosi się do bólu, który pojawia się, gdy jeden lub więcej nerwów u podstawy kręgosłupa, obejmującego nerw kulszowy, są skompresowane lub podrażnioną skórę. Choroba ta może wystąpić w wielu sposobów i ból może być wyniszczające.

Ćwiczenia na ból zwolnić nerwu kulszowego

Podczas gdy większość aktywnych ból pleców wymaga odpoczynku i łagodne odcinki, rwa kulszowa, aby bardziej efektywnie reaguje aktywnego wysiłku. W rzeczywistości, więcej czasu spędzasz w stanie bezczynności, gorszy ból będzie. Twoje mięśnie pleców będzie słabszy, a tym samym mniej zdolne do obsługi płyt i nerwy. Ruch również utrzymuje płyn rdzeniowy płynącej w jego maksymalnej wydajności, zwiększenie powrotem zdrowia.

Jak w przypadku każdego ćwiczenia dla złych lub słabe plecy, wiele ćwiczeń mających na celu uwolnienia nerwu kulszowego ból nacisk na wzmocnienie mięśni brzucha i pleców. Stwarza to większe wsparcie dla pleców i poprawia postawę. Połącz łagodny, ale skuteczny trening brzucha staranne rozciągających ćwiczeń ukierunkowanych na mięśnie rwa kulszowa i można nie tylko szybko odzyskać z bezpośrednim bólu, ale zapobiec w przyszłości powtórzenia.

Tai Chi i jogi są również uważane za jedne z najlepszych ćwiczeń, które uwalniają ból nerwu kulszowego, gdyż łączą w sobie wszystkie ważne delikatne rozciąganie z ukierunkowaną wzmocnienia.

Joga dla nerwu kulszowego Pain

Joga jest doskonałą formą ćwiczeń dla osób z problemy z kręgosłupem, pod warunkiem, że odbywa się to prawidłowo, ponieważ uczy się skupić na swoim rdzeniu i łatwo zidentyfikować obszary ciała, które wymagają najwięcej uwagi. Z prawej instruktora, będzie można na swój sposób pracy do optymalnej tylnej zdrowia.

Liczba jogi czynić cuda na ból nerwu kulszowego. Wśród nich jest Intense Stretch Side, Half-Moon Pose, Tułów Twist, Most Pose, Gnijąca Pose i skierowane w dół Dog. Instruktor powinien zapytać, czy masz jakieś szczególne warunki, które mogłyby sprawić, że którykolwiek z pozach problematyczne. Jeśli to zrobisz, powinieneś być w stanie wykonać bezpieczny wariant.

Tai Chi i Rwa kulszowa

Tai Chi, starożytną chińską ćwiczenie, które łączy umysł z ciałem i promuje zdrowie i uzdrowienia przez powolnych, pełnych gracji ruchów, jest doskonałym ćwiczeniem, aby przezwyciężyć ból rwy kulszowej. Praktyka postrzega rwa kulszowa jako przerwanie chi i koncentruje się na otwarcie połączeń, tak aby poprawić przepływ i cyrkulację. Tai Chi wykorzystuje kontrolowane, głównie ruchy okrężne, które zachęcają elastyczność i uwalniają napięcie psychiczne i fizyczne. Włączeniu, rozciągać i skręcać, a jednocześnie głęboko oddychając i wprowadzając medytacyjny stan, który pomaga się skoncentrować. Gdy wykonano prawidłowo, tai chi będzie zregenerują siły, a nie zmęczony.

Rozciąga rwa kulszowa

Każde ćwiczenie, zwłaszcza dla stanu zdrowia, powinna obejmować rozciąganie, jak i pracy mięśni. Na ból nerwu kulszowego, chcesz zrobić odcinki, które uwalniają swoje ścięgna i delikatnie pracować plecy. Niektóre z nich będą te same ćwiczenia, jak można zrobić dla wybrzuszenia dysków, takich jak leżąc na plecach z ugiętymi kolanami i rozszerzenie miednicę do góry licząc do trzydziestu. Spróbuj:

  • Powrót Rozszerzenie: Połóż się na podłodze, twarzą w dół, z Twoich ramionach się przed tobą. Wciśnij górną część ciała się nie odrywając biodra z podłogi. Możesz to zrobić odcinek z przedramion odpoczynku na podłodze lub, jeśli czujesz, że możesz przejść do głębszego odcinku, wyprostuj ramiona (nie blokuj łokci) i naciśnij dłonie na podłodze.
  • Half Moon: Stań z lewej strony na lewym biodrze, nogi o szerokość bioder siebie. Przesuń lewą nogą trochę i zegnij prawe kolano aż prawej dłoni może spoczywać na podłodze. Naciśnij wagę do swojej prawej pięcie i strony, a następnie wyprostuj prawą nogę. Przedłużyć lewą nogę tak, że jest prostopadła do prawej nogi i obracać tułów tak, że nie jest to skierowane do przodu, a nie w dół. Możesz trzymać lewą rękę na biodrze lub rozszerzyć ją do góry. Patrz przed siebie, jeśli jesteś początkujący, albo niech twój wzrok śledzić rozszerzony lewą rękę.
  • Pozycja dziecka: Spine-Health.com wymienia to jako korzystne ćwiczenie dla tych, którzy cierpią z rwa kulszowa spowodowane przez zwężenie kanału kręgowego. Od rękach i kolanach, usiąść na kostek, zostawiając swoje ramionami. Oprzyj czoło na podłodze i utrzymać piersi w dół.

Skonsultować się ze specjalistą

Przed rozpoczęciem nawet najprostszy program ćwiczeń, należy skonsultować się z lekarzem lub fizjoterapeuta, aby z najlepszych ćwiczeń dla konkretnego stanu. To zapewni, że robisz dla siebie najbardziej dobra i unikanie szkód w przyszłości.