grsail.com

Coś Niebieski Chusteczka

Coś Niebieski Chusteczka


Jeśli znalazłeś coś starego, coś nowego, coś pożyczonego i - można wykonać tę tradycję ślub z czymś niebieskim chusteczką komplement swój repertuar akcesoriów ślubnych.

"Something Blue" Tradycja

Stare powiedzenie może być powszechnie znany wśród młodych małżeństw, ale co dokładnie ma coś niebieskiego tradycji myśli?

Pochodzące z czasów wiktoriańskich, to powiedzenie ma przynieść szczęście i szczęście się do nowej pary. Zgodnie z tradycją, panna młoda będzie nosił lub nosić każdy rodzaj elementu w dniu jej ślubu. Każda część poematu małżeństwa ma pewne znaczenie:

Coś Stary

Ta część poematu jest przeznaczona do reprezentowania solidne podstawy rodu stajennych ", że panna młoda wchodzi w, i zapewnia, że ​​będzie nadal. Niektóre folklor twierdzi również coś starego poz oznacza, że ​​danej pary starych przyjaciół nadal będzie wierny. Nadal przypisują to inne wersje oznaczać narzeczonej zachowa swoją miłość i lojalność dla swojej rodziny po ślubie.

Coś nowego

To jest do reprezentowania szczęście, zdrowie i szczęście małżeństwo. Może to również oznaczać, trwałą i wieczną miłość i oddanie w nowym związku małżeńskiego.

Pożyczony narzeczony

Tradycyjnie, coś pożyczonego część poematu wypożyczyła do narzeczonej z radością mężatki do zapewnienia lub symbolizują przyszłego szczęścia. It współczesność może to być znak od panny młodej rodziny, (i musi być zwrócony w celu uzyskania powodzenia), lub może po prostu reprezentuje szacunek i podziw od osoby, której przedmiot jest pożyczone.

Coś Niebieski

Podobnie jak w innych częściach powiedzenie, panny młodej coś niebieskiego może mieć kilka znaczeń. W Izraelu, panna młoda tradycyjnie sobie niebieską wstążkę we włosach, aby wskazać, wierność, a tym samym może symbolizować coś niebieskiego para? Wierność do siebie. Token element w tym kolorze był również używany w czasach rzymskich do reprezentowania panny młodej czystość i skromność. W religii chrześcijańskiej, niebieski element wiązało się z Maryi Dziewicy.W niektórych wersjach, powiedzenie zawiera ostateczną werset ", i sześć pensów za jej buta." Moneta jest powiedział do dobrobytu, szczęścia i zdrowia do małżeństwa. Brides dziś można kupić pamiątkę pensów monety, miejsce grosze w ich buty, lub nosić specjalny klip buty na cześć tej części tradycji.

Coś Niebieski Chusteczka dla narzeczonych

Coś Niebieski Chusteczka
Chusteczkę z Blue kwiatowym haftem

Sentyment z przeszłości

Od powiedzenie pochodzi z epoki wiktoriańskiej, wielu narzeczonych zawierać trochę przeszłości poprzez swoją chusteczkę coś niebieskiego, które były często prowadzone przez kobiety w epoce wiktoriańskiej. Zaletą takiego elementu jest to, że historycznych może być funkcjonalne lub elementu keepsake. Coś niebieskiego ślubnej chusteczka może być stosowany delikatnie zimnica pot z powierzchni, delikatnie usunąć rozmazany makijaż, lub przetrzeć te nieuniknione łzy, które towarzyszą radość z dnia ślubu.

Jeśli coś ślub niebieski chusteczka jest od babci lub innego stosunku, może również kwalifikować jako czegoś starego. Jeśli zakupione, może być używany jako coś nowego elementu ślubu.

Style

Niebieska chusteczka panny młodej można kupić w różnych sklepach ślubne, salony, lub sklepach rzemieślniczych. Często są to pole pamiątkę i kopię poematu. Style różnić, ale zazwyczaj są bardzo ładne i kobiece, w tym delikatne akcenty, takie jak wstążki i koronki krawędzi. Te mogą być łatwo schowany w torebce ślubnej, czy nosisz go wyłącznie jako sentymentalną lub tokenu szczęścia, wystarczy cienka do noszenia pod sukienkę - pod warunkiem, szczegóły koronki lub innego nie jest obszerna i nie pokaże przez fabric.Typically chusteczka jest biały z odcieniem niebieskim w hafty, wstążki, koronki lub innego akcentu, choć blada lub nawet głębokie niebieskie mogą być dostępne jako zakup specjalnych.

Gdzie kupić Bridal Chusteczki do nosa

Zakup chusteczki jak coś niebieskiego z następujących sklepach panny młodej:

 • Bumblee Pościel: piękny kwiatowy sprayu jest haftowane na tych chusteczek, z dużych jasnoniebieskich kwiatów zdobiących brzeg.
 • Bridal Ludzie ma kilka stylów chusteczek dostępnych do personalizacji swoimi imionami i datą ślubu w kolorze niebieskim haftem.
 • Oriental Trading Company oferuje bardzo tanie chusteczkę z niebieskim koronki krawędzi i wyobrażeń blokady obrączki na niebiesko.

Więcej coś niebieskiego pamiątki dla Panny Młodej

Oprócz klasycznej coś niebieskiego chusteczką, istnieje wiele innych opcji panna młoda może wybrać dla niej coś niebieskiego. Pomysły obejmują:

 • Coś keepsake niebieskie szpilki
 • Coś niebieskie obrączki
 • Coś niebieskie bransoletki
 • Pale Blue Pearl i kolczyki krystalicznej
 • Naszyjniki kryształowe jasnoniebieskie
 • Pierścienie toe
 • Włosy biżuterię, tiary i headpieces, lub wstążki
 • Niebieskie podwiązki
 • Dotyk niebieski na nowożeńców torebce


Możesz nie wierzyć w przesądy ślubne, ale po "coś starego, coś nowego, coś pożyczonego, coś niebieskiego" Bridal tradycji szczególny sposób na przygotowanie się do nowego życia w przyszłość.