grsail.com

Copywriting: Treść Porady ciała

Przestań być tak Bierne!

To prawda. Osób pasywne są nie tylko irytujące w życiu. Nie dlatego, że jest agresywny jest dobre albo - ale to nie jest to, co mówię.

Osób pasywne nie to, czego chcą, a nie zrobić copywriterów pasywnych.

Podczas pisania treści - czy to w internecie lub do druku - zastosowanie aktywnej głos. To pomaga czytelnikowi bardziej zaangażować się w treści, a z kolei bardziej prawdopodobne, aby wykonać akcję pragnienie.

Przykład 1:

  • Pasywny - Dzieci marzą o świecie bez przemocy.
  • Aktywny - Dzieci marzą o świecie bez przemocy.

Przykład 2:

  • Pasywny - Marka ta została oceniło # 1 zabójcę mrówek ogniowych.
  • Activ e - Ta marka jest oceniane # 1 zabójcę mrówek ogniowych.

Bierna spowalnia czytelnika dół. Użyj aktywny głos, aby kopia jasny, zwięzły i łatwy do zrozumienia.

Bądź Usuń ze swoimi uwodzenia

Co chcesz sprzedać?

To pytanie powinno być zadając sobie ciągle pisząc kopii - czy to jest do druku lub dystrybucji online.

Czy kopia prowadzą czytelnika do kupna, co się sprzedaż?

Chociaż może nie być w rzeczywistości "sprzedaży" produktu lub usługi, co najmniej sprzedajesz pomysł. Jeśli twoje wysiłki nie złożyli copywriting to jasne całej zawartości piszesz Twój naprawdę tylko goni swój ogon. To nie znaczy, że trzeba ciężko sprzedać cały czas - po prostu upewnij się, że to co piszesz prowadzi czytelnika w kierunku trzeba je przejść. Istnieje wyraźna sztuka miękkiego sprzedaży - to prawie Zen jakości - ale nawet mistrzowie zen mają zamiar za ich metod.

Użyj Tight, zwięzły Kopiuj

Jednym z największych wyzwań, przed jakimi stoi - wszelkie pisarz copywriterów - jest szczególnie biorąc poza spojrzenie na treści, aby określić, kiedy dość. W przeciwieństwie do czytelników twórczego pisania, czytelnicy internetowe nie mają cierpliwości do przesiać przez pisania, aby uzyskać informacje, których potrzebują. Aby upewnić się, Twój tekst jest zwięzły, wykonaj następujące kroki:

  • Umieść kopię się do niego wracać. Biorąc przerwę i podając swoje pisanie drugie spojrzenie Pomożesz spotu obszarów problemowych.
  • Zadaj sobie pytanie, czy czytelnicy będą dbać. Poświęć czas, aby ponownie przeczytać każdy akapit i zapytać, czy informacja jest coś ciągu Czytelnik obchodzi.
  • Szukaj powtórzenia. Czy zdanie czytasz coś mówiłeś wcześniej? Szanse są, nie trzeba powiedzieć to jeszcze raz.
  • Dostać drugą opinię. Czy ktoś inny (najlepiej bezstronnej) odczytu zawartości. Świeże zestaw oczy mogą zauważyć problemy można przegapić.

Przechowywać Zdania Krótki i prosty

Jeśli jest jedna podstawowa zasada w copywriting to jest to:

Trzymaj zdania krótkie i proste.

Podczas pisania treści - czy to w internecie czy broszury - należy wziąć pod uwagę czytelników. Jeśli twoje zdania są zbyt długie, możesz stracić swoich czytelników w burzy słów. Krótkie zdania będzie także wymagać, aby dostać swoje myśli tam w bardziej zwięzły sposób, ale to jest wskazówka dla innego czasu. Najważniejsze jest to, że podczas korzystania z krótką i prostą strukturę zdania będziesz miał większą szansę na utrzymanie swoich czytelników - i ich uwagę.

Ustęp Struktura

Pisanie kopia internetowej lub dowolnej copywriting jest zupełnie inna niż w przypadku zwierząt były jak twórczo powieści lub opowiadania. Gdy czytelnik widzi długie akapity to "krzyczy" praca w celu znalezienia wartości formie pisemnej. Weź porady na tej stronie, na przykład. Dałem cenne informacje na piśmie, kopia internetowej bez przytłaczające. Wszystko pisania internetowa powinna kontynuować ten proces.