grsail.com

Copywriting: Sprawdzone Porady strategii reagowania

Pokaż się

Zawsze wyraźnie wydrukować numer telefonu, numer faksu, stronie internetowej, e-mail i biznesowe addresss adres na listach sprzedaży itp Nigdy nie chować się za Box PO, ponieważ zabija wiarygodność i sugeruje "podejrzany". Można nawiązać kontakt, a także numeru skrytki pocztowej, ale musi być w stanie się skontaktować pod adresem, gdzie każdy może się pukanie do drzwi. Uczciwość jest Wszystko.

Bądź Prywatne

Podczas korzystania bezpośredni kopię odpowiedzi, być osobiste, gdzie to możliwe. Spróbuj i unikać "na menedżera" podejście. "Dzień dobry, John Smith" jest bardziej osobiste i ludzie lubią, aby zobaczyć ich nazwy.

Czytelny Kopiuj

Dodać kopia zapraszając przez clealy odstępy i podkreślając, gdy jest to konieczne. Duża czcionka z BIG BOLD pól powinny być używane tylko w razie potrzeby. Pobierz innym, by sprawdzić swoją kopię, aby zobaczyć, czy jest to "łatwy w oczy." Kopiowanie, który jest odprowadzanie do czytania nigdy nie zostanie ukończony. Rozstaw i ciągły przepływ jest niezbędny. Jeśli twoi przyjaciele i rodzina znaleźć kopię "przyjazny dla użytkownika", a następnie inni też.

Pozytywna Kopiuj

Zawsze pisać pozytywne kopię. Negatywny kopia ma tendencję do przejścia potencjalnych klientów. Na przykład: Jeśli miłość stara się zebrać pieniądze dla sierot granicą, najlepszym rozwiązaniem jest, aby pokazać ludziom, co można osiągnąć z ich pieniędzy: uśmiechnięte twarze, pełne żołądki, edukacji i nadziei.

To jest o wiele bardziej skuteczna niż podkreślając długie twarze, wystające żebra i ogólne sceny z ubóstwem. Ludzie chcą zobaczyć pozytywną rzeczą stało z ich pieniędzmi.

Zdjęcie

Umieszczenie zdjęcia w sprzedaży kopii i reklam jest wielkim zwycięzcą, gdy chodzi o podejmowanie perspektywy czuć łatwe z tobą. W tym swoje zdjęcie pomaga osobie
"Identyfikacji" z tobą. Teraz mogą położyć twarzą do nazwy. To pokazuje, że jesteś otwarty i nie ukrywa. To buduje dużo wiarygodności.

Bezpłatne post

Podczas korzystania direct mail ułatwić perspektywa odpowiedzieć. Nikt nie chce się spieszyć do miasta i kupić znaczek, jeśli nie masz pod ręką. Więc to pre-paid, który jest naładowany kopertę tylko gdy ktoś odpowie. Perspektywa może wsunąć czekiem lub kartą kredytową szczegóły w post z rzędu i zapisać kolejny wydatek.

Bądź konkretny

Jest specyficzna ze kopia zawsze będzie generować więcej odpowiedzi niż ogólniki. Na przykład: "Możesz zrobić ponad 1500 dolarów miesięcznie jako reseller dla RMF." To lepiej i specyficzne ". Można zrobić 1575 dolar miesięcznie jako reseller dla RMF"

"W tym miesiącu stracę kolejne 10,5 funtów przez Super Express niski cal diety" jest lepsze niż "W tym miesiącu będę stracić na wadze więcej przez Super Express niski cal diety."

Zdjęcia

Tak maluje obraz na pewno więcej niż tysiąc słów. W wielu reklamach zdjęcia to musi mieć. Ton słów o tym, jak miły i ciepły i społeczna gorąca podwórko spa jest, nawet nie zbliżył się do obrazu rodziny korzystających go. Użyj zdjęcia w stosownych przypadkach i musi komunikować korzyści i stworzyć pragnienie. Headline- "Ciesz Jedzenie w restauracji Bugs", będzie wyglądać świetnie ze zdjęciem pary lub rodziny rzeczywiście robi to- korzystających z jedzenia!

Toll Free

Korzystanie bezpłatny numer jest sprawdzonym sposobem, aby uzyskać więcej odpowiedzi. Klient może być dzwoni z innego kraju i nie ma nic do stracenia. Widząc, że "800" lub "888" Numer mówi "darmo". Ludzie kochają darmo.

Napisz coś takiego: bezpłatny Zadzwoń 800 #####.

Creative lub skuteczne?

Creative nie musi oznaczać skuteczne. Strona może mieć wspaniałe grafiki jeszcze zrobić kiepską pracę komunikowania korzyści z produktu. List sprzedaży lub reklama może mieć wielką grafikę i wyglądać bajecznie dla oczu, ale mają bardzo niewielki wpływ na prowadzenie sprzedaży. Możesz mieć oba, ale skuteczności, a nie jest to, co sprawia, że ​​twórczość sprzedaży.

Wiele reklam telewizyjnych, które są absolutnie genialny z twórczej perspektywy niestety nie zdołali w produkcji sprzedaży. Cel na obu, ale daje mi "skuteczności" lada dzień.

Powtórz Oferty

Podczas wysyłania direct mail, często trwa dłużej niż jedną próbę sfinalizowania sprzedaży. Mówi się, że może to potrwać do siedmiu kontaktów do sfinalizowania sprzedaży. Wyślij kolejny list Direct Mail miesiąc po pierwszym mailingu, a zobaczysz więcej odpowiedzi.

Kilka lat temu napisałem niektóre bezpośrednie broszury mail dla biznesu w MLM i często ludzie zareagują na drugim i trzecim out pocztowych wiele miesięcy później. Oryginalna oferta została nieco zmieniona lub okoliczności klientów zmieniło i były gotowe do prowadzenia działalności gospodarczej.

Bezpłatne faks

Nie każdy lubi zamówić przez telefon lub Internet tak, oferujemy bezpłatny faks. Claerly Napisać bezpłatną ofertę faksu, w których nie można zmarnować, a wielu będzie skorzystać z tej opcji.

Personal Touch

Ludzie chcą robić interesy z ludźmi, nie z "biznesu". Bądź bardzo ciepłe i osobiste w kopii. ACME krajobrazu nie czyni ich stoczni piękna, jesteś domenie właściciela ACME krajobrazu. Oczywiście Twoja firma musi być wymienione, ale jesteś biznesowych.

Dialog

Pisząc długo skopiować powinno być zawsze dialog. Copywriting komunikuje. Nie pisz zbyt wiele o "ja", "my", "nasza firma" itp Nikt nie jest zainteresowany firmą lub kopalni. Perspektywy są bardzo zainteresowani tym, co firma może zrobić dla nich. Skoncentruj się na perspektywę ze słowami takimi jak "Ty" i "Państwa".

Pomożemy

Oferta pomóc swoje szanse w procesie sprzedaży. Zaproś ich do ciebie zadzwonić lub e-mail, jeśli masz jakieś pytania dotyczące produktu lub usługi. To pokazuje, że ci zależy i są przekonani o swoim produkcie.

Karty kredytowe

Zawsze należy mieć konto handlowe do przetwarzania kart kredytowych. Jesteśmy natychmiastowe generowanie i ludzie lubią kupować rzeczy teraz. Spontaniczny zakup jest powszechne i prowadzi do wielu miliardów dolarów w sprzedaży. Jeśli klient ma wypisać czek i po to, że może być uciążliwe, a stracił sprzedaż!

Zrób to dla nich łatwe, bo twoje szanse lubić swoją ofertę i chcesz go kupić od razu. Jest to bardzo wygodne, aby móc wypełnić dane karty kredytowej i przesłać go faksem lub płatności online.

Zostań Narrator

Szukasz sposobu angażowania swoich czytelników jednocześnie zachęcając je do działania tak, jak chcesz? Podłącz się do emocji czytelnika i uchwycić ich wyobraźni przy użyciu trochę opowiadanie w kopii.

Teraz, przed wyjazdem opowiada historię ostatniego uczelni bractwa strony, starając się sprzedać klientom na rewolucyjnej kobiecej produktu higieny trzeba ustalić, czy historia oferuje odpowiedni wydźwięk (co ten przykład nie robi ... a może to nie ).

Sztuka opowiadania podczas pisania treści leży w zdolności do wynajęcia pisarza czytelnikowi wyciągnąć własne wnioski (jeden je doprowadzić do, oczywiście) z historii. Kiedy można osiągnąć ten wyczyn czytelnicy będą najprawdopodobniej działać na ich zawarcia i dostarczyć lub klienta z konwersją pragną.

Napisz do jednej osoby

Przeciętny człowiek czyta kopii nie czyta go wyłączyć telewizor z 300 ich najbliższych przyjaciół. Czytelnik - wraz z moim czytniku i wszyscy elses - jest w domu, w ich Lazyboy. Są w bieliźnie, oglądania telewizji lub słuchania Musc. Ponieważ nie pisać dla 1000 osób - nawet jeśli masz tysiące czytelników dziennie, jest to prawdopodobnie jeden na raz - napisz do tej jednej osoby, ponieważ to oni będą kupować to, co próbujesz sprzedać.