grsail.com

Co trzeci człowiek jest nerwowy nad żoną lub dziewczyną Driving

Trzydzieści trzy procent mężczyzn tracą spokój każdym razem niech ich partnerzy usiąść za kierownicę samochodu, badania 3000 mężczyzn zlecenie OnePoll.com ujawnia. Podczas gdy 20 procent przyznaje się do coraz trema cały czas, gdy ich uczciwej pani jazdy.

Co trzeci człowiek jest nerwowy nad żoną lub dziewczyną Driving

Najczęstsze skargi seks jazdy jest brak kobiet koncentracji. Dziesięć procent mężczyźni wspominają konieczności wyrwać kierownicę ich kierowcy nie patrząc gdzie bierze samochód (i to jest pas!).

Wielu ludzi po prostu nie może uzyskać ulgę na chwilę spodziewa się rozbić każdą chwilę. Inne stapaja w daremnej próbie wykonania hamulec kobieta-kierowca prędzej.

Biedni faceci mają uruchomić długą listę skarg wyjaśniających, dlaczego ich nerwy się na krawędzi, kiedy oglądać kobieta jazdy ... te niezdarne kobiet kierowców - oprócz ogólnej awarii koncentracyjnego - zbyt blisko innych samochodów, paski lekceważenie rumble, zapomnij, aby wskazać, wyjął z pedału gazu lub stereo niepotrzebnie jeździć zbyt szybko i hamulca zbyt trudne. Nie ulega wątpliwości, że to wszystko, co byłoby dużo łatwiejsze, gdyby prowadziłem się.

Za to, co człowiek nie uważa się za lepszym kierowcą niż tych pięknych stworzeń muffing, komentuje rzecznik OnePoll.com.

Mężczyźni nadal domagać się, że są one znacznie lepiej na czytanie sytuacjach drogowych i reagować szybciej.