grsail.com

Co to sinice?

Wiele osób ciągle szuka kolejnej magicznej kuli, aby zażegnać chorobę. Jeden taki wniosek jest uzupełnieniem sinice. Mikroskopijne rośliny przywołane przez jeziora i stawu życia składają się na źródło sinic. Składa się głównie z wodorostów, jak algi i bakterie, rośliny te są zbierane i wykorzystywane do spożycia przez ludzi.

Rodzaje sinice

Istnieją dwa typy sinic. Nie jest Spirulina, która znajduje się w jeziorach i stawach na całym świecie, i nie ma Aphanizomenon flos-aquae znany również jako AFA, znajduje się głównie na Górnym Klamath Lake w południowej Oregon. Oba te źródła są pakowane w torebki, proszku lub tabletek metodą liofilizacji glonów dla transportu, przygotowania i dystrybucji. Najpopularniejsze dystrybutorem niebiesko-algi jest Tech Spółka komórkowych.

Co w niej jest?

Sinice jest podobny do zielonych roślin lądowych, zawierających witaminy i minerały, takie jak witamina C i beta-karoten wraz białka-i chlorofilu. Problemem jest to, że składniki te nie są wystarczająco obfitości w algach wnieść znaczący wpływ, o ile nie jest spożywana w dużych ilościach. Dlatego sinice nie jest wysoko na skali odżywczych zwłaszcza, gdy można uzyskać więcej składników odżywczych, za mniejsze pieniądze z innych źródeł życia roślin, takich jak szpinak, kapusta i brokuły.

Korzyści

Wiele korzystnych roszczenia zostały przypisane do spożywania sinice, w tym przy użyciu go jako pomoc odchudzania, pomaga wzmocnić układ odpornościowy, złagodzenie niepokoju i astmy, jak również zapobieganiu nadciśnieniu, raka i zmęczenie. Roszczenia te nie zostały nigdy oficjalnie potwierdzone przez badania laboratoryjne podwójnej ślepej, a zatem nie może być naukowo zatwierdzone. Na szczęście, wiele innych alternatywnych suplementy są na liście sceptycyzmu naukowego i pracują dla wielu ludzi na całym świecie od wieków. Znaczek naukowe nie zawsze udowodnić pozytywne wyniki. Spójrz na wielu zachodnich leków, które spowodowały więcej szkód niż pożytku, nawet po zespół bezstronnych naukowców uważa je bezpieczne dla ludzi. Mimo to, sinice wydaje się pomocy wielu ludzi na dążeniu do zachowania zdrowia, zwłaszcza, gdy jest stosowany zewnętrznie.

Glony został podawać na kilka udanych kremy do skóry, które użytkownicy przysięgają. To doprowadza do gry wspólnej założenie pychosomatic uzdrowienia znany również jako efekt placebo lub cukru pigułki. Jeśli umysł jest przekonany, że to, co organizm jest spożywanie jest korzystne, wielu ludzi będzie reagować pozytywnie; w związku z tym, niebiesko-zielone glony tylko może pracować dla Ciebie.

Potencjalne niebezpieczeństwo

Przepisy odłowu są minimalne lub całkowicie nieobecne pozyskiwania i wytwarzania sinice. Dlatego, o ile nie zaznaczono inaczej, może być zalany szkodliwych toksyn, takich jak metale ciężkie, takie jak rtęć oraz mikrocystyny ​​które są związkami, które zostały przyporządkowane do choroby krwi i wzrostu guza. Jest to szczególnie niepokojące, gdy konsumenci zdecydują się dać glonów ich dzieci. Organizacje takie jak FDA i Kanady Health Canada są zaniepokojeni potencjalnych zagrożeń sinic, powołując się na ostrzeżenia konsumentów i działań prawnych. Należy jednak zauważyć, że spirulina wydaje się być bezpieczniejszy wybór dwóch glonów.